Προς το περιεχόμενο

Νέο iPad Mini με Retina οθόνη διαθέσιμο από το Νοέμβριο


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και φυσικά η τιμή του iPad 2 είναι τυρί για να ξεπουλήσει το iPad Mini. Ό,τι έγινε με το 5S/5c δηλαδή και να γίνουν πολλές και σύντομα οι συσκευές με τον 64bit επεξεργαστή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ένα δεν μπορω να καταλάβω . Πως γίνεται να αφήνουν στο φλου ποτέ θα τεθεί σε κυκλοφορία . Δηλαδή περιμένουν να δουν την ζήτηση του iPad air και μετά να αποφασίσουν ποτέ θα κυκλοφορήσουν το μίνι; Έλεος. Εγω πιστεύω το κάνουν για να πουλήσουν μερικά απο τα παλιά μίνι και ο κόσμος να νομίζει ότι πέρνει το καινούργιο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά η τιμή του iPad 2 είναι τυρί για να ξεπουλήσει το iPad Mini. Ό,τι έγινε με το 5S/5c δηλαδή και να γίνουν πολλές και σύντομα οι συσκευές με τον 64bit επεξεργαστή.

 

 εγώ είδα και το mini και το ipad 2 ως "τυριά" για το retina και το air αντίστοιχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω γιατί από την δική μου πλευρά από τα 300 στα 400$ αλλάζει κατηγορία τιμής. Νομίζω πως το iPad Mini θα πουλήσει καλύτερα σε σχέση με το Mini Retina από ό,τι το iPad 2 σε σχέση με το Air.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοο βραδυατικο , ειχα σκοπο να μην παρω μινι αλλα με αυτο που ειδα σημερα δεν θα την γλιτωσω την 500αρα το εκαναν πολυ τουμπανο .

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 εγώ είδα και το mini και το ipad 2 ως "τυριά" για το retina και το air αντίστοιχα

 

το iPad mini πιστεύω θα πουλήσει τρελά, σα ζεστό ψωμί.

Απλά εγώ προσωπικά ενώ έλεγα πως θα πάω προς τα εκεί, τώρα δεν ξέρω. Με το μεγάλο iPad ελαφρύτερο και μικρότερο, με βλέπω να μένω σε αυτή την κατηγορία. Είναι ήδη εύχρηστο το μεγάλο, τώρα θα γίνει το-παίρνω-παντού-μαζί εύχρηστο νομίζω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το iPad mini πιστεύω θα πουλήσει τρελά, σα ζεστό ψωμί.

Απλά εγώ προσωπικά ενώ έλεγα πως θα πάω προς τα εκεί, τώρα δεν ξέρω. Με το μεγάλο iPad ελαφρύτερο και μικρότερο, με βλέπω να μένω σε αυτή την κατηγορία. Είναι ήδη εύχρηστο το μεγάλο, τώρα θα γίνει το-παίρνω-παντού-μαζί εύχρηστο νομίζω....

Για μενα δεν υπαρχει λογος επιλογης του μεγαλου αμα ημουν φαν της Apple θα επαιρνα το mini 2 σε συνδιασμο με ενα Macbook pro :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Περίμενα keyboard covers α λά Surface :(.  Κατά τα άλλα το mini φαίνεται απίστευτο. Μόνο ένα είναι το ερώτημα πλέον: Θα έχουμε επίσημα το μίνι στην Ελλάδα πριν τα Χριστούγεννα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...