Προς το περιεχόμενο

Κατάστημα Πουφ, Θεσσαλονίκη!


chad21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά γεια σας! Ξέρετε κανένα μαγαζί που να πουλάει πουφ αποκλειστικά στην Θεσσαλονίκη?? Όταν λέω αποκλειστικά εννοώ άντε να έχει και μαξιλάρια και καμια πολυθρόνα τέτοια πράματα... μην με πείτε κανένα ΙΚΕΑ... Βασικά αυτό που ψάχνω είναι μπιλάκια για να το γεμίσω. Το μαγαζί που το πήρα έκλεισε και κανα 2 ακόμη που ξέρω έκλεισαν επίσης! Έψαξα όλη την πόλη αλλά τπτ! Καμιά βοήθεια??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε ενα ανεβαινοντας την Μποτσαρη πανω απο την Παπαναστασιου στη δεξια πλευρα.

 

Εχω καιρο να περασω παντως απο κει,οποτε δεν ξερω αν υπαρχει ακομη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ναυαρινου ειχε ενα,σε ενα στενο αριστερα οπως κατεβαινεις λιγο πριν την Τσιμισκη. Δεν ξερω αν ειναι ακομα εκει ομως,εχω καναδυο χρονια να περασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυζωνων μεσα στα στενα πανω απο τη λεωφορο στρατου ειχε , πριν 2 χρονια που εψαχνα εγω. Φθηνα κιολας.

Δε ξερω αν υπαρχει ακομα, παντως αν υπαρχει , πας στη σταση ευζωνων προς κεντρο και χωνεσαι μες τα στενα και ρωτας. Εγω ετσι το ειχα βρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε ενα ανεβαινοντας την Μποτσαρη πανω απο την Παπαναστασιου στη δεξια πλευρα.

 

Εχω καιρο να περασω παντως απο κει,οποτε δεν ξερω αν υπαρχει ακομη.

 

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα ψάξει ΟΛΑ αυτά εκτός από αυτό στην Στρατού από πάνω. Το οποίο είναι το μοναδικό ανοιχτό!!!! όλα τα άλλα έκλεισαν.........................!! έχει κλείσει η πουφομάνια στο νέο ρύσιο(αν δεν κανω λαθος) γι αυτό τα πηρε όλα ο διάλος........


Εντάξει την δουλειά μου την έκανα. Πήρα τσουβαλάκι με 5 ευρώ. Αν και από το μαγαζί που το αγόρασα στην Όλγας απέταντι από την Ανάληψη με 5 ευρώ με είχε δώσει την 3πλάσια ποσότητα... τέλοσπάντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα ψάξει ΟΛΑ αυτά εκτός από αυτό στην Στρατού από πάνω. Το οποίο είναι το μοναδικό ανοιχτό!!!! όλα τα άλλα έκλεισαν.........................!! έχει κλείσει η πουφομάνια στο νέο ρύσιο(αν δεν κανω λαθος) γι αυτό τα πηρε όλα ο διάλος........

Εντάξει την δουλειά μου την έκανα. Πήρα τσουβαλάκι με 5 ευρώ. Αν και από το μαγαζί που το αγόρασα στην Όλγας απέταντι από την Ανάληψη με 5 ευρώ με είχε δώσει την 3πλάσια ποσότητα... τέλοσπάντων

Τελικα σε αυτο πανω απο Στρατου πήγες;

Εχει μεγαλη ποικιλία πουφ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα σε αυτο πανω απο Στρατου πήγες;

Εχει μεγαλη ποικιλία πουφ;;;

Δε ξερω αν πηγε ο φιλος , αλλα οπως ειπα αν ειανι ακομα ανοιχτο, οταν ειχα παει εγω πριν 2 χρονια , ειχε απολα , και σκαμπουδακια πουφ και αχλαδια , και κατι αλλα τετραγωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο μιας και αγόρασε ο φίλος αλλα και σε ένα απο τα στενά αριστερά κατεβαίνοντας την Γούναρη είχε πολλά πούφ .<br><br> Μπορείς να δώσεις λίγα στοιχεία ; Εννοώ που ακριβώς είναι πάνω απο την Στρατού ; Και μόνο 5 ;;;

 

Εντιτ , τώρα είδα οτι ήθελες τις μπίλιες

 

Αλλά πόσο κάνει ενα πούφ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ΠΟΥΦ ΕΔΩ-->https://sites.google.com/site/poofpapagelou/

Και θα μεινεις 100% ικανοποιημενος. εχει και τις καλυτερες τιμες! μετα απο ερευνα αγορας που εκανα και στην Αθηνα.  ειναι Ελληνικης κατασκευης και οχι εισαγωγης. και σου δινει εγγυηση ραφης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γεια σας! Ξέρετε κανένα μαγαζί που να πουλάει πουφ αποκλειστικά στην Θεσσαλονίκη?? Όταν λέω αποκλειστικά εννοώ άντε να έχει και μαξιλάρια και καμια πολυθρόνα τέτοια πράματα... μην με πείτε κανένα ΙΚΕΑ... Βασικά αυτό που ψάχνω είναι μπιλάκια για να το γεμίσω. Το μαγαζί που το πήρα έκλεισε και κανα 2 ακόμη που ξέρω έκλεισαν επίσης! Έψαξα όλη την πόλη αλλά τπτ! Καμιά βοήθεια??????????

Γέμιση, μου φαίνεται, έχουν στα λεροιμερλιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...