Προς το περιεχόμενο

LG Optimus G τιμη 213 ευρω


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά ξέρουμε αν μπορούμε να το μετατρέψουμε σε έκδοση E975 με φλασάρισμα ευρωοπαϊκού firmaware και αν υπάρχει πρόβλημα με το 3G και 4G στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον στα 188 δολάρια. Δεν πήγα μέχρι το τελευταίο βήμα, αλλά από ότι λέει στο banner βάζετε το γράμμα της προσφοράς στο πεδίο για discount πριν την επιβεβαίωση και το παίρνετε με 138 ευρώ.

http://prntscr.com/27qcw2

 

Mηπως εχεις αλλαξει το νομισμα ? και τα 188 ειναι ευρω και οχι δολαρια ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρχική τιμή 205 δολάρια.  Πως είναι δυνατόν να το παίρνεις 255 με το κουπόνι;

Πήγαινε πάνω και γύρνα την ισοτιμία σε δολάρια είσαι ευρώ.  :lol:  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε πάνω και γύρνα την ισοτιμία σε δολάρια είσαι ευρώ.  :lol:  :lol:  :lol:

 

Αχ έχεις δίκιο.

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ;;;

 

Όπως βλέπεις είναι δολάρια, και όπως είπα ΔΕΝ ΠΗΓΑ μέχρι το τελευταίο βήμα.  Όποιος πάεις ας το επιβεβαιώσει. Όμως δεν είμαι και γκαβός.

 

post-86058-0-70142900-1385832961_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όφου, είπαμε όποιος θέλει ας δοκιμάσει να κάνει αγορά να δούμε τί θα βγάλει στο τελευταίο βήμα να μάθουμε και οι υπόλοιποι, εγώ ΔΕΝ το πήγα, ΔΕΝ ψώνισα.  Πόσταρα την τιμή που δίνουν ως special price.  Αναλάβετε δράση οι ενδιαφερόμενοι, και αν το site βγάζει μ@λ@κίες (άλλα σε δολάρια και άλλα σε ευρώ) κρατήστε το screenshot και πρήξτε τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι bug ή λάθος καταχώρηση στην βάση δεδομένων. Αν βάλεις euro στην ισοτιμία  βγάζει $ πριν το 188. Όπως είπα και πριν δεν αλλάζει κάτι στην τελική τιμή. Δεν άλλαξε κάτι στην προσφορά. Moving on.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ας ήταν ελληνικό κατάστημα και θα σου έλεγα εγώ moving on.  Όλοι με τις καταγγελίες ΙΝΚΑ και AZTEC στο χέρι θα ήταν.  Τέσπα, εγώ ενημέρωσα.

Αν ήταν ελληνικό κατάστημα θα είχαν απόθεμα 5 κομμάτια. Θα γινόντουσαν 500 παραγγελίες των 20 ο καθένας, θα έβγαιναν να πουν σόρρυ λάθος και θα στέλναν γενναιόδωρο(!) κουπόνι 5% για οποιαδήποτε αγορά  :lol: 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνήσιο ΚΟΡΕΑΤΙΚΟ.  Συνεπώς, από εγγύηση, ό,τι ισχύει και με τα κινέζικα, το στέλνεις πίσω κλπ κλπ.

 

Btw, έκανα chat μαζί τους και διόρθωσαν την τιμή μέχρι να πεις "κάνω-τον-κινέζο". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...