Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Advanced Warfare [από Sledgehammer Games]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χεχε like clockwork

 

Bmj65GBCcAAVgGI.jpg:large

 

και οπως ειπα, golden gate bridge ;)

οποτε, αφου οι εργασιες για τη γεφυρα αυτη ξεκινησαν το 1933, σιγουρα δεν παιζει Α'ΠΠ :P

 

 

protip: τι αλλο ειναι 4 Μαϊου, ποιος ξερει ψυχακια μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 664
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

protip: τι αλλο ειναι 4 Μαϊου, ποιος ξερει ψυχακια μου?

Εγώ ξέρω

 

Ο ολλανδός εξερευνητής Πέτερ Μίνουιτ φτάνει στη Νέα Ολλανδία, το σημερινό Μανχάταν.

 

Υπογράφεται η σύμβαση μεταξύ του ελληνικού δημοσίου και της εταιρείας Μεταλλουργεία Λαυρίου για την κατασκευή της σιδηροδρομικής γραμμής Αθηνών - Λαυρίου με διακλάδωση προς την Κηφισιά.

 

Ο Νίκος Καζαντζάκης διώκεται για θρησκευτικούς λόγους.

 

Επίσης 4 Μαίου http://el.wikipedia.org/wiki/4_%CE%9C%CE%B1%CE%90%CE%BF%CF%85

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει οι χαρακτήρες που μας δείχνουν δεν λένε απολύτως τίποτα.Πάντα ήταν detailed οι χαρακτήρες στα CoD..Ας μας δείξουν άλλα πράγματα, όπως physics/explosions κλπ αλλά αν δεν έχουν αλλάξει μηχανή γραφικών πάλι μία απ' τα ίδια θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In the meantime, we have this in-game screen shot that has many hints about the next Call of Duty (and puts many of the rumors to bed).

 

ingame...οχι gameplay...θα δειξει see-the-first-image-of-the-new-call-of-d

Ρε αυτο το παιχνιδι ξεπερνα κατα πολυ την πραγματικοτητα, δες το κρανος και εξηγα μου αν φαινεται τωρινης ή εστω των επομενων χρονων. Mοιαζει με αυτον που παιζει στο Αmazing Spiderman 2 που κανει τον Ρινοκερο(εχει ακριβως τις ιδιες γωνιες).Φαινεται πιο μελλοντικο απο το ΒΟ ΙΙ..Δες εδω τι λενε..CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE (εν συντομια COD AW).

 

http://mp1st.com/2014/05/01/call-duty-advanced-warfare-next-call-duty-title/#.U2MH6mdZqM8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE ειναι γεγονος! LEAKED images and video (feat. Kevin Speacy)

 

http://www.charlieintel.com/2014/05/02/9-leaked-images-and-trailer-from-call-of-duty-advanced-warfare/

 

Aν νομιζατε οτι το Ghosts ειναι το χειροτερο, μαλλον κανετε λαθος ( το COD 2014 = ΤΙΤΑΝFALL), μονο που αξιζει ειναι τα γραφικα!!

 

Επισης, ερχεται και σε PS360!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Model ναι, αλλά στο animation έχει ένα μικρό uncanny valley.

 

Περίμενα κάποια στιγμή να πέσει η περούκα του, να του πει κάποια: "Battlefield will..." και αυτός να φωνάξει "WRONG!". :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...