Προς το περιεχόμενο

Μαζικές απολύσεις από την hol


apeiro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ναι, όταν έχεις για κυβέρνηση τους αβανταδόρους των banksters και των πολυεθνικών και απο κάτω την σιωπηλή και αδιάφορη μάζα έως και τους διάφορους κλακαδόρους σαν εναν παραπάνω που προτείνει να παει να κοιταχτεί όποιον δεν συμφωνεί με αυτές τις πρακτικές, τότε τι περιμένετε να γίνει;  Βιωτικό επίπεδο Ελληνα στο υπέδαφος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Foti παραδέξου το , είσαι  γιός εφοπλιστή :P

Μπα, απο προλεταριακη οικογενεια ειναι ο fotis, απλα ο μπαμπας του πηρε εφαπαξ 1.000.000Ε και τωρα ερχεται και μας το παιζει καπιταλας, προσπαθοντας να αποτρεψει και τους υπολοιπους να παθουν τη συμφορα που επαθε....

 

Η ολη κουβεντα ειναι για γελια, αν κατι σωζει αυτους τους υπαλληλους ειναι οτι στην Ινδια δεν εμαθαν ακομα ελληνικα, αλλα που θα παει, ολο και καποιος ΠακιστανοΙνδος θα γυρισει πισω και θα ανοιξει ενα call center εκει στα ελληνικα. Να δω τοτε αντιδρασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, πέρνει στα πραγματάκια σου και πας DUBAI εκεί να δεις μισθούς

 

Το DUBAI είναι μια καλοστημένη φούσκα που όταν θα σκάσει θα πάρει μαζί της κόσμο και κοσμάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Έχει ενότητα προκυρήξεων/ανακοινώσεων/διακυρηγμάτων/whatever? Γιατί αυτό είδηση δεν είναι...</p>

 

Αυτή είναι είδηση. Τα νέα τύπου έβγαλε 2 εκατοστά μεγαλύτερη οθόνη η χ εταιρεία είναι διαφήμιση.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτή είναι είδηση. Τα νέα τύπου έβγαλε 2 εκατοστά μεγαλύτερη οθόνη η χ εταιρεία είναι διαφήμιση.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

όχι όπως είναι γραμμένη πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ απλα δεν υπογραφεις τπτ, απλα παιρνεις την αποζημιωση της απολυσης σου και ψαχνεις αλλου δουλεια.

Ασχημα μαντατα αλλα σε τετοιους καιρους αυτα ακούμε συνηθως :/

Ναι μαζι με αλλο 1.5 μοιριο .....

ναι ωραια τα λες. το τροπο πες μου

Θα σου έλεγα και με αποδείξεις αλλά θα αφορούσε πολιτικά όποτε θα έτρωγα μπαν και αυτό δεν το θέλω.

Το απλό που θα σου πω είναι το αυτονόητο και το ποιο δύσκολο δυστυχώς όταν ψηφίσεις να ψηφίσεις άτομα που μπορούν να προσφέρουν στο σύνολο και όχι κάποιον που μπορεί να σε βολέψει (δεν αναφέρομαι σε εσένα γενικά μιλάω)

ενω αν ειχες για κυβερνηση των οποιοδηποτε αλλον θα λυνοταν το προβλημα της ελλαδας.

Τουλάχιστον θα είχες δοκιμάσει κάτι άλλο όταν όμως διαλέγεις τον ίδιο δρόμο συνέχεια δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξει κάτι.      

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οσοι υποστηριζετε το "......μην υπογραψετε......" και λοιπες ασυναρτησίες προφανως και το γραφετε εκ του ασφαλους....καθως σε αντιστοιχη περιπτωση που σας "αγγιξει" το φαντασμα της απολυσης μαλλον θα κοπουν τα ποδαράκια σας και ο κοσμος θα χανετε μπροστα από τα ματακια σας......

 

Τωρα οσον αφορα τα περι του κακου καπιταλισμου και λοιπες, ΕΠΙΣΗΣ, ασυναρτησίες παλι οσοι τα υποστηριζετε και τα γραφετε το κανετε εκ του ασφαλους....θα ηθελα να ξερω εάν θα μπορούσατε να γραφετε αυτά ΠΟΥ γραφετε στη περιπτωση που δεν ανήκαμε στην σφαιρα του "κακου" καπιταλισμου αλλα στη σφαιρα επιρροής του "καλου" (εδώ γελαμε) κομμουνισμου....αλλωστε το ξανθο γενος παντα "μαζι" μας ηταν (εδώ και εάν γελαμε.......)

 

Και τελος για να  μην παρεξηγηθώ, ΟΧΙ δεν μου αρεσει αυτό που γινεται, ΟΧΙ ουτε εγω υποστηριζω μνημονια κλπ αβανταδόρικα απατηλα "ονειρα εξοδου" από την κριση και "επιστροφης" στην παλια ΟΜΟΡΦΗ Ελλαδα που ηξερα, ξεραμε, ξερατε, όμως όπως και εσεις το μονο που κανω είναι ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ από το πληκτρολογιο και τον καναπε μου ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ή ΕΥΤΥΧΩΣ, ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε επαναλαμβάνεσαι όμως !! ποια ειναι η σφαιρα του καλου κομμουνισμου ? μπορεις να μου πεις ? διάβασες τι λεμε παραπάνω ή όχι ? αν βαριεσαι μην ασχολεισαι και αν εσυ εισαι του καναπε ειναι δικο σου προβλημα για τους άλλους μη μιλας !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε επαναλαμβάνεσαι όμως !! ποια ειναι η σφαιρα του καλου κομμουνισμου ? μπορεις να μου πεις ? διάβασες τι λεμε παραπάνω ή όχι ? αν βαριεσαι μην ασχολεισαι και αν εσυ εισαι του καναπε ειναι δικο σου προβλημα για τους άλλους μη μιλας !!

ακριβώς αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...