Προς το περιεχόμενο

Microsoft Sculpt Touch - Ασύρματο ποντίκι - Μπλε 19 euro


esykas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κάποιο κουμπί στο mouse που να εμφανίζει με ένα πάτημα την start screen;

 

Όχι δεν έχει κάποιο κουμπί που να είναι προγραμματισμένο από το εργοστάσιο να σου ανοίγει την start screen.

Αν εννοείς κάτι τέτοιο...

microsoft_sculpt_comfort_mouse_left_2013

Ίσως μπορείς να το ορίσεις μέσω του προγράμματος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχει 5 κουμπιά. τα 2 δεξιά αριστερά και στην ροδέλα έχει 3 πάνω-κέντρο-κάτω... ουσιαστικά πέρα από το touch scrolling, μπορείς να scrollάρεις και με τα κουμπιά της ροδέλας (πάνω-κάτω) το κεντρικό κουμπί της ροδέλας είναι σαν να πιέζεις την ροδέλα μέσα.

έχει και επιλογή δόνησης όταν κάνει touch scrolling.

Τα κλικ ακούγονται η είναι αθόρυβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ αλλά ρωτάω για το συγκεκριμένο επειδή είναι σε καλή τιμή είναι bluetooth και χρησιμοποιεί τεχνολογία blue track

κοίτα επειδή προέρχομαι από mac σαν το magic mouse όπως έχει είδη αναφερθεί δεν είναι διότι το δουλεύω και αυτό με drivers για windows 

Το συγκεκριμένο ποντίκι το πήρα επειδή ήθελα να μην έχω τον τροχό στη μέση

Στο μέγεθος είναι κανονικό δεν είναι μίνι όπως κάποια που υπάρχουν για notebook 

To click ακούγετε όπως σε όλα τα ποντίκια το ίδιο μπορώ να πω από το space που πατάω αυτή τη στιγμή στο πληκτρολόγιο του dell που δουλεύω  :-)

Λόγο τιμής μαζί με μια δωροεπιταγή 5 ευρώ που μου έδωσαν μου βγήκε 14 ευρώ όποτε το πολύ πολύ να πάρω και ένα άλλο της ίδιας σειράς για σύγκριση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως δίνουν και5 ευρώ για αγορές τον Μάρτιο. Πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος από το ποντίκι, σκέφτομαι να πάρω και δεύτερο για το PlayStation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την αγορά του ποντικιού σας έδωσαν και δωροεπιταγή 5 ευρώ για αγορές το Μάρτιο ανεξαρτήτως ποσού?

Εγω πηγα πηρα ενα ημερολογιο 6€ και μου εδωσαν κουπονι 5€ για Μαρτιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να μην έδωσαν σε εσένα και να έδωσαν στους υπόλοιπους?? 

 

Πες μου εσύ... Έκανα online παραγγελία. Πήγα στο κατάστημα πλήρωσα και έφυγα. Δεν μου είπαν τίποτα για δωροεπιταγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...