Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Χλευάζεις εσύ, αλλά είτε με το καρκίνωμα της Π.Ο, είτε με την επικείμενη επικράτηση του ισλαμισμού, αυτό δεν το γλυτώνουμε...

 

parelasi-2-620x330.jpg

Δεν γλιτώνεις τι;;;;

Πολύ απλοϊκή η σκέψη σου, και οι εποχές είναι τελείως διαφορετικές.

Δεν μαθαίνεις τι γίνεται στις άλλες ευρωπαϊκές πρωτεύουσες, όπου ακόμα και μουσουλμάνο δήμαρχο έχουν; (London has fallen)

Μην αγχώνεσαι. Ως ελλην έχεις ανωτέρω DNA και μπλα μπλα μπλα.....

Εάν είσαι άντρας δεν είναι και τόσο πρόβλημα ο εξισλαμισμός. Εαν είσαι γυναίκα όμως... Και γι αυτό απορώ που βλέπω κάτι αναρχο-άπλυτες-διεθνίστριες-βίγκαν-λεσβο τέτοιες να υπερασπίζονται το ισλάμ και να λένε γουέλκαμ. Εγώ από την άλλη λέω bring it ως γνήσιος "φαλλοκράτης οπισθοδρομικός".

Κανείς δεν υπερασπιζεται το Ισλάμ αλλά τα δικαιώματα αυτών των ανθρώπων.... Δεν βλέπουμε το ήξερα θρησκεία αλλά τον άνθρωπο. Και εσείς ως χώρα δεν πάτε πίσω με το κάθε παπαδαριο που σας κάνει κουμάντο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γλιτώνεις τι;;;;

 

Μην αγχώνεσαι. Ως ελλην έχεις ανωτέρω DNA και μπλα μπλα μπλα.....

 

Κανείς δεν υπερασπιζεται το Ισλάμ αλλά τα δικαιώματα αυτών των ανθρώπων.... Δεν βλέπουμε το ήξερα θρησκεία αλλά τον άνθρωπο. Και εσείς ως χώρα δεν πάτε πίσω με το κάθε παπαδαριο που σας κάνει κουμάντο

 

 

 Τελευταία φορά που κοίταξα, τους παπάδες τους έχω γραμμένους στους όρχεις μου και δε μου λένε τι να κάνω κ πως να συμπεριφερθώ. Λαμογιοκρατία έχουμε στην Ελλάδα όχι θεοκρατία.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γλιτώνεις τι;;;;

 

Μην αγχώνεσαι. Ως ελλην έχεις ανωτέρω DNA και μπλα μπλα μπλα.....

 

Κανείς δεν υπερασπιζεται το Ισλάμ αλλά τα δικαιώματα αυτών των ανθρώπων.... Δεν βλέπουμε το ήξερα θρησκεία αλλά τον άνθρωπο. Και εσείς ως χώρα δεν πάτε πίσω με το κάθε παπαδαριο που σας κάνει κουμάντο

https://www.youtube.com/watch?v=D9_jKQhjYco

Δικό σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε σποιλερ αν μπει παλι θα το κατεβασεις απλα δεν θα το βλεπεις οποτε μια για αλλη, η μονη λυση ειναι να μην μπανεις σε αυτο το θρεντ με mobile internet. Δεν το λεω σαν να σε διαταζω ή στο στυλ αν σου αρεσει αλλιως φυγε αλλα γενικα οταν μπαινεις σε θρεντ με media ειναι λογικο να ξοδεψεις περισσοτερα MB 

 

Το θεμα ειναι οτι μπαινεις σε ενα θρεντ με εικονες, αλλα στην τελικη εχει το 90% βιντεακια, απλα σε αλλο φορματ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω μια φωτο που δεν θυμαμαι που την ειχα δει.

 

Δειχνει ένα μωρακι και το σχολιο

 

Βυζακι γαλατακι όλα ποπα μανμου

 

Οποιος μπορει να την ποσταρει ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι κινούμενες εικόνες (gif) πλέον δημοσιεύονται στο νήμα των βίντεο. Έγινε και η σχετική τροποποίηση στο πρώτο μήνυμα του νήματος που περιγράφει το πλαίσιο.

 

Ευχαριστώ.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ to just χαλάει το αστείο λίγο (γιατί μπορεί να σημαίνει και ακόμη αλλά μπορεί να σημαίνει και ακριβώς)

 

Εγω πάλι νομίζω ότι τονίζει το αστείο (φαντάσου να το λες σαν ανέκδοτο και να δίνεις έμφαση σε εκείνο το σημείο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...