Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 / Xbox One Gamertags


HolyMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δικό μου είναι στην υπογραφή μου. 

 

Ωστόσο, δε νομίζω πως ασχολούνται και πολλοί πλέον εδώ με το 360, (λίγο ότι από το 2010 και μετά φυτοζωούσε σε θέμα νέων αποκλειστικοτήτων, λίγο ότι το PS3 πήρε τα πάνω του και σε συνδυασμό με το πρώτο πολλοί, έχοντας παίξει ό,τι υπήρχε στο 360 το έδωσαν για PS3, λίγο οι νέες κονσόλες), οπότε ίσως απογοητευτείς λίγο. 

 

Σποραδικά παίζω ακόμα Blur (το οποίο έχει ακόμα περιέργως μπόλικο κόσμο για τόσο λίγο που είχε πουλήσει και για τα χρόνια που έχει), GoW 3 (αν και τώρα παίζω με συγκεκριμένους φίλους πάλι σε υψηλές δυσκολίες για achievements, οπότε μην το πάρεις προσωπικά αν πας να χωθείς και φας πόρτα :P ) και Mass Effect 3 από multiplayer. Είχα παίξει και κάμποσο NFS Hot Pursuit όταν είχε βγει, οπότε, αν είναι της φάσης σου, θα έχεις τους χρόνους μου στο autolog, υποθέτω, να φας μερικές ώρες :P Αν είναι να παίξεις ένα NFS από τα καινούργια παίξε αυτό, πολύ καλύτερο από τα υπόλοιπα. Online είναι άδειο, πάντως. Τελευταία φορά που δοκίμασα το καλοκαίρι φέτος με το ζόρι βρήκα άλλα 2 άτομα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα ωραια τα λες  B) ποοο το mass effect το θυμαμαι που το ειχε πει ο mikeius στο mpraf αν βλεπεις  :-D ποια ειναι η γνωμη σου για το batman arkham asylum και το ninja gaiden 2 που δινει free για τον μαρτη το xbox live?


ωχ τωρα ειδα και πως σε ενα αλλο ποστ μου ειπες για το asulym και το gaiden 2..χαχαχα οτι να ναι  :blink:


Αν ηξερα και που βλεπω την υπογραφη σου καλο θα ταν..αν θες στειλε μου μηνυμα με το ονομα σου στο xbox live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν ηξερα και που βλεπω την υπογραφη σου καλο θα ταν..αν θες στειλε μου μηνυμα με το ονομα σου στο xbox live

Κάτω από το ποστ του καθενός εμφανίζεται η υπογραφή του, δεν είναι καμιά μυστική γνώση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Xbox 360 Gamertag: FrostySenpai  :-D

 

Αυτήν την στιγμή παίζω το πρώτο halo και Fable 2. Ακόμη τίποτα σε online multiplayer. Όταν πάμε halo 4 το συζητάμε :P

Απέκτησες 360, ρε μπαγάσα; 

 

Αντε, καλό catching up με όσα αποκλειστικά έχεις χάσει. Το gamertag μου το ξέρεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απέκτησες 360, ρε μπαγάσα; 

 

Αντε, καλό catching up με όσα αποκλειστικά έχεις χάσει. Το gamertag μου το ξέρεις ;)

 

Δανεικό είναι η αλήθεια είναι από έναν κολλητό. Έχω να ασχοληθώ με όλα τα Halo και θα παίξω και Gears of War 3 + Fable 2. Τώρα για οτιδήποτε άλλο καλό υπάρχει θα μου το προτείνεις εσύ σε pm  :-D . Σε κάνω add μόλις συνδεθώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δανεικό είναι η αλήθεια είναι από έναν κολλητό. Έχω να ασχοληθώ με όλα τα Halo και θα παίξω και Gears of War 3 + Fable 2. Τώρα για οτιδήποτε άλλο καλό υπάρχει θα μου το προτείνεις εσύ σε pm  :-D . Σε κάνω add μόλις συνδεθώ.

Καλύτερα να ασχοληθείς με όλα τα Gears παρά με όλα τα Halo, κατ' εμέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δανεικό είναι η αλήθεια είναι από έναν κολλητό. Έχω να ασχοληθώ με όλα τα Halo και θα παίξω και Gears of War 3 + Fable 2. Τώρα για οτιδήποτε άλλο καλό υπάρχει θα μου το προτείνεις εσύ σε pm  :-D . Σε κάνω add μόλις συνδεθώ.

 

Παίξε Tales of Vesperia και The Last Odyssey σίγουρα, αν έχεις το χρόνο και προλαβαίνεις.

Και φυσικά παίξε Forza 4 - η παιχνιδάρα

 

Από κει και πέρα υπάρχουν πολλές αποκλειστικότητες, μπορείς να δεις παλαιότερα ποστ μου πάνω στο θέμα.

 

p.s. Fable 2 το καλύτερο Fable :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...