Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Advanced Warfare [από Sledgehammer Games]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 664
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Thanx psycho it works αλλα το mini stuttering όλη την ώρα μου την σπάει και έχω 80 fps μέσα στο game...pass.

Υποτίθεται το χρειάζεσαι το shader warming για να μην έχεις hitching κατά τη διάρκεια που παίζεις, εσύ όμως αν θυμάμαι καλά έχεις GTX570 που έχει μόνο 1.28GB Vram οπότε δύσκολα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται το χρειάζεσαι το shader warming για να μην έχεις hitching κατά τη διάρκεια που παίζεις, εσύ όμως αν θυμάμαι καλά έχεις GTX570 που έχει μόνο 1.28GB Vram οπότε δύσκολα τα πράγματα.

 

Yap αλλα είναι λίγο αστείο στο συγκεκριμένο game που σε γενικές γραμμές τα COD είχαν από τα πιο ελαφριά engines...oh well thanx anyways ;) το SP δεν λέει κάτι ιδιαίτερο από ότι διάβασα so no harm done.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το mouse acceleration ούτε λόγος έτσι; Άμα είναι να βγάζουν τέτοια αρ@@@ια ports για το pc ας τα τιμολογούν και αναλόγως. Στα 15-20 ευρώ δηλαδή!

 

Έτσι και στο ghost έπρεπε να περάσουν πόσοι μήνες για να βάλουν ένα απλό fov slider...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το mouse acceleration ούτε λόγος έτσι; Άμα είναι να βγάζουν τέτοια αρ@@@ια ports για το pc ας τα τιμολογούν και αναλόγως. Στα 15-20 ευρώ δηλαδή!

 

Έτσι και στο ghost έπρεπε να περάσουν πόσοι μήνες για να βάλουν ένα απλό fov slider...

 

Εδώ είσαι: http://greengamers.com/call-duty-advanced-warfare-mouse-acceleration-fix/

Αφού τα βάλεις στο 0 κάνε το αρχείο read only γιατί γίνεται reset κάθε φορά.

 

Go to Steam\steamapps\common\Call of Duty Advanced Warfare\players2 and open config_mp.cfg in notepad. In here, there are two settings cl_yawspeed and cl_pitchspeed. If you set those both from 140 to 0, there will be no increased pitch or yaw speed when you’re looking around.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No dedicated, no buy.

........matchmaking system. Our goal is to ensure the best possible connection and greatest gameplay experience regardless of location and time of day.

 

Μας κοροϊδεύουν μες στα μούτρα κανονικά μιλάμε... και λέμε και ευχαριστώ... Προσωπικά αν δεν μπουν dedicated επίσης δεν. Έβαλα και εγώ λίγο το titanfall και παρότι πολύ φρενήρης ρυθμός και μπαμ μπουμ χωρίς πολύ νόημα (μη βαράτε λίγο έχω παίξει) τουλάχιστον έπαιζα ανθρώπινα από θέμα ping. Άιντε με τους γύλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γραφικά τουλάχιστον το καινούριο cod μπήκε για τα καλά στην νέα γενιά και με τον στόχο 60 fps εντυπωσιάζει!Παράλληλα το gameplay δίνει κάτι διαφορετικό με τις καινούριες δυνατότητες.

 

υγ Άν και σαν ρομαντικό παιδί μου αρέσουν οι φάσεις modern warfare,μου αρέσει το setting αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδια,λυθηκε το προβλημα αλλα δυστυχώς μας αφησε η 280x μετα απο 1 χρονο...Μολις έπαιξε το παιχνιδι πετουσε artifacts και κολλούσε το pc.κρίμα κράτησε πολυ λιγο,3-4 παιχνιδια ειχα παιξει μονο ολο τον χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδια,λυθηκε το προβλημα αλλα δυστυχώς μας αφησε η 280x μετα απο 1 χρονο...Μολις έπαιξε το παιχνιδι πετουσε artifacts και κολλούσε το pc.κρίμα κράτησε πολυ λιγο,3-4 παιχνιδια ειχα παιξει μονο ολο τον χρονο.

 

στην εγγύηση δεν είναι;

 

πάντως για 280 σειρά μου είπανε να μην πάω αν κάνω αναβάθμιση γιατί όντως έχουν ακουστεί πολλά προβλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...