Προς το περιεχόμενο

Microsoft Sculpt Touch - Ασύρματο ποντίκι - Μπλε 19 euro


esykas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα δεν γνωρίζω αν είναι προσφορά αλλά είναι η καλύτερη τιμή και διαθέσιμο στο public και το multirama 

 

https://www.skroutz.gr/s/2302592/Microsoft-Sculpt-Touch-Mouse.html

 

το παρήγγειλα στο public και μου ήρθε άμεσα sms για παραλαβή στο κατάστημα που επέλεξα 

post-58302-0-29879900-1390738236_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλη προσφορα απο επώνυμο ποντικη BT.

Εχω τωρα στην κατοχή μου ενα ms notebook mouse 5000 μια 4 ετια τωρα και ειμαι ευχαριςτημενος,και το σκέφτομαι αλλα το μεσαίο "πλήκτρο" με προβληματίζει καπως μήπως δεν με βολέψει ή δεν μπορέσω να το συνηθίσω.

 

Κάποιος που το πήρε να μ΅ πει εντυπώσεις

Αυτο εχω τωρα.

http://www.amazon.co.uk/Microsoft-Bluetooth-Notebook-Mouse-5000/dp/B000TSIAQO/ref=tag_dpp_lp_edpp_ttl_in

 

Edit:Το έκανα και εγω παραγγελία για παραλαβή απο κατάστημα.

Για να δουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμεσο,δουλευει παντού,γρήγορο,τα αξίζει τα λεφτά του.

το μόνο που θέλει να συνηθήσεις τον τροχός κύλισης αφής που δονίζει οτάν το παρακάνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ μία παραγγελία. Έψαχνα κάτι οικονομικό να ξεφύγω από τα καλώδια με το laptop. Και αφού συνδέεται και με bluetooth δεν καταλαμβάνει και καμία θύρα usb... 
Ευχαριστώ τον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το ειχα παρει σε παλαιοτερη προσφορα, νομιζω ιδια τιμη ηταν και τοτε.

Μια χαρα ειναι, και το μεσαιο πληκτρο ειναι απλα συνηθεια, εμενα μου αρεσει πλεον!

Και με φορητο (Win7) και με το ASUS T100 (Win8) παιζει αριστα χωρις προβληματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η τιμη υπηρχε ξανα για κανα διμηνο σερι πριν τις γιορτες αλλά με μια διαφορα!

Εδιναν και δωρο με το ποντικι (οπως και με πολλα ακομα προϊοντα τοτε) φορτιστη+επ.μπαταριες (toshiba νομιζω?) οποτε εβγαινε πρακτικα πολυ φθηνοτερα το σετ.

Ειχα παρει για φιλο, ειχε γινει και μια μικρη "κουβεντα" καπου εδω μεσα... (επισης Χριστουγεννα 2012 ειχαν βγαλει για λιγους τυχερους το ιδιο περιπου ποντικι, σε γκρι, στα 9,90 ευρω!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η τιμη υπηρχε ξανα για κανα διμηνο σερι πριν τις γιορτες αλλά με μια διαφορα!

Εδιναν και δωρο με το ποντικι (οπως και με πολλα ακομα προϊοντα τοτε) φορτιστη+επ.μπαταριες (toshiba νομιζω?) οποτε εβγαινε πρακτικα πολυ φθηνοτερα το σετ.

Ειχα παρει για φιλο, ειχε γινει και μια μικρη "κουβεντα" καπου εδω μεσα... (επισης Χριστουγεννα 2012 ειχαν βγαλει για λιγους τυχερους το ιδιο περιπου ποντικι, σε γκρι, στα 9,90 ευρω!).

Ακριβως. Εγω το πήρα αρχες Δεκέμβρη κατευθείαν στο κατάστημα με το φορτιστή (μείον 8 € ουσιαστικά) δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα ειναι το καλύτερο ποντίκι που είχα! Να πας να το δεις!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Για εμένα ειναι το καλύτερο ποντίκι που είχα! Να πας να το δεις!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Συνδέθηκε κατευθείαν όπως αναφέρθηκε. Είναι βολικό απλά θέλει λίγο συνήθεια η ροδέλα του. Κατά τα άλλα είναι πάρα πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ το πήρα, ωραίο είναι και βολικό. Εάν δεν έχει το σταθερό πισι BT πως το συνδέω ο πομπός από το ασύρματο πληκτρολόγιο θα κάνει δουλειά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληκτρολόγιο είναι bluetooth? Αν ναι νομίζω θα κάνει. Αν είναι δέκτης για το συγκεκριμένο δεν θα σου κάνει δουλειά, θα πρέπει λογικά να προμηθευτείς έναν bluetooth adapter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...