Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

του εστειλα μνμα για της 4σ καρτουλες!

οποια εχει μου στελνει και παω και την περνω σε ευχαριστω!

αν την παρω σημερα το θεμα είναι με 400ww τροφοδοσια θα δουλεύουνε?η πρεπει να εκπεταθω αμεσα στα 550?

ενημέρωσε μας τι τιμές σου είπε για να σ πούμε τελικά αν αξίζει η τιμή του.Δλδ αν σ δώσει τιμές για 2 από αυτές ποια αξίζει καλύτερο.400 ποιάς μάρκας είναι?και μετά πάμε ανάλογα το τι θα παίξεις.υπάρχει περίπτωση να είσαι κομπλέ κ αν το ζορίσεις να κλείσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν, το πόσο που διαθέτουμε είναι 100€ άντε 110 με αρκετά μεγάλο ζόρι. Τροφοδοτικό και λοιπές πληροφορίες είναι στην υπογραφή μου. Η ανάλυση που παίζω είναι 1680χ1050. Από games παίζω όλων των ειδών, από τα default γραφικά μέχρι όσο πάει. Θα προτιμούσα κάτι καλύτερο από την παλιά μου hd4850 1gb η οποία «απεβίωσε».

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα χρήματα, θα σου πρότεινα κάτι τέτοιο...

Ναι όντως, αν και σκεφτόμουν και μια r7 250 που είναι σε αυτά τα χρήματα περίπου. Ποια θεωρείς πως είναι καλύτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάμε για την R7 250Χ, τότε ναι, να την προτιμήσεις...αν και είναι μία η άλλη με την 7770. Εξαρτάται σε ποια τιμή θα την βρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάμε για την R7 250Χ, τότε ναι, να την προτιμήσεις...αν και είναι μία η άλλη με την 7770. Εξαρτάται σε ποια τιμή θα την βρεις...

σε αυτήν αναφέρομαι File.png Download: λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, καλή λύση φαίνεται και αξιόπιστη ως Asus. Απλώς, κοίτα να διαλέξεις κατάστημα με καλή υποστήριξη.

Πιθανότατα από visionstudio ή e-gate. Έχουν 3€ διαφορά και έχω ξαναγοράσει από τα συγκεκριμένα στο παρελθόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορά το κατάστημα θα σου έλεγα να προτιμήσεις visionstudio ή msystems εχω και με τα 2 πολυ καλες εμπειρίες αγοράς και υποστήριξης.

Σε αυτα τα χρήματα νομιζω πως η R7 250Χ ειναι τίμια επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορά το κατάστημα θα σου έλεγα να προτιμήσεις visionstudio ή msystems εχω και με τα 2 πολυ καλες εμπειρίες αγοράς και υποστήριξης.

Σε αυτα τα χρήματα νομιζω πως η R7 250Χ ειναι τίμια επιλογή

Ναι αυτό πιστεύω και εγώ. Και από e-gate είμαι ευχαριστημένος. Μάλλον θα πάω στην r7 250x, άσε που μου αρέσει και η ψύκτρα της asus :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τοτε παρε απο egate αν εισαι ευχαριστημένος και εγω ετσι κανω με τα καταστήματα που εχω καλες συναλαγές , καλορίζικη λοιπον :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τοτε παρε απο egate αν εισαι ευχαριστημένος και εγω ετσι κανω με τα καταστήματα που εχω καλες συναλαγές , καλορίζικη λοιπον :P

χαχαχαχαχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή μου λέτε να παίξω  300 ευρω κορόνα γράμματα; Αν κατάλαβα καλά  με δουλεύετε :) ρε παιδιά πως μπορώ να δω το τροφοδοτικό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή μου λέτε να παίξω  300 ευρω κορόνα γράμματα; Αν κατάλαβα καλά  με δουλεύετε :) ρε παιδιά πως μπορώ να δω το τροφοδοτικό; 

Θα ανοίξεις το κουτί σου και θα δεις  τι λέει το ταμπελάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς το τροφοδοτικό αν δεν ξέρεις τι εχεις ναι το παίζεις κορόνα γράμματα γιατι μπορει να εχεις καποιο no name , αλλιως για να μιλάμε με σίγουρα χαρτιά άνοιξε το κουτί σου και δες τι γράφει απο μάρκα και watt , ή μπορεις να βγάλεις μια φωτογραφία το αυτοκόλητο να δουμε τι και πως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...