Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεταξύ του iPhone 5C και του Optimus G δαγκωτό iPhone ακόμη και το ροζουλί, για μένα. Αυτό δεν αναιρεί όμως ότι θα επέλεγα το G από το 1020. Πόσο μάλιστα το G 50 ευρώ φθηνότερα από το 1020. Για την ώρα το G θεωρώ ότι ήταν καλύτερη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι αλλο τωρα το 1020 ηξερα οτι ειναι 32gb, στο site της voda λεει 16gb ειναι απλα λαθος; η βγαινει σε 2 εκδοσεις;

 

μόνο σε 32 βγαίνει, προφανώς έιναι λάθος

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_1020-5506.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ξαναμπηκε, δεν εχασα ευκαιρια το παρηγγειλα. 349-170 απο εκεινη την καταγγελια που καναμε 179 ευρω για τετοιο κινητακι μια χαρα.

Λεμε για την καταγγελια για τα optimus g? Πρεπει να εχω χασει επεισοδια. Εγω δεν το κυνηγησα... Τα εχουν παρει πολλοι τα λεφτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεμε για την καταγγελια για τα optimus g? Πρεπει να εχω χασει επεισοδια. Εγω δεν το κυνηγησα... Τα εχουν παρει πολλοι τα λεφτα;

ε οσοι κανανε καταγγελια, εστειλε η voda ονομαστικα mail και προτεινε η το lumia 925 στα 129 ευρω η εκπτωση 170 ευρω σε κινητο με τιμη απο 299 και πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οσοι κανανε καταγγελια, εστειλε η voda ονομαστικα mail και προτεινε η το lumia 925 στα 129 ευρω η εκπτωση 170 ευρω σε κινητο με τιμη απο 299 και πανω.

Ευχαριστω για τη διευκρινηση. Φανταζομαι ειναι πλεον αργα για να κανω κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Optimus G που το θεωρώ καλύτερο (ακόμη) είχε 129. Άρα για μένα πάλι η Vodafone βγήκε κερδισμένη. Και ξερφορτώθηκε εσένα(και συνεπώς την καταγγελία σου) και το WP. double win

Μάλιστα. Εσύ δηλαδή τι θα έκανες και μέχρι πού θα το εφτανες; Η τιμή του lg δεν ήταν κανονική προσφορά, ήταν το μπαχαλο της δεκαετίας και όποιος ήταν "τυχερός" πήρε. Από 299€ αρχική με τιμές Σκρουτζ 360€ στα 129€. Εδώ μιλάμε για συσκευή με τιμες Σκρουτζ αρκετά πάνω από τα 500€ όταν μπήκε στα 349€, με τιμες (τοτε) Γερμανίας στα 460€ και το έδωσαν στους "άτυχους-παραπονουμενους-αδικημενους" του lg με 179€! Στο lg δηλαδή η συνολική προσφορά ήταν -230€ και στο 1020 ήταν κάπου -350€!! Καμία σύγκριση (γιατί πρόκειται και για αρκετά κοντινά/συγκρίσιμα επίπεδα τιμων). Ακόμα και τώρα οι γερμανοί πχ το 1020 το ανεβάζουν ως προσφορά οριακά κάτω από τα 400€, ενω το Lg αν θυμάμαι καλά έπαιξε από εξωτερικό και στα 220€ λίγο μετα την ιστορία.

Τώρα το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό, άλλος ίσως ήθελε αιφον 5σ στα 450€ ας πούμε (και είμαι σίγουρος ότι και 129€ να σου έδιναν το 1020 πάλι θα το εκραζες, χωρίς απαραίτητα να λέω ότι δεν θα είχες κανένα λογικό επιχείρημα να το κάνεις). Το μόνο σίγουρο είναι ότι το 1020 έχει πολύ απλα κάτι που δεν πρόκειται να δεις σε άλλο κινητό σε τέτοιο επίπεδο. Ενώ το lg έχει"εναλλακτικές". Ενα δείγμα ακόμα είναι η πορεία που διέγραψε η τιμή του μοναδικού άλλου κινητού με παρόμοια κάμερα.

Τα παραπάνω για εμένα δεν αναιρούν την άποψή μου για την εταιρία κατόπιν των δεδομένων του Νοεμβρίου, απλά όταν συντρέχουν οι προϋποθέσεις για έναν ευνοϊκό συμβιβασμό (και όχι κοροϊδίας τύπου λουμια 820 με 129€) η λογική λέει τον κάνουμε και συνεχίζουμε την ζωή μας. Βέβαια αν εσύ ήσουν στους αρχικούς "τυχερους" τι να σου λένε τώρα αυτά ε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...