Προς το περιεχόμενο

Google: «Υπήρχαν πολλά προβλήματα στην ενσωμάτωση του Google+ στο YouTube»


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπήκα στο κοπο να κάνω λογαριασμό. Αφότου μπαινω και βλέπω τις συνδρομές μου είμαι οκ. Αλλα μερικες φορες ξεχνιεμαι και παταω να απαντησω και πεταγετε η πορδή. Να κανω λογαριασμό! Δεν σφαξανε!! Αυτό που παρατηρησα είναι ότι αρκετα μεγαλα κανάλια κάναν τουμπεκι.ουτε λέξη για το θέμα. Για να σας δω τώρα γατακια με το νέο συστημα για παραβίαση πνευματικων δικαιωμάτων. Ήδη έχουν ξεκινήσει τα κλαματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάει να γ@@@@! Εγώ,όσες φορές και να βγάλει το μηνυματάκι δεν κάνω G+ λογαριασμό! Θα παραμείνω ο TheMiltos21 να πάει να γ@@@@@

Μπορείς να παραμείνεις ο TheMiltons21 στο youtube και να κάνεις λογαριασμό.

 

Δεν είναι το όνομα το πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι ο εξαναγκασμός..

 

Αλλά.. εγώ παπάς εγώ τατάς η Google. Ότι θέλει κάνει στα προϊόντα της. Από το χέρι μας είναι να δώσουμε δύναμη αλλού (αν υπάρχει αλλού σύντομα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιχειρήσεις κάνουν page σε κάθε μέσο κοινωνικής δικτύωσης, δεν κοστίζει και τίποτα ξέρεις.... οπότε αυτό που είπες δεν ισχύει ούτε για πλάκα!

 

Το ότι αυξάνεται ραγδαία, @ μπαρούφες δηλαδή.

 

Ένα πολύ μεγάλο ποσοστό είναι bots , αφού σε αναγκάζει να κάνεις G+ Account για το Youtube τι θα κάνει ο κόσμος? θα φτιάξει ένα Account και θα μπαίνει όταν θυμάται...

 

Το ιντερνετ δεν ειναι οι φιλοι σου μονο ομως.

 

Το google+ ειναι πιο τεχνολογικο απο το Facebook και εχει τεραστιες κοινοτητες μεσα, για παιχνιδια, για εφαρμογες, για φωτογραφιες,hardware κλπ

 

Πλεον το χρησιμοποιω πολυ περισσοτερο απο το Facebook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το έχω ξαναδιαβάσει περι αυξανόμενης χρήσης του Google+ αλλά είναι μπαρούφες. Πλέον όποιος ανεβάζει video στο youtube γράφει οτι το κοινοποίησε μέσω google+! Ε λογικό είναι μετά να αναφερόμαστε σε ενεργό λογαριασμό του google+!

 

Κι εμένα ο λογαριασμός google+ ενεργός θεωρείται αλλά ούτε που έχω ασχοληθεί με τη σελίδα μου.

 

Λίγο ασχολήθηκα τις προηγούμενες μέρες μπας και καταφέρω να ενεργοποιήσω το youtube στο football manager και η υποτιθέμενη λύση ήταν μέσω των ρυθμίσεων του google+ αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να σιχτιρίσω και να το μισήσω ακόμα περισσότερο.

 

Και άντε πες να ασχοληθώ όπως ασχολούμαι με το facebook μιας και δεν θεωρώ τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης τον σατανά όπως τον παρουσιάζουν ορισμένοι εδώ πέρα... τι να το κάνω; Gaming κοινότητες υπάρχουν και στο fb, σελίδες για τον Παναθηναϊκό υπάρχουν και στο fb, σελίδες για το στοίχημα υπάρχουν και στο fb! Να κοινοποιήσω κάποιο τραγούδι ή video από το youtube να το δει ποιός; Ο φούφουτος; 

 

Μπράβο, google. Σε χειροκροτώ. Με υποχρέωσες να φτιάξω google+ για να χρησιμοποιώ το youtube και παρουσιάζεις τον λογαριασμό μου ως ενεργή συμμετοχή. Βρε ουστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H google θέλει να προωθήσει το g+ τώρα και τα έχει κάνει...άντε να μη πω. Αν προσθέσουμε και τα γεγονότα της τελευταίας εβδομάδας με τα claims στα videos μεγάλων youtubers καταλαβαίνει κανείς πως το youtube έχει πάρει την κάτω βόλτα

 

Αν δεν φτιάξουν τα πράγματα σύντομα βλέπω να ψάχνουμε για αντικαταστάτη του Youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα σε μερικά βίντεο που έχω ανεβάσει στο YouTube. Απλά εάν έχεις ανεβάσει τριάντα βίντεο έχεις πρόβλημα με τις εγκρίσεις των σχολίων.  

 

Πρέπει να πηγαίνεις σε ένα - ένα βίντεο του YouTube σε ξεχωριστές σελίδες και να κάνεις έγκριση. Αυτό είναι εκνευριστικό και κουραστικό.

 

Δεν υπάρχουν συγκεντρωτικά τα σχόλια υπό έγκριση για όλα τα βίντεο σε μία σελίδα. Π.χ. στο video manager του YouTube.  Ίσως να έχω κάνει λάθος ρυθμίσεις, αν και το προσπάθησα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχαν και λύθηκαν; Ναι οκ... τώρα αποκτήσατε μερικούς ακόμα χρήστες στο + που δεν θα κάνουν τίποτα εκτός απο το να χρησιμοποιούν το λογαριασμό τους για το youtube. Αν το κάνουν και αυτό δηλαδή γιατί χωρίς trolling τα σχόλια δε λένε και τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το YouTube έχει πάρει την κάτω βόλτα από τότε που το πήρε η Google.

 

Ας έμενε η Google μόνο σε αυτά που είναι πραγματικά πρωτοποριακή και μοναδική και θα της χτίζαμε άγαλμα.

 

Με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολους οσους κλαινε στα παραπανω ποστ, μια φραση-συνθημα τους ταιριαζει:

Oσο σας πληγωνει τοσο σας πορωνει.

 

Σκουζετε, σκουζετε και ξανασκουζετε και παλι εκει ειστε και θα ειστε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...