Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5S


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Καλό review, κινητό απάτη, απλά δείτε πόσα άλλα καλύτερα μπορείτε να βρείτε στην μισή τιμή...

Στις 4 ίντσες κανένα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει οπως καθε iPhone (μην βαρατε αλλα το αγαπημενο μου το εχω ξαναπει ειναι το 2G) αλλα δεν θα το επαιρνα. Απλα γιατι θα προηγουμενα μοντελα ειχαν τοοοοοοσα πολλα ΝΕΑ πραγματα (ναι οκ κατα την Apple "νεα" ) που το χαιροσουν.
Τωρα να παρω ενα κινητο, της Apple, που το καινουργιο λογισμικο παιζει στο 5, για τον αισθητηρα, μια καλυτερη καμερα και φλας... μπλιεχ.

Αν δεν δω κατι καλυτερο στο iPhone (αν το πουνε 6 η air δεν ξερω πια πως βγαζουν τα ονοματα, χασανε λιγαααακι τον μποσουλα) θα το παρω.

Αλλιως θα δοκιμασω WP ή και Android (ΟΧΙ Samsung αλλα καποια αλλη κινεζια ((no offense στους Samsung users απλα υπαρχουν καλα android που δεν κοστιζουν τοσο :( )) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω  το Ν3,ειναι τουμπανο,εχει πολυ καλη οθονη,εχει πολυ καλα χαρακτηριστικα και επιδοσεις,εχει,εχει,εχει...............εχει.........Απλα δεν ειναι Apple.Την  αισθηση που προσφερει το  iphone  οταν το κρατας δεν τη δινει καμια συσκευη.Προσωπικα επελεξα το Ν3 για το μεγεθος της οθονης  και επειδη επεσα στην παγιδα των επιδοσεων.Αν η apple το εβγαζε με 4,7 οθονη  θα πηγαινα καρφωτος να το αγορασω.Ειναι ακριβο;Ναι ειναι,και η BMW ειναι.Οτι πληρωνεις παιρνεις.Δεν εχουμε ολοι 800αρια να δινουμε για κινητο αλλα τα αξιζει τα φραγκα για να κανεις την υπερβαση.Ποιοτητα κατασκευης και λειτουργικο δεν παιζονται.Διαβαζω σε καποια post για κινεζικα,το ταδε μοντελο κ.τ.λ...........ναι καλα,χαιρετισματα στο  Πεκινο.Διαβαζω οτι η Samsung θα βαλει πυρηνες,ram,οθονες 4Κ............αλλα στο τελος παλι πλαστικο και τιμη τσουχτερη.Καληνυχτα στη Κορεα...........Μην με κατηγορισει κανεις οτι ειμαι fan boy και τετοιες μ.......ες.Προσωπικη αποψη εκφραζω και σεβομαι καθε αντιθετη αποψη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο θεμα μας τωρα οποιος ειναι κατοχος Iphone 4s 16gb και Iphone 5,προφανως τον αφηνει αδιαφορο.Οπως αφηνει αδιαφορο και αυτον που κοιταζει για μειωση τιμης οπως σε Android και Windows phone συσκευες για αγορα μετα απο καποιους μηνες/χρονο.

Τι λες ρε άνθρωπε 4σ τον αφήνει αδιάφορο οκ καλά καλά ξές πολλά απο τεχνολογία άντε για το 5 να πω νταξει που έχουν διάφορες με το 5Σ τα εχω τα τηλέφωνα και το νιώθω!ΟΣΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ .........ΜΑΠΕΣ ΑΝΔΡΟΙΝΤ!!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

οτι και να λενε τα αιφωνια ειναι διπυρηνα και τους φαινεται.. καμια σχεση με τα τετραπυρηνα αντροιντ στη πραξη..οσο για οθονη

αστο

Και μετά ξύπνησες φίλος!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ουσία είναι οτι δεν τα κάνει ολα, εχει μικρή οθόνη, εχει ελλείψεις σε βίντεο και όχι μονο, δεν είναι με υποσχόμενο ui και τι άλλο να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ουσία είναι οτι δεν τα κάνει ολα, εχει μικρή οθόνη, εχει ελλείψεις σε βίντεο και όχι μονο, δεν είναι με υποσχόμενο ui και τι άλλο να πω?

 

 

 

facepalm_227785.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω μία μέρα τόπικ για προιόν της Apple που δεν θα μπουν να κράξουν άνθρωποι που δεν έχουν χρησιμοποιήσει και δεν σκοπεύουν να χρησιμοποιήσουν προιόν της εν λόγω εταιρείας και τι άλλο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

με την ίδια λογική άλλος θα σου πει πόσο θέλει μια μερα να μην δει να υπερασπίζεται κάποιος ένα προϊόν/εταιρεία λες κι είναι η οικογενειά του και δεν αντέχει να του την προσβάλουν... :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που χρησιμοποιώ χρόνια iphone έχω πάρα μα πάρα πολλά παράπονα αλλά το έχω συνηθήσει τώρα και αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που δεν το έχω αλλάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυο πραγματα ευχομαι για το 2014.
Παγκοσμια ειρηνη και να εχει την ευκαιρια ολος ο κοσμος να αποχτησει ενα iPhone 5s.
 

 

iphone_5s_gold_silver_gray_vertical.jpg?

Επεξ/σία από billdanos
Για να ηρεμήσουν οι άλλοι κομπλεξικοί! :p
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δουλειά σου την κάνεις με όλα τα κινητά. Τα υπόλοιπα είναι λεπτομέριες.

Tην δουλεια σου την κανεις και με 1 zastava  σε παει απο το ενα μερος στο αλλο .

Αυτη την λογικη δεν θα την καταλαβω ποτε ομως μιζερια και οπισθοδρομηση ,αν σκεφτονταν ολοι ετσι θα ειμαστε 100 χρονια πισω τεχνολογικα και οχι μονο.

Το παρηγορο ειναι οτι οι περισσοτεροι δεν εχουν αυτη την λογικη.

Ον τοπικ και εγω ειχα σκοπο να το αγορασω αλλα επειδη αποφασισα να μην  προχωρησω για διαφορους λογους πρεπει  να αρχιζω να λεω πως δεν εχει μεγαλες διαφορες και δεν αξιζει η μεταβαση απο το 5 ?Οχι βεβαια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...