Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.Επειδη διαβασα διαφορα θεματα περι ποντικιων για cs-go θα ηθελα να  ρωτησω για κοπελα ποιο θεωρειτε  καλο ποντικι με οριο τα 50-60€ για fps περισσοτερο και λιγα mmo? κοιτουσα το rival 300 που ειναι στα 64€,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα έλεγα ενα μικρότερο έχω 20cm χέρι και το rival 300 μου είναι οκ σε palm προς το μεγάλο κιόλας, φαντάζομαι κοπέλα θα έχει μικρότερα χέρια οπότε ίσως είναι πολύ μεγάλο. Zowie ec2-a είναι καλό shape η rival 100 εξαρτάται απο τις προτιμήσεις βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαξα και εγω για το zowie αλλα δεν το βρηκα ελλαδα( το ειχε το e-shop) και κοιταξα στο amazon.uk και ηταν Out of stock, οποτε "αναγαστικα" θα παω για το rival 100,αν και την βολεψε το final mouse που εχω εγω σε μεγεθος  :D αλλα και αυτο ειναι out of stock στο amazon.uk....εκτος αν της δωσω το final mouse και παρω εγω το 300αρι...το 300 με το 100 ιδιο sensor εχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το final mouse σε εμένα μικρό είναι σχετικά αλλα βόλεψε λογο ergo, στη χειρότερη δώσε το final και πάρε εσύ rival 300..

 

Edit: Ναι 3310 εχουν και το rival καλύτερο implementation με σωστό firmware, επίσης πολύ καλύτερο build quality το final αν και πολύ ελαφρύ η ποιότητα είναι λίγο fisher price.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μου άρεσε απλα είχε mushy buttons και τελικά δεν με βόλεψε το full palm για low sens, είναι καλό παντως. Μερικά solid είναι:

 

Da 2013/chroma

Zowie ec/fk/za

Rival 300

Kone pure military

Dream machine dm1

Gigabyte xm300

Logitech g303/g900

Mionix castor

 

Όλα καλά ανάλογα το τι θες, μπορεί να ξεχνάω και μερικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι για το  zowie & rival 300 κοιτουσα αλλα επειδη δεν μπορω να βρω το 1ο θα κοιταξω για το 2ο και θα της δωσω το finalmouse :D Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολλάει και εσάς το CSGO; είχα να παίξω δύο μέρες μπαίνω σήμερα και γίνετε ότι νάνε, ακίνητος με AWP τον βαράω και ζει, παίρνω και κάνει να το εμφανίσει επάνω δεξιά κανά δυο δευτερόλεπτα, συμβαίνει και σε εσάς;

 

EDIT: όταν άνοιξα το PC μου έβγαλε GeForce Exper. ότι έχω να κάνω update drivers της κάρτας, το update το έκανα πριν μπω CS, λέτε να φταίει αυτό;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 οχι βεβαια, ειναι ο καλυτερος optical sensor

 

 

Όχι ο 3366 είναι απο τους καλύτερους optical.

ρε αφου δεν εχει κοκκινο λαμπακι ρε!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση. Εδω και καμια βδομάδα, το παιχνίδι μοιάζει να "λαγκάρει" καπως. Δεν εννοω σαν ping. Ωρες ωρες ειναι λες και βλεπω stop motion movie. Τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση. Εδω και καμια βδομάδα, το παιχνίδι μοιάζει να "λαγκάρει" καπως. Δεν εννοω σαν ping. Ωρες ωρες ειναι λες και βλεπω stop motion movie. Τι παιζει;

 

κολλάει και εσάς το CSGO; είχα να παίξω δύο μέρες μπαίνω σήμερα και γίνετε ότι νάνε, ακίνητος με AWP τον βαράω και ζει, παίρνω και κάνει να το εμφανίσει επάνω δεξιά κανά δυο δευτερόλεπτα, συμβαίνει και σε εσάς;

 

EDIT: όταν άνοιξα το PC μου έβγαλε GeForce Exper. ότι έχω να κάνω update drivers της κάρτας, το update το έκανα πριν μπω CS, λέτε να φταίει αυτό;  

^

 

Εμενα δε μου εχει τυχει παντως μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω εχω τετοιο θεμα παντως.

 

 

Γνωμες για την infernew του 3kliksphilip?

Δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει, ή αν την μισω. 

Η ινφερνο γενικα ειναι πολυ βαρετο μαπ, θελει επειγοντως αλλαγη.Αν οι ct κανουν σωστο time το utility οι terrorists δε μπορουν να μπουν ευκολα στα sites.

Επισης δεν εχουν και ευκολια να πιασουν εναν ct "off guard", παρα μονο αν ανοιχτει πολυ.Ειναι γεματο γωνιες και καρκιναζει.

 

 

Μ'αρεσε το concept του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...