Προς το περιεχόμενο

Android 4.4 KitKat από σήμερα και στο Nexus 4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπαινει σε ολα τα αντροιντ απο 4.1 και πανω... αρκει να αναβαθμισεται το καινουριο google search και να κατεβασετε απο xda τον νεο launcher. στο νεξους 4 παντως δουλευει μπομπα. Εμενα αλλη ειναι η απορεια μου... Ρε google εισαι μια εταιρια τεραστια με τοσα λεφτα τοσες τεχνολογιες και και και και.... Πως γινεται να αργει να δωσει τις αναβαθμισεις η ιδια στα ιδια της τα κινητα? Πως γινεται να παιρνουμε τις αναβαθμησεις ΟΤΑ μεχρι και μηνες μετα την διαδοση του update?? Η καταραμενη η apple πως τα δινει ολα απο την πρωτη μερα στα κινητα της? Αντε η samsung htc sony κλπ κλπ δεν φτιαχνουν αυτες το λειτουργικο για να το δωσουν αμεσα σε ολους? Αλλα εσυ ρε google Που τα νεξους ειναι δικα σου και το android επισης δικο σου πως γινεται και μας σπας τα νευρα? Οχι οτι αργησε τραγικα αλλα γιατι μολις παρουσιαζει το update αντι να το παρουμε ολοι την πρωτη μερα over the air να πρεπει να φλασαρουμε για να αναβαθμιστουμε? Ελεος... γινομαι γκρινιαρης αλλα το εχω μεγαλη απορεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια φορά πάντως αν είναι να μου κάνει τα υπέροχα μπλε της μπάρας ειδοποιήσεων άσπρα δεν την περνάω την αναβαθμιση...

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλουτσικο το android αλλα οταν αλλαξα πορεια προς IOS επαθα πλακα. Μιλαμε αλλο επιπεδο ειναι το λειτουργικο. Μαζιε το iphone5 εχω & το Galaxy S3 που ακομα παλευει να παει στο 4.3 με πολλα προβληματα. Υποστηριξη χαλια στα android

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλουτσικο το android αλλα οταν αλλαξα πορεια προς IOS επαθα πλακα. Μιλαμε αλλο επιπεδο ειναι το λειτουργικο. Μαζιε το iphone5 εχω & το Galaxy S3 που ακομα παλευει να παει στο 4.3 με πολλα προβληματα. Υποστηριξη χαλια στα android

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εμένα πάλι κάτι μου λέει οτι ψάχνεις λόγους να δικαιολογίσεις το γεγονός οτι πλέρωσες 750€ για να πάρεις τηλέφωνο μινιατούρα... Δοκίμασες iOS 7 σε iPhone4 και είσουν ικανοποιημένος ας πούμε; γιατί όσοι βάλανε κλαίνε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλουτσικο το android αλλα οταν αλλαξα πορεια προς IOS επαθα πλακα. Μιλαμε αλλο επιπεδο ειναι το λειτουργικο. Μαζιε το iphone5 εχω & το Galaxy S3 που ακομα παλευει να παει στο 4.3 με πολλα προβληματα. Υποστηριξη χαλια στα android

 

Sent from my iPhone using Insomnia

φιλε μου δεν εχεις αδικο οσον αφορα τα updates ...  ομως εαν σκεφτεις οτι στην ουσια δεν δινουν τιποτα παραπανω οι εκδοσεις ios η μια απο την αλλη ειναι φυσικο να το δινει σε ολες της συσκευες ..(ειναι ομως στα θετικα) ....

 

 

για το android απο την αλλη ειναι ευκολο οποιος ασχολειται λιγο να εχει παντα μεσω custom παντα την τελευταια εκδοση .....δεν λεω οτι ειναι καλο .... λεω οτι για καποιους δεν ειναι προβλημα το οτι η σαμμυ πχ δεν δινει γρηγορα τα updates (το οποιο ειναι αρνητικο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...