Προς το περιεχόμενο

LG Optimus G τιμη 213 ευρω


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το πρώτο κλαίω!!!   :-D   Για το 2ο ισχύει σίγουρα;;

είναι 100% σίγουρο, ήδη φιλτράρισα τα xda που δίνουν βοήθεια στο θέμα ενδεικτικά ένα site, ανυπομονώ να παραλάβω και τα λέμε

το G του meri είναι το F180K

 

http://www.cellrabta.pk/2013/10/how-to-convert-f180-skl-to-e975-lg-optimus-g/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είσαι σίγουρος ότι μιλούσες με την LG Hellas;

 

Η LG έχει δείξει εξαιρετική συμπεριφορά μέχρι τώρα.

 

Σε "άπειρες" περιπτώσεις στο myPhone ευρωπαϊκά κινητά επισκευάστηκαν χωρίς πρόβλημα. 

 

Ακόμη και σε κάποιον που το VNP του πούλησε Ταϊβανέζικο Optimus G, του απάντησαν ότι θα το καλύψουν σε περίπτωση βλάβης, αρκεί να έχουν ανταλλακτικά.

 

Γενικά δε νομίζω να υπάρχει καλύτερη after sales υποστήριξη (μαζί φυσικά με Dell και Logitech).

Ναι, είμαι σίγουρος. Δεν έχω κανένα όφελος να μαυρίζω την LG, σπαθί πάντα για εντός εγγύησης τηλεοράσεις μου και home cinema. Παρέθεσα μια προσωπική μου εμπειρία κ όχι κάτι που ενδεχομένως να ισχύει.

 

Μου φαίνεται ότι κάποιοι είναι υπάλληλοι καταστημάτων και έχουν την τάση να αποτρέπουν κόσμο από αγορές του εξωτερικού

-

 

Με λίγα λόγια σε κορόιδεψε παρανομώντας σύμφωνα με την ευρωπαϊκή νομοθεσία. Στην περίπτωση δηλαδή που κάποιος ξένος επιχειρηματίας ερχόταν με το Lg του αγορασμένο πχ από Γερμανία η Lg Hellas δεν θα του το επισκεύαζε με τέτοιες δικαιολογίες; Απλά άμα παίρνεις τηλέφωνο, μάλλον προσπαθούν να πουλήσουν εκδούλευση στους απατεώνες των μεγάλων αλυσίδων προτρέποντας μας να αγοράσουμε από εκεί. -Το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ για αυτό είπα στο πρώτο μου post ότι παίζει να είναι "πολιτική" της εταιρίας. -

Ειδικά η ΄΄ψαγμενιά΄΄ περι διαφορετικών παρτίδων που δεν θα ταιριάζουν τα ανταλλακτικά είναι παπάτζα ολκής.

Τί να πάρεις αυτοκίνητο, τι να πάρεις ένα LG...πλαίσια/παρτίδες κ βλακείες...Για αυτό και στο τέλος δεν δέχτηκα να συμμετάσχω στη έρευνα περί ποιότητας εξυπηρέτησης. Δεν είχα κάτι να προσθέσω.

 

Ό,τι και να γράφεται στα forum, όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται παίρνει αυτοπροσώπως την αντιπροσωπεία και λύνει την όποια αμφιβολία του. Ολοι εδώ θα γυρίζουμε να δούμε τί λέει η κάθε εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια αν δεν κανω root θα μπορω να περασω ελληνικο πληκτρολογιο και οι επαφες να ειναι στα ελληνικα??Αν παλι τους πω να κανουν root θα εχω κανενα θεμα στις αναβαθμισεις??(θα μπορω να περασω την 4.4 οταν βγει??) Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι 100% σίγουρο, ήδη φιλτράρισα τα xda που δίνουν βοήθεια στο θέμα ενδεικτικά ένα site, ανυπομονώ να παραλάβω και τα λέμε

το G του meri είναι το F180K

 

http://www.cellrabta.pk/2013/10/how-to-convert-f180-skl-to-e975-lg-optimus-g/

Καλώς! Με το καλό να σου 'ρθει αδερφέ και όταν παραλάβεις πες μας εδώ τις εντυπώσεις σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η προσφορά παίζει ακόμη, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω.

Η εγγύηση και το επερχόμενο Black Friday του amazon με φρενάρουν μόνο!

Επεξ/σία από Tomahawk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παραλάβει κανένας το κινητό απο εκει?
Με τον φορτιστη τι παιζει ειναι συμβατός ή πρέπει να παραγγήλουμε άλλον ευρωπαικό γιατι το κινητό ειναι κορεάτικη βερσιον.

Επίσης με τα ελληνικα δικτύα λογικά θα τα βλέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα ελληνικα δικτυα ειναι οκ.Φορτιστη τους λες να σου δωσουν δωρακι εναν ευρωπαικο.

Είδα ποστ κάποιου κινέζικου καταστήματος (δε θυμάμαι ποιου) σε διπλανό φόρουμ ότι έλληνας αγοραστής είχε θέμα με το 4g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ποστ κάποιου κινέζικου καταστήματος (δε θυμάμαι ποιου) σε διπλανό φόρουμ ότι έλληνας αγοραστής είχε θέμα με το 4g.

Μήπως πρέπει να flashάρεις καμία baseband για να παίζει στα εδώ δίκτυα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να flashάρεις καμία baseband για να παίζει στα εδώ δίκτυα?

Ίσως, δεν έχω την συσκευή και δεν ξέρω να σου απαντήσω. Πάντως χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που δεν είχα πάρει πρέφα την προσφορά της Vodafone εγκαίρως....    :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...