Προς το περιεχόμενο

MacBook με διάφανη οθόνη και "φωτοβολταϊκά" στοιχεία οραματίζεται η Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συμφωνω με ενα σχετικο σχολιο. Το οτι το εχει πατενταρει δεν σημαινει οτι θα το χρησιμοποιήσει.Απλα θα απαγορευσει σε καποια αλλη εταιρια να το υλοποιήσει οποτε τελικα εμεις ειμαστε χαμενοι. Απο πατεντες της apple εχω βαρεθει να βλεπω. Η αληθεια ειναι οτι η apple μετα το iphone δεν εχει κατι πρωτοποριακο (Το ipad ειναι ενα iphone με μεγαλη οθονη) πλην το mac pro το νεο που ειναι σαν κουτακι αναψυκτικου. Ολα τα αλλα που παρουσιαζει ενδιαμεσα ειναι απλα λεπτοτερα με extra ram cpu και Pixels. Και το iphone δε θεωρειται ουτε λεπτο ουτε ελαφρυ σε σχεση με τον ανταγωνισμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NickTG και που υπήρχε και πιο παλιά σε smartphone το ήξερε κάνεις?

ασχολήθηκε κάνεις με αυτό? όχι

Ενώ όταν το έβγαλε η APPLE εγεινε χαμός... γιατί άραγε.

 

Exoskeletor

ο αισθητήρας, να είσαι σίγουρος πως προσφέρει υπερβολικα.

ο μέσος κόσμος δεν έχει απόρρητα μυστικά για να φοβάται μην του τα χακαρουνε,

έχει φώτο και μηνύματα να κρύψει,

και ταχύτητα... όχι κάθε φορά να βάλουμε κωδικό, μοτίβο η να βγάλουμε το κράνος για να μας σκαναρι το μάτι.

και ειδικά όταν έχεις jailbroken συσκευή, οι δυνατότητες πετάνε. και σε περιορίζει μόνο η φαντασία για το τι μπορεί να κάνει.

και αυτό το λέω, διότι εγώ αυτή τη στιγμή ήδη έχω κράτηση σε buckup σχεδόν από όλους τούς φίλους μου τα fingerprints, πότε δεν ξέρεις που θα σου χρειαστεί.

ισως αν και το να βγαλεις το κρανος λιγο ατυχες παραδειγμα γιατι θα μπορουσα να σου πω να βγαλεις τα γαντια :)

με το που ακουμπήσεις το δαχτυλο σε ποση ωρα ξεκλιδωνει? γιατι κ κωδικο μεσω pattern μια χαρα γρηγορο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...