Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 / Xbox One Gamertags


HolyMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερα να ασχοληθείς με όλα τα Gears παρά με όλα τα Halo, κατ' εμέ. 

 

Τα halo τα είχα καημό είναι η αλήθεια. Θα παίξω το gears επειδή θα μου το δώσει ένας άλλος φίλος. Αν είναι να αγοράσω κάποιο παιχνίδι θέλω να αξίζει με χίλια και να είναι φθηνό γιατί θα περάσει μετά στον κάτοχο της κονσόλας.

 

Παίξε Tales of Vesperia και The Last Odyssey σίγουρα, αν έχεις το χρόνο και προλαβαίνεις.

Και φυσικά παίξε Forza 4 - η παιχνιδάρα

 

Από κει και πέρα υπάρχουν πολλές αποκλειστικότητες, μπορείς να δεις παλαιότερα ποστ μου πάνω στο θέμα.

 

p.s. Fable 2 το καλύτερο Fable :)

 

Τα 2 πρώτα jrpg οπότε βλέπουμε :P. Το Fable 2 το έχω ερωτευτεί! Α και πες και εσύ κανένα Gamertag  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω από το πρωτο παιχνίδι δεν μου αρεσε, το story είναι απίστευτο το παιχνίδι σαν παιχνίδι όμως για κάποιον λόγο δεν το εχω συμπαθήσει.Και φαντάσου ότι εχω αγοράσει τα πρώτα τρία + halo wars ενώ εχω τις συλλεκτικές από το 3 και το Halo Wars......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φαντάσου ότι εχω αγοράσει τα πρώτα τρία + halo wars ενώ εχω τις συλλεκτικές από το 3 και το Halo Wars......

 

Που να σου άρεσε κιόλας... Πρωταγωνιστή σε έβλεπα στη σειρά του Spielberg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XBOX One Gamertag : Fresten

 

Games : BF4,Mordor, Forza 5, Forza Horizon 2, Destiny, AC4, Dead Rising 3, Fifa 14, Need for Speed Rivals, Ryse, NFL 25 κ.α πολλα που μου διαφευγουν αυτη την στιγμη.

 

ADD ME pls :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές καλημέρες στα μέλη του φόρουμ. Καινούριος στα εδάφη τούτα και παλαιός gamer (από εποχές spectrum, amiga κι έτσι). Το gamertag μου είναι Tim of Heavens και παίζω ποικιλία τίτλων. Όποιος ενδιαφέρεται με κάνει add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...