Προς το περιεχόμενο

Android 4.4 KitKat στα Nexus 7 και Nexus 10 tablet


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από σήμερα, οι κάτοχοι των Nexus 7 και Nexus 10 tablet, θα ξεκινήσουν να λαμβάνουν στην οθόνη τους την ειδοποίηση ότι η αναβάθμιση σε Android 4.4 KitKat είναι διαθέσιμη για τη συσκευή τους.Σύμφωνα με τη Google, η αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του Android αφορά αρχικά μόνο τις WiFi εκδόσεις των tablet, με εκείνη για τις 3G εκδόσεις να ακολουθεί σύντομα. Επίσης η αναβάθμιση θα είναι διαθέσιμη από σήμερα και για τα δύο μοντέλα Nexus 7 που έχει κυκλοφορήσει η Google, το περσινό και το φετινό.

 

Η πρώτη επαφή με το Android 4.4 KitKat έγινε πέρσι με την ενσωμάτωση του στο Nexus 5, με τη Google να ανακοινώνει τα νέα χαρακτηριστικά της πλατφόρμας όπως το γρηγορότερο multitasking, καλύτερη ενσωμάτωση του Google Now, η ενσωμάτωση του QuickOffice για επεξεργασία αρχείων Office, το ανανεωμένο Hangouts, κ.α

 

Το Nexus 4, το δημοφιλές smartphone της Google, είναι το επόμενο που θα λάβει τη συγκεκριμένη αναβάθμιση, κάτι που θα γίνει «σύντομα» κάτι που δεν θα γίνει όμως για το Galaxy Nexus.

 

Link.png Site: Google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον με τετοια κριση να συνεχιζει ακομα η αγορα αυτων των κινητων? ελεος ενα κινητο των 20 ευρω εχω και ειμαι υπερ ευχαριστημενος με την επιλογη μου το φορτιζω καθε δυο εβδομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον με τετοια κριση να συνεχιζει ακομα η αγορα αυτων των κινητων? ελεος ενα κινητο των 20 ευρω εχω και ειμαι υπερ ευχαριστημενος με την επιλογη μου το φορτιζω καθε δυο εβδομαδες.

 

Πραγματικά έλεος. Εγώ απορώ πως έχεις ακόμα και αυτό το κινητό! Εγώ δεν έχω κανένα και είμαι υπερευχαριστημένος. Ούτε φορτίσεις ούτε καίω τσάμπα ρεύμα ούτε τίποτα. Κάνω την δουλειά μου με τα τηλέφωνα που τους ρίχνεις το δεκάρικο.

 

Όταν είναι να πάρω τηλέφωνο το έχω σαν βραδινή έξοδο ένα πράγμα.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον με τετοια κριση να συνεχιζει ακομα η αγορα αυτων των κινητων? ελεος ενα κινητο των 20 ευρω εχω και ειμαι υπερ ευχαριστημενος με την επιλογη μου το φορτιζω καθε δυο εβδομαδες.

Βέβαια εδώ μιλάμε για tablets, όχι για τηλέφωνα αλλά αυτό είναι το τελευταίο που κάνει εντύπωση στο σχόλιό σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον με τετοια κριση να συνεχιζει ακομα η αγορα αυτων των κινητων? ελεος ενα κινητο των 20 ευρω εχω και ειμαι υπερ ευχαριστημενος με την επιλογη μου το φορτιζω καθε δυο εβδομαδες.

 

ελα ρε ζαμπλουτε, εχεις και pc και μπορεις να μπαινεις στο ιντερνετ να κανεις σχολια στο insomnia?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...