Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

δεν καταλαβα

Είναι ανήλικη μητέρα και επειδή της είναι δύσκολο και κουράστηκε να είναι μόνη της (δεν βρίσκει σχέση) και παράλληλα της ειναι δύσκολο να εχει το μωρό, να δουλευει και να πηγαίνει σχολείο, αποφάσισε να δώσει το παιδί στην πρόνοια(πες οργανοτροφείο).

 

Αν από το ηλίθιο σχόλιο της, έλειπε οτι δεν μπορεί να σταυρώσει σχέση, θα κατανοούσα εν μέρη τα υπολοιπα, αλλά οπως το εγραψε τώρα η ηλιθιότητα τρέχει απο τα αυτιά της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιότερα θα το ανακήρυττα fake and gay, αλλά πλέον δεν εκπλήσσομαι.

 

(για κάποιο λόγο μου φαίνεται ανορθόγραφο το ανακήρυτα, ή λάθος στην κλίση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιότερα θα το ανακήρυττα fake and gay, αλλά πλέον δεν εκπλήσσομαι.

 

(για κάποιο λόγο μου φαίνεται ανορθόγραφο το ανακήρυτα, ή λάθος στην κλίση)

Για ποιο πράγμα μιλάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την εικονα που ποσταρε ο νικοτς πριν λίγο.

Δηλαδή παρερμηνεία. Κρίμα γιατί ετοίμαζα τα όπλα για μονομαχία. 

 

Η αλήθεια ειναι οτι «νησί» είναι πολύ συχνό να βλέπεις μητέρες που κάνουν παιδιά λόγω των «benefits». Εκεί το κράτος επιδοτεί αδρά την τεκνοποιία για αυτό και είναι ψηλά στους ρυθμους γεννήσεων. Το αν ειναι καλό ή κακο δεν το συζητώ. Αν ήταν απο αλλη χώρα θα έλεγα και εγώ οτι είναι fake και οτι η μαμα είναι attention whore  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ανήλικη μητέρα και επειδή της είναι δύσκολο και κουράστηκε να είναι μόνη της (δεν βρίσκει σχέση) και παράλληλα της ειναι δύσκολο να εχει το μωρό, να δουλευει και να πηγαίνει σχολείο, αποφάσισε να δώσει το παιδί στην πρόνοια(πες οργανοτροφείο).

 

Αν από το ηλίθιο σχόλιο της, έλειπε οτι δεν μπορεί να σταυρώσει σχέση, θα κατανοούσα εν μέρη τα υπολοιπα, αλλά οπως το εγραψε τώρα η ηλιθιότητα τρέχει απο τα αυτιά της.

 

ααααααα οκκκκκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...