Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο συνφορουμιτης hackerw32 παίζει cs go, πιο πολύ σαν call of strike μοιάζει αλλά τεσπα. Μου θύμισε πάντως πως ήμουν εγώ την πρώτη φορά που επαιξα (όχι ότι έχω βελτιωθεί και πολύ από τότε)

 

 

Υ.Γ: ξέρει κανείς τι παίζει με τα ηλίθια you kicked too many teammates bans; Είχα φάει ένα τέτοιο (μία εβδομάδα μπαν επειδή προσπαθούσα να κικαρω ένα παιδάκι που flamαρε και τρολλαρε) και μόλις τέλειωσε και επαιξα ένα comp ψηφισα yes για να κικαρουμε ένα αλλο παιδάκι που κλαιγοταν στον voice chat και τρολλαρε (silver 1 problems) και με το που τελειωνω άλλη μία εβδομάδα μπαν, μιλάμε για πολύ δίκαιο σύστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω ρε παιδια εχω κατι απλα sony των 15ευρω και δεν εχω θεμα :P κτλβενω που ειναι ο αλλος :P αλλα νταξ, με αυτα παιζω απο τοτε που αρχισα(κανα 6μηνο).

 

 

το ειδα το βιντεο του χακερ, και αρχισα να απορω, και εγω ετσι επαιζα καποτε? :P ειδικα η τεχνικη, τρεχω και κανω spray παντου με το ak :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν τον πληρώνω για να σας δείχνει τα βιντεο μου, μονος του το εβαλε. :ph34r:

 

 

εγω ρε παιδια εχω κατι απλα sony των 15ευρω και δεν εχω θεμα :P κτλβενω που ειναι ο αλλος :P αλλα νταξ, με αυτα παιζω απο τοτε που αρχισα(κανα 6μηνο).

 

 

το ειδα το βιντεο του χακερ, και αρχισα να απορω, και εγω ετσι επαιζα καποτε? :P ειδικα η τεχνικη, τρεχω και κανω spray παντου με το ak :P

εγω ετσι παιζω τωρα, και μαλλον σε 2 χρονια απο τωρα παλι ετσι θα παιζω :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν έχετε καταλάβει ότι απλά τρολλαρει στο βίντεο.... hacker εάν είσαι LEM και πάνω στείλε μου μήνυμα να παίξουμε με τα mains.

αυτη την αμήχανη στιγμη που καποιος νομιζει οτι τρολλαρεις, αλλα στην πραγματικότητα παιζεις για τριτη φορα στην ζωη σου cod:go

 

απο την αλλη ειναι καλο που πιστεύεις οτι τρολλαρω, παει να πει βιντεακι βγηκε καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν πω έναν "nooba" να ρίξει μονοσφαιρο με deagle και όχι random... και να κάνει 360 kill... σίγουρα θα σπάσει τα δάχτυλα του.. όπου και σίγουρα δεν θα ξέρει και τι σημαίνουν αυτα. Σίγουρα το πάλεψες να δείξεις ότι παίζεις άσχημα αλλά γενικά ήταν καλό το noob game play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spray and pray

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΠΡΕΙ ΕΝ ΠΡΕΙ!

 

Εκανα ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που ηθελα να κανω, απλα συνηθως το recoil control μου, ειδικα με το mp9 ειναι .... ας μην πω τι ειναι :P και δεν πανε οι σφαιρες ακριβως εκει που θελω.

 

Καντε κανα add ρε, απο mge κ πανω μπας κ νιωσουμε. Μονο ο durant με παιζει κ 2-3 φορες ο adhd :"""(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν πω έναν "nooba" να ρίξει μονοσφαιρο με deagle και όχι random... και να κάνει 360 kill... σίγουρα θα σπάσει τα δάχτυλα του.. όπου και σίγουρα δεν θα ξέρει και τι σημαίνουν αυτα. Σίγουρα το πάλεψες να δείξεις ότι παίζεις άσχημα αλλά γενικά ήταν καλό το noob game play.

Πριν 1-2 μερες το πηρε το game, τσεκαρε το εαν θες. Απλως ειναι κωλοφαρδος :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

360 νο σκοπι και αλλα τετοια ακροβατικά τα εμαθα να τα κανω στο double action boogaloo. cs:go όντος προχτές εβαλα για πρωτη φορα

 

απλα πρεπει λιγο να αλλαξω τα controlls γιατι το g για το grenade θα το παταω συνέχεια..

 

αυτο το headshot πραγματικα ηταν τερμα τυχαιο, δεν στόχευα καν το κεφαλι του, απλα ηθελα να αδιασω γεμιστήρα πανω του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

360 νο σκοπι και αλλα τετοια ακροβατικά τα εμαθα να τα κανω στο double action boogaloo. cs:go όντος προχτές εβαλα για πρωτη φορα

 

απλα πρεπει λιγο να αλλαξω τα controlls γιατι το g για το grenade θα το παταω συνέχεια..

 

αυτο το headshot πραγματικα ηταν τερμα τυχαιο, δεν στόχευα καν το κεφαλι του, απλα ηθελα να αδιασω γεμιστήρα πανω του.

 

Οκ έγινε φίλος... το τρολλαρισμα σου ξεπερνάει ακόμη και την αννιτα πανια... Καλά παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ έγινε φίλος... το τρολλαρισμα σου ξεπερνάει ακόμη και την αννιτα πανια... Καλά παιχνίδια.

http://steamcommunity.com/id/hackerw32

 

3.9 hours on record, εχεις δικιο, global elite το λιγοτερο τον κοβω, μη σου πω παιζει και κρυφα για τους fnatic.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://steamcommunity.com/id/73935432567/   ---- ΤΟ profile μου.

 

Εχω να παιξω εδω και εναν χρονο λογω πανελληνιων.Οποιος ειναι μεσα για κανα casual-deathmatch-warm up και γενικα για παιχνιδια ας με κανει add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...