Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια για να καταλαβω κ εγω που ολα αυτα μου μοιαζουν κινεζικα,εγω ψαχνω μια καρτα 300-350 ευρο απ τις νεες της amd παντα

ποια με συμφερει να παρω? :confused:

R9 280x και κοιτας εσυ απο ποια εταιρια θες(Gigabyte,Asus,Msi,Sapphire)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για να καταλαβω κ εγω που ολα αυτα μου μοιαζουν κινεζικα,εγω ψαχνω μια καρτα 300-350 ευρο απ τις νεες της amd παντα

ποια με συμφερει να παρω? :confused:

 

Οποια 280x είναι φθηνότερη πάρε, μιας και δεν σε βλέπω να την πειράζεις πολύ μην σκεφτείς καν την matrix :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R9 280x και κοιτας εσυ απο ποια εταιρια θες(Gigabyte,Asus,Msi,Sapphire)

asus k gigabyte μου ακουγονται πιο αξιοπιστες,τωρα εσεις ξερετε καλυτερα που το κατεχετε το σπορ...εσεις οτι μου προτεινετε θα ακολουθησω

Οποια 280x είναι φθηνότερη πάρε, μιας και δεν σε βλέπω να την πειράζεις πολύ μην σκεφτείς καν την matrix :D

ειμαι αναμεσα matrix,gigabyte k απ οτι ακουσα παιζει κ η toxic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για να καταλαβω κ εγω που ολα αυτα μου μοιαζουν κινεζικα,εγω ψαχνω μια καρτα 300-350 ευρο απ τις νεες της amd παντα

ποια με συμφερει να παρω? :confused:

 

 

η matrix συνδιαζει ποιοτητα κατασκευης/ψηλα ρολογια/καλο oc/χαμηλες θερμοκρασιες και εππιπεδα θορυβου!

 

gigabyte/msi/asus! ειναι καλες! +3χρονια εγγυηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για να καταλαβω κ εγω που ολα αυτα μου μοιαζουν κινεζικα,εγω ψαχνω μια καρτα 300-350 ευρο απ τις νεες της amd παντα

ποια με συμφερει να παρω? :confused:

Εγω θα ελεγα να παρεις μια Gigabyte R9 280x(που συνηθως ειναι απο τις πιο φθηνες) και να κοιταξεις για αλλη ψυκτρα οπως Noctua,Silver arrow,ή κατι σε υδροψυξη.Παραπανω δεν μπορω να πω γιατι ειμαστε σε topic για amd Καρτες γραφικων  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η matrix συνδιαζει ποιοτητα κατασκευης/ψηλα ρολογια/καλο oc/χαμηλες θερμοκρασιες και εππιπεδα θορυβου!

 

gigabyte/msi/asus! ειναι καλες! +3χρονια εγγυηση

οποτε κατα 90% για την ματριξ παω....ξερεις αν υπαρχει καποια αλλη εκδοση γιατι κατι πηρε το ματι μου για platinum edition.εχει διαφορα η ειναι ιδιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε κατα 90% για την ματριξ παω....ξερεις αν υπαρχει καποια αλλη εκδοση γιατι κατι πηρε το ματι μου για platinum edition.εχει διαφορα η ειναι ιδιες?

στα ρολογια μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα να παρεις μια Gigabyte R9 280x(που συνηθως ειναι απο τις πιο φθηνες) και να κοιταξεις για αλλη ψυκτρα οπως Noctua,Silver arrow,ή κατι σε υδροψυξη.Παραπανω δεν μπορω να πω γιατι ειμαστε σε topic για amd Καρτες γραφικων  :P

ναι 8υμαμαι που μου τα ειχες πει στο τοπικ μου κ σ ευχαριστω παραπολυ αλλα μιας κ μου αρεσει η συγκεκριμενη,διαβασα κ reviews,μου ειπαν κ 2-3 απο δω πως ειναι καλη ψυκτρα οποτε κατεληξα εκει....ημουν αναμεσα στην asus k gigabyte αλλα ολα δειχνουν asus matrix :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας τις εβαλες τις 4GB εκδοσεις που ειναι πεταμενα λεφτα,για να ειναι πιο κοντα στις τιμες των αλλων Amd καρτων που εβαλες??

Αυτη γιατι δεν την εδειξες??http://www.mindfactory.de/product_info.php/2048MB-Gigabyte-GeForce-GTX-760-WindForce-3X-OC-Rev--2-Aktiv-PCIe-3-0-x16_884245.html. Ειπαμε καλες τιμες η σειρα R7 και R9 της Amd αλλα μην το παρακανουμε κιολας...

 

 

Εχει 2 σελίδες το κατάστημα ... :-D

 

Μια χαρά τις έδειξα όλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

@Adtakh το λινκ σου παλι 200αρια πιανουν οι υλοποιησεις μαζι με τα μεταφορικα :P

Ν'αλλαξεις χωρα και'συ,να σου βγαινουν πιο φθηνα. :P Ποιος σου ειπε να μενεις ελλαδα;στην γερμανια ειναι η αναπτυξη!

 

 

Που παει μωρε η XFX με 220 εξω 230 ελλαδα,με ΣΤΟΚ ρολογια !!!λοοοολ

Δεν μιλησα βρε για ρολογια.Δεν ειναι κοσμημα; ^_^

 

 

Εσύ καταλαβαίνεις αλλά κάνεις τον φιλιππινέζο kyriakosm/saiz.

 

Τωρα τον προσβαλες.Ακομη και αυτος να μην ειναι(πραγμα χλωμο),ο φιλος του τι λεει;κατι φεγγαρια εχουμε να τον δουμε B)

 

Επεξ/σία από Hawk7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δέν με νοιάζουν μόνο τα καρέ ανα δευτερόλεπτο ρε φίλε αυτές είναι οι διαφορές μας.Γουστάρω φινετσάτο control panel,drivers που να μήν μου σπάνε το μυαλό όπως μου έσπαγε με την 6850 που είχα,και καλύτερα features(προσωπικά τα περισσότερα παιχνίδια που παίζω έχουν physx)και ας δώσω παραπάνω λεφτά.

Παρε και λιγη κοκκινη φινετσα, στο πλαι δεξια. Βαλε ξανα την 6850 σου για να δεις τι κανει, δεν σου λεω!

post-257402-0-68792800-1381960105_thumb.jpg

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παρε και λιγη κοκκινη φινετσα, στο πλαι δεξια. Βαλε ξανα την 6850 σου για να δεις τι κανει, δεν σου λεω!

attachicon.gifGaming Evolved Control Center.jpg

 

 

πιο προγραμμα ειναι αυτο για τα εικονιδια στα δεξια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...