Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αθήνα κ ετοιμοπαράδοτη δεν βλέπω κανέναν .. κ σε αυτά τα χρήματα.179 την έχει cosmodata..

οποτε με βλεπω χωρις καρτα το 4μερο! (Υ)

δωσε μου ένα σιτε που να μπορω να παραγγειλω

και σημερα αν μπορεις σε παρακαλω πολύ!!

για να ερθει αβριο,μεθαβριο!

και θα παρω άλλη καρτουλα καίγομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/4163913/Gigabyte-Radeon-R9-270-2GB-WindForce-2X-OC.html ετοιμοπαράδοτη σε 2 μαγαζιά.θα σ έλεγα να πας να την πάρεις μόνος κατευθείαν..το ένα είναι εξάρχεια στην στουρνάρη (από ομόνοια 10 λεπτά)κ το άλλο νέο κόσμος(από το μετρό αλλα 10 λεπτά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/4163913/Gigabyte-Radeon-R9-270-2GB-WindForce-2X-OC.html ετοιμοπαράδοτη σε 2 μαγαζιά.θα σ έλεγα να πας να την πάρεις μόνος κατευθείαν..το ένα είναι εξάρχεια στην στουρνάρη (από ομόνοια 10 λεπτά)κ το άλλο νέο κόσμος(από το μετρό αλλα 10 λεπτά)

δεν εχω ασφαλεια στο αμαξι φιλε μου,και ομονοια δεν πλισιαζω για κανα λογο! μια φορα με γραψανε και για το κουτι των πρωτον βοηθειών που δεν ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ασφαλεια στο αμαξι φιλε μου,και ομονοια δεν πλισιαζω για κανα λογο! μια φορα με γραψανε και για το κουτι των πρωτον βοηθειών που δεν ειχα

μετρό?τρόλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά λόγο περιορισμένου πορτοφολιού το σκέφτηκα πιο λογικά αναθεώρησα τις ανάγκες μου (λιγοτερος ελευθερος χρονος για gaming)αλλαξα στρατόπεδο και πήγα σε μια evga gtx 760 sc acx στα 215€.

 

Thanx guys ... Θα ταιριάξει και τέλεια με το καινούργιο λουλουδάκι που μόλις παρέλαβα σήμερα...

καλοριζικη!!! αναμενουμε εντυπωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετρό?τρόλει?

Μπα δεν θα βγω καν τα λευτα για τα εισιτιρα είμαι στο τσακ!

ακριβως στο τσακ! μπορω νατν παραγγυλω αβριο και να μ την φερουνε αμεσως δλδ φιλε μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε υπομονη και στην χειροτερη...δανεισου μια απο φιλο!!!!

 

να σου δωσω την δικη μου να λιωσεις μεχρι να ερθει η παραγγελια. αλλα ειμαι θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε υπομονη και στην χειροτερη...δανεισου μια απο φιλο!!!!

 

να σου δωσω την δικη μου να λιωσεις μεχρι να ερθει η παραγγελια. αλλα ειμαι θεσσαλονικη

χαχαχα μακρια φιλε μου σε ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε ατι. ο επεξεργαστης είναι μικρος που εχεις και εχεις μια βοηθεια από την amd

 

COPY PASTE από τις ιδιότητες

 

Performance Boost

Συνδυάστε τον επεξεργαστή της AMD με κάρτα γραφικών AMD Radeon και κερδίστε έως και 75% καλύτερες επιδόσεις στα παιχνίδια.

 

δεν ξερω κατά ποσο ισχυει αλλα κατι θα δωσει....

που το ειδες αυτο? η' ποιος στο ειπε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ragonix σε τι δε σε ικανοποιεί η κάρτα σου τώρα;

 

gtx 660!θα παιζει με ένα 500αρι ww corsair?

Η όχι ρε παιδια?ευχαριστω!

 

Δεν θα έχει πρόβλημα και πιο απαιτητικές κάρτες θα τις σηκώνει (ανάλογα και το μοντέλο).Η 270 σε συμφέρει περισσότερο σε αυτά τα χρήματα.


Λοιπόν, το πόσο που διαθέτουμε είναι 100€ άντε 110 με αρκετά μεγάλο ζόρι. Τροφοδοτικό και λοιπές πληροφορίες είναι στην υπογραφή μου. Η ανάλυση που παίζω είναι 1680χ1050. Από games παίζω όλων των ειδών, από τα default γραφικά μέχρι όσο πάει. Θα προτιμούσα κάτι καλύτερο από την παλιά μου hd4850 1gb η οποία «απεβίωσε».

 

http://www.skroutz.gr/s/4307584/Gigabyte-Radeon-R7-260X-1GB-OC-GV-R726XOC-1GD.html


 

Μια χαρά.Θα τη βρίσκεις και σε καλύτερες τιμές όταν τη φέρουν και άλλα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...