Προς το περιεχόμενο

Νέα Gaming οθόνη 200euro max.


paloukaros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εχω ξαναπεί σε παρόμοιο θέμα ειναι υποκειμενικό τι κάθεται καλύτερα στο μάτι του καθενός στο θέμα επιλογής οθόνης.Δεν είναι ούτε η μάρκα ούτε τα specs.Παίρνεις την οθόνη που κάθεται σε σένα καλά στο μάτι και δεν υπολογίζεις τις παπαρολογιες που μπορεί να ακούσεις για την επιλογή σου..Αυτά τα ολίγα απο μένα...Φιλικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν μιλαμε για U2312 A00 revision τοτε μεινε μακρια , να προτιμησεις την LG , εχουνε χαλι πανελ και το ''ασπρο'' δειχνει πιο πολυ κιτρινο.

Απο την αλλη αν μπορεις να βρεις Α06 revision τοτε χτυπα το.

Τι να πω ρε mate, αυτό το rev έχω κι εγώ και μ' αρέσει αρκετά το άσπρο της. Και δεν έχω κάτσει ακόμα να τη ρυθμίσω ιδιαίτερα. Κανα μήνα την έχω κι όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι διαφωνεί κανείς σε αυτό...

 

Είναι μέχρι να χρησιμοποιήσει κάποιος καλύτερη και καλιμπραρισμένη οθόνη (αλλά και ακριβότερη συνήθως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε mate, αυτό το rev έχω κι εγώ και μ' αρέσει αρκετά το άσπρο της. Και δεν έχω κάτσει ακόμα να τη ρυθμίσω ιδιαίτερα. Κανα μήνα την έχω κι όλα καλά.

Σου ευχομαι να μην δεις ποτε απο κοντα Α06 rev.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ευχομαι να μην δεις ποτε απο κοντα Α06 rev.

Λες ε; Μόνο από μακριά τότε :P

Θυμάμαι και λίγο πιο παλιά που συζητούνταν το θέμα με τα revisions. Κι απ' ό,τι θυμάμαι και τότε, ήταν αρκετά εως πολύ δύσκολο να πάρεις το revision που ήθελες, αφού και τα μαγαζιά συνήθως δεν το γνωρίζουν αυτό ούτε δίνουν σημασία. Και νομίζω κατά κύριο λόγο αυτό το rev κυκλοφορεί. Και προφανώς όλα είναι παραμετροποιήσιμα, οπότε κι ό,τι δε σου αρέσει πολύ, μπορείς να το φέρεις στα μέτρα σου.

 

Πέρα από την πλάκα, καιρό είχα να δω τόσο καλή εικόνα σε pc monitor. Όπως το ίδιο λέει και πολύ κόσμος που έχει προτιμήσει την οθόνη αυτή (και μάλλον στο rev00 είναι ένα πολύ μεγάλο -αν όχι το μεγαλύτερο- κομμάτι του). Ωστόσο, από ένα σημείο και μετά στα monitors υπάρχει και το υποκειμενικό στοιχείο. Όπως και στην αγορά TV, κι όλος ο πλανήτης να λέει ότι είναι γ@μ@το το τάδε μοντέλο, στα μάτια του άλλου μπορεί να 'ναι απλά υποφερτό ή μέτριο ξέρω γω. Δεν είναι CPU, mobo ή GPU ας πούμε, όπου εκεί μετράνε κυρίως τα νούμερα.

 

Εν τέλει δε διαφωνώ ότι το τάδε rev μπορεί να έχει καλύτερο άσπρο από ένα άλλο. Εγώ πάντως, βάσει αυτού που βλέπουν τα μάτια μου αυτήν τη στιγμή, πάλι θα την έπαιρνα στο ίδιο rev (00).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν αγορασω την παρακατω lg οθονη,και την θελω αποκλειστικα μονο για το ps3 μου,θα πρεπει να συνδεσω και εξωτερικα ηχεια?και που πανω στην οθονη?μην κανω την αγορα και το μετανιωσω μετα

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.169847

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας κάνω μια ερώτηση άσχετου , γιατί δε προτείνεται την οθόνη από πλαίσιο turbo x 23' που εμένα μου δείχνει στα ίδια χαρακτηριστικα και έχει ίδια τιμή ; Μήπως κάτι δεν ξέρω ; Επειδή κοιτάω για το γραφείο για δουλειά word excel autocad μήπως είναι υπερβολική για μένα ; Βλέπω και κάνα ματσάκι ινερνετικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας κάνω μια ερώτηση άσχετου , γιατί δε προτείνεται την οθόνη από πλαίσιο turbo x 23' που εμένα μου δείχνει στα ίδια χαρακτηριστικα και έχει ίδια τιμή ; Μήπως κάτι δεν ξέρω ;

 

Μακριά από Turbo X, είναι κινέζικα χαμηλής ποιότητας. Από χαρακτηριστικά συνήθως σπέρνουν αλλά απο ποιότητα υλικών, αντοχής στο χρόνο κλπ κλπ απλά δεν μπορούν να συγκριθούν με κανένα επώνυμο προιόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντυπωσεις?Δεν εχει ηχεια εστι?Εχει υποδοχη απο πισω για να βαζεις ξεχωριστα ηχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...