Προς το περιεχόμενο

Μέσα σε 3 μήνες το Android 4.4 KitKat στο HTC One, όχι όμως για το Galaxy Nexus


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τάλεγα εγώ . Η Google δεν δίνει το kitkat στη Samsung γιατί η Sumsung ετοιμάζει δικό της OS. Και αφού χρησιμοποίησε την Samsung τόσα χρόνια για να προωθήσει το Android , τώρα ήρθε η σειρά της HTC . H οποία δέχθηκε μετά χαράς και δεν είναι κάτι κακό.

Τι λες;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άλλαξε κάτι δραματικά στον πυρήνα που χρειάζονται αναβάθμιση οι drivers του socket; Αυτά είναι να χαμε να λέγαμε...

 

ΟΚ επίσημη υποστήριξη μέχρι 18 μήνες, αλλά μην αρχίζουμε τις ανόητες δικαιολογίες. Όπως και να έχει εγώ δεν βλέπω την ανάγκη να αναβαθμίσει κάποιος μετά την 4.1. Δεν κερδίζει κάτι ιδιαίτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήσιμα features στο kit kat.

http://www.nextsmartphone.gr/showthread.php?t=3112

 

Όπως επιβεβαιώθηκε πλέον και επίσημα, από τις αρχές του επόμενου έτους, η Google θα επεκτείνει το caller ID για να καλύψει όλους τους χρήστες της Google που έχουν δώσει τον αριθμό του τηλεφώνου τους στον Google λογαριασμό τους. Αυτό σημαίνει ότι το όνομα και η φωτογραφία του Google+ προφίλ σας θα βρίσκεται στη βάση δεδομένων αναγνώρισης κλήσης της Google, για να διευκολυνθεί ο καθένας να αναζητήσει το σωστό αριθμό, ακόμα και αν δεν βρίσκεται στη λίστα των επαφών του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάλεγα εγώ . Η Google δεν δίνει το kitkat στη Samsung γιατί η Sumsung ετοιμάζει δικό της OS. Και αφού χρησιμοποίησε την Samsung τόσα χρόνια για να προωθήσει το Android , τώρα ήρθε η σειρά της HTC . H οποία δέχθηκε μετά χαράς και δεν είναι κάτι κακό.

 

Ξεχνας νομιζω οτι υπαρχει το s4 google edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...