Προς το περιεχόμενο

Κοστος περιτομης


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εμενα οταν ειναι χαλαρο το πεος το πετσακι κατεβαινει ευκολα,οταν το τραβηξω.Σε στυση ομως δυσκολα(μεχρι τι μεση , μετα θελει λυπανση αλλιως αργα το τραβαω).Λετε να χρειαστω επεμβαση? :huh: Τωρα ειδα το θεμα και τα κατεβασα και αρχισα να το εξεταζω προσεχτικα  :-D .

Αυτη η επεμβαση με λειζερ ποναει?Ειμαι λιγο φοβητσιαρης οταν προκειται για θεματα τους γεννητικου μου οργανου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλάιν, ο Τόξος σας σκυλί με αυτά.Κάθε λίγο κ λιγάκι under the knife είμαι κ γουστάρω.

 

Μερικές από τις επεμβάσεις μου (που θυμάμαι)

 

Περιτομή

Πλαστική για τα σημαδάκια από τα ράμματα της περιτομής 1 χρόνο μετά (άχρειαστη έλεγαν αλλά τους έγραψα όλους)

Λέιζερ μυωπίας

Massive ορθοδοντική αποκατάσταση

Προληπτική αφαίρεση όλων των φρονημήτων γναθοχειρουργικά

4 επεμβάσεις αφαίρεσης χαλάζιου (κ αυτές αχρείαστες έλεγαν-γράψιμο κ δω)

Εκτομή απειροελάχιστης αιμορροίδας (αυτή κ αν με είχαν πρήξει- 3 γιατρούς άλλαξα μέχρι να βρω κάποιον να την κάνει)

Λέιζερ αποτρίχωση στέρνο/όμους/μηροί (κράτησε καιρό επαναλαμβανόμενες θεραπειες)

Αφαίρεση birthmark από το μπράτσο μου (μικρό)

1 massive tattoo (κ 1 μικρό)

Καυτηρίαση 3 σπήλων προληπτικά (με δική μου επιμονή ξανά)

 

κ άλλες είναι στάνταρ που ξεχνάω.

 

Γενικά το παραμικρό που δε πρέπει να υπάρχει στο σώμα μου τρώει σούτ άμεσα ότι κ να λένε τα ντοκς αλλά κυρίως ότι αισθητικά μου την σπάει.Χαλαρουίτα νυστέρια κ έτσι το κόβω εκεί 40-50 που θα φάω τη φρίκη με ρυτίδες γουατέβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα οταν ειναι χαλαρο το πεος το πετσακι κατεβαινει ευκολα,οταν το τραβηξω.Σε στυση ομως δυσκολα(μεχρι τι μεση , μετα θελει λυπανση αλλιως αργα το τραβαω).Λετε να χρειαστω επεμβαση? :huh: Τωρα ειδα το θεμα και τα κατεβασα και αρχισα να το εξεταζω προσεχτικα  :-D .

Αυτη η επεμβαση με λειζερ ποναει?Ειμαι λιγο φοβητσιαρης οταν προκειται για θεματα τους γεννητικου μου οργανου.

Οταν εισαι σε στυση,πρεπει να κατεβαινει ανετα μεχρι ακριβως κατω απο το κεφαλακ[και παραπανω γινετε αλλα θελει ξεχειλωμα :-D ],αν σου κατεβαινει φιλε μεχρι την μεση του κεφαλιου και μετα ποναει ,τοτε καλο ειναι να πας σε γιατρο να σε εξετασει.

Εγω ειμαι off απο αυτο το τοπικ,οπως ειπε ο  αποπανω αηδιαστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διάολο μόνο εγώ δεν έχω πρόβλημα με την "κουκούλα" μου;

 

Δεν υπήρχε περίπτωση να κάνω τέτοια επέμβαση. Με χαλά αισθητικά, με χαλά που το μόριο είναι εκτεθειμένο, όσο για το θέμα υγιεινής, πραγματικά αμφιβάλω κατά πόσο ισχύει. Έτσι εκτεθειμένο που είναι να ακουμπά απευθείας σε σημεία που αποδεδειγμένα είναι βρώμικα. Όσο για το πλύσιμο, μια χαρά γίνεται και χωρίς περιτομή.

 

Πραγματικά πιστεύω πως μια θρησκευτική πράξη, τι μετατρέψανε σήμερα οι "πολιτισμένες" κοινωνίες σε ιατρική επέμβαση υπέρ της υγιεινής. Yeah right....

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το οτι το κάνουν στην Αμερική και έχει γίνει μόδα δεν σημαίνει ότι είναι σωστό. Σε όλη την Ευρώπη, Ασία κλπ δεν ειναι κανεις με περιτομή.Είναι βλάκες όλοι αυτοί?

 

Επίσης, σε εκείνο το κομμάτι που κόβεις για την περιτομή, υπάρχουν πάρα πολλά νεύρα. Οπότε αυτός που έχει κανει περιτομή ευχαριστιέται το σεξ λιγότερο από αυτόν που δεν εχει κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πως το ευχαριστιέται ο καθένας και το πως αποδίδει στο sex δεν νομίζω ότι το ορίζει η περιτομή.

(εκτός όπως είπαμε υπάρχει πρόβλημα όπου εκεί συνιστάτε και από γιατρούς)

Εάν κάποιος είναι βρομύλος δεν νομίζω ότι θα τον σώσει η περιτομή.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πως το ευχαριστιέται ο καθένας και το πως αποδίδει στο sex δεν νομίζω ότι το ορίζει η περιτομή.

(εκτός όπως είπαμε υπάρχει πρόβλημα όπου εκεί συνιστάτε και από γιατρούς)

Εάν κάποιος είναι βρομύλος δεν νομίζω ότι θα τον σώσει η περιτομή.   

 

 

Σου λέω ότι αυτός που έχει κάνει περιτομή, έχει χάσει ευαισθησία από εκείνο το σημείο και ευχαριστιέται το σεξ ΛΙΓΟΤΕΡΟ σε σχέση με κάποιον που δεν εχει κάνει περιτομή. Δεν χωράει συζητηση αυτό, είναι σίγουρο και έχουν γίνει και έρευνες.

Τι σχέση έχει αυτό με το πως αποδίδει ο καθένας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λέω ότι αυτός που έχει κάνει περιτομή, έχει χάσει ευαισθησία από εκείνο το σημείο και ευχαριστιέται το σεξ ΛΙΓΟΤΕΡΟ σε σχέση με κάποιον που δεν εχει κάνει περιτομή. Δεν χωράει συζητηση αυτό, είναι σίγουρο και έχουν γίνει και έρευνες.

Τι σχέση έχει αυτό με το πως αποδίδει ο καθένας?

 

μπορει καποιος να γουσταρει που ειναι αναισθητος ρε ανθρωπε. τι ζορι τραβας εσυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος να γουσταρει που ειναι αναισθητος ρε ανθρωπε. τι ζορι τραβας εσυ;

 

 

Επόμενη φορά μην απαντήσεις απλά για να απαντήσεις. Έχε και ενα επιχείρημα δεν κάνει κακό.

Ζόρι τραβαω επειδή κάνω κουβέντα σε ένα φόρουμ? 

 

 

nicholas-cage-laughing.gif

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το οτι το κάνουν στην Αμερική και έχει γίνει μόδα δεν σημαίνει ότι είναι σωστό. Σε όλη την Ευρώπη, Ασία κλπ δεν ειναι κανεις με περιτομή.Είναι βλάκες όλοι αυτοί?

 

Ειναι γνωστο πως οι Αμερικανοι ελεγχονται απο τους Εβραιους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4ωρα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

 

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6ωρο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8ωρο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4λεπτα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

 

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6λεπτο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8λεπτο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

φιξντ
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω μαλακίες λέμε.Απλά δε γνωρίζω κατά πόσο το ντούρασελ εφέκτ οφείλεται στη περιτομή ή κατα πόσο στο οτι είμαι θερμός παλήκαρος στο σεξ.Αν προέρχεται από τη περιτομή τότε welcome παρελκόμενο λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...