Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρελες τιμες. Για το 1020 το πηρε φιλος προσφατα που σιχαθηκε το Iphone του και δηλωνει ενθουσιασμενος. Μπραβο στον Ts.

 

Δυστυχως το δειχνει μη διαθεσιμο οπως προαναφερθηκε ... κριμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι η προσφορά αν και έληξε παίζει να το βρούμε και σε κατάστημα λέω μήπως στην επαρχία έχει μείνει κανα αποθεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να παραλάβουν όσοι παρήγγειλαν και να μη έχουv ιστορίες τύπου optimus g. Θέλω να πιστεύω ότι εκεί στην vodafone είναι πιο προσεκτικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα έλεγα σε όσους τους ενδιαφέρει το κινητό να έχουν το νου τους γύρω στις 4:30-5:00 μήπως ξαναγίνει διαθέσιμο.Το ίδιο είχε γίνει και με το optimus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να παραλάβουν όσοι παρήγγειλαν και να μη έχουv ιστορίες τύπου optimus g. Θέλω να πιστεύω ότι εκεί στην vodafone είναι πιο προσεκτικοί.

Καλα μη βαζεις και στοιχημα.... εγω λεω να κλειδωσει το θεμα απο τωρα (μια που δεν παιζει καμια προσφορα διαθεσιμη) και αν και οταν υπαρχει εξελιξη ας ενημερωθει ο mod... αν και θα ελεγα να μην παρει κανενας τιποτα απο το βρωμομαγαζο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Προφανως και ειχαν μεινει 2-3 κινητα.Παλι τα καταφερε η Vodafone.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,05 έδινε οτι η Voda θα έβγαζε πάλι τέτοια προσφορά. Βέβαια περίμενα οτι θα έβαζε smartphone και όχι wp αλλά τελικά προτίμησε να πουλήσει όσα δεν πουλάνε από μονα τους. Πάντως είναι καλές τιμές για όσους θέλουν wp.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...