Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Advanced Warfare [από Sledgehammer Games]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 664
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αφου θα βγει και σε ps3/xbox360 μην περιμενετε next gen γραφικα..

στις δουλειες σας ολοι,τελειωσε το θεαμα :P

τι να σου πω.. δεν ξερω αν εχεις δικιο. νομιζω το φτιαχνουνε σε nextgen specs και μετα portαρουν στις παλιες κονσολες.

δεν ειναι παιχνιδι ps360 up-ported to nextgen..

 

http://a.pomf.se/pjbfdt.webm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω.. δεν ξερω αν εχεις δικιο. νομιζω το φτιαχνουνε σε nextgen specs και μετα portαρουν στις παλιες κονσολες.

δεν ειναι παιχνιδι ps360 up-ported to nextgen..

 

http://a.pomf.se/pjbfdt.webm

Μάλλον όπως τα λες είναι.Από next gen σε ps360 θα είναι, αλλά το θέμα με το cod είναι κατά πόσον τα next gen γραφικά του είναι όντως  "next gen".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον όπως τα λες είναι.Από next gen σε ps360 θα είναι, αλλά το θέμα με το cod είναι κατά πόσον τα next gen γραφικά του είναι όντως  "next gen".

αυτο δεν ξερω να στο απαντησω ακομα, αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι:

αυτο το call of duty φτιαχνεται ΑΡΚΕΤΑ περισσοτερο καιρο απο οτι το titanfall,

και σε αντιθεση με το titanfall στο οποιο ξεκινησανε κυριολεκτικα απο λευκο χαρτι και δωματιο χωρις καρεκλες,

εδω η ομαδα ειχε/εχει στη διαθεση της ο,τιδηποτε εχει να προσφερει μια activision στην κοτα που της κανει τα χρυσα αυγα.

 

τι θα γινει τελικα? θα δουμε.

προσωπικα αλλα πραγματα θελω να δω καλυτερα, και οχι γραφικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δειξει,εγω απλα το λεω επειδη και για το ghost ανεφεραν οτι ειναι net gen και τελικα πηραμε μπαλες..

και επειδη οτι παιχνιδι βγαινει και σε box360.ps3 γινονται απο κει τα port φοβαμαι μηπως γινει το ιδιο και με αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 στην κοτα που της κανει τα χρυσα αυγα.

 

Χήνα ήταν. :P

 

Πάντως μερικά πράγματα είναι τόσο κλασσικά, περιμένω π.χ. το επόμενο trailer COD ή BF που "κάποιος γλιστράει και τον πιάνεις τελευταία στιγμή / γλιστράς και σε πιάνουν τελευταία στιγμή", just to show that scared/awesome face POV. -_-

 

ΥΓ. Ειδικά αν βγει Call of Duty: Prehistoric Warfare ή Battlefield δενξέρωκαιγωπόσοΠροΧριστού = Θα γλιστράει από τον σεισμό ο caveman, θα τον πιάνεις και εκείνος "Oυγκ ουγκ! (μετάφραση από κάτω: Don't let me fall!)  Ουγκ! (No!) Ουυυυυυ~~~~ (Nooo~~~~)" και στο τσακ θα σου ξεφεύγουν οι TressFX ή ξέρω γω τρίχες της γούνας του μέσα από τα χέρια σου και θα χαθεί μέσα σε έναν Unreal 4 ποταμό από λάβα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν ξερω να στο απαντησω ακομα, αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι:

αυτο το call of duty φτιαχνεται ΑΡΚΕΤΑ περισσοτερο καιρο απο οτι το titanfall,

και σε αντιθεση με το titanfall στο οποιο ξεκινησανε κυριολεκτικα απο λευκο χαρτι και δωματιο χωρις καρεκλες,

εδω η ομαδα ειχε/εχει στη διαθεση της ο,τιδηποτε εχει να προσφερει μια activision στην κοτα που της κανει τα χρυσα αυγα.

 

τι θα γινει τελικα? θα δουμε.

προσωπικα αλλα πραγματα θελω να δω καλυτερα, και οχι γραφικα..

Μακάρι να γίνουν έτσι όπως τα λες. Νομίζω είναι καιρός να δούμε ένα πραγματικά καλό cod, μας το χρωστάει η activision,απλά κρατάμε μικρό καλάθι γιατί δεν μας έχει συνηθίσει σε καλά πράγματα η activision τα τελευταία χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα θέμα που με απασχολεί επίσης είναι η τιμολογιακή πολιτική της activision. Στα τελευταία cod που δεν ήταν και τόσο καλά το είχε ξεσκίσει λιγάκι το θέμα. Φαντάσου να βγάλει καλό cod και να μαζέψει και άλλο κόσμο τι έχει να κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το παιχνίδι να είναι καλό γιατί ο Kevin Spacey είναι άπαιχτος.
Απλά δεν ξέρω, η φωνή του δεν μοιάζει και τόσο ίδια με αυτή που "ξέρω" εγώ.
Κάνω λάθος??? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω το παιχνίδι να είναι καλό γιατί ο Kevin Spacey είναι άπαιχτος.

Απλά δεν ξέρω, η φωνή του δεν μοιάζει και τόσο ίδια με αυτή που "ξέρω" εγώ.

Κάνω λάθος??? 

ενα σηριαλ που σπαει ταμεια στην αμερικη αυτο τον καιρο, ειναι το house of cards (με τον kevin spacey)

χωρις να εχω κατσει να το δω και πολυ, καποιοι φαν λενε οτι η χροια και το στησιμο ειναι ξεπατικοσουρα απο εκει, ζεστα κουλουρια γαρ..

 

τωρα, ποσο καλο θα ειναι... δεν το ξερουμε ακομα. αυτο που ξερουμε, ειναι αυτο που εγραψα και τις προαλλες, οτι οποιος περιμενει οτι το cod θα πεθανει αμαχητί, θα χασει λεφτα εαν βαλει στοιχημα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα απο αυτο τη βλεπουμε? Θα σας πω εγω CALL OF DUTY: GALACTICAL WARFARE..

Ενταξει συμφωνο, ωραια γραφικα ,ανιματιον, ιστορια και λοιπα, αλλα το μακρινο μελλον δεν το χωνευω, πιστευω οτι το ΒΟΙΙ φαινεται πιο αληθινο απο αυτο!

 

Ηθελα και να ηξερα ποιος χρηματοδοτει τετοια πραγματα? Οχι, χειροτερα, ποιος τα ζητει/αγοραζει τετοια πραγαμτα?(τα 10χρονα ενταξει, το ξερω).

 

Μαλλον θα περιμενω να δω αν βγει αληθηνη η φημη που θελει την Treyarch στο ΒΟΙΙΙ να αναπτυσει ενα παιχνιδι με θεμοτολογια Β'ΒΠ!

 

Απο το COD:AW αξιζει μονο αυτο:

http://prntscr.com/3ffq99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λεω αργησαν τα comments για τα 10χρονα dudebro αμερικανακια και τους ηλιθιους καταναλωτές, ισως λογο Ελληνικής σημαίας.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα σηριαλ που σπαει ταμεια στην αμερικη αυτο τον καιρο, ειναι το house of cards (με τον kevin spacey)

χωρις να εχω κατσει να το δω και πολυ, καποιοι φαν λενε οτι η χροια και το στησιμο ειναι ξεπατικοσουρα απο εκει, ζεστα κουλουρια γαρ..

 

τωρα, ποσο καλο θα ειναι... δεν το ξερουμε ακομα. αυτο που ξερουμε, ειναι αυτο που εγραψα και τις προαλλες, οτι οποιος περιμενει οτι το cod θα πεθανει αμαχητί, θα χασει λεφτα εαν βαλει στοιχημα... ;)

Το ξέρω το House of Cards. Πολύ καλή σειρά, να την δεις αν θες την γνώμη μου. Παρόλ'αυτά η φωνή δεν πρέπει να είναι δική του. Το στήσιμο είναι. Συμφωνώ αλλά τι να το κάνεις αυτό. Εχει φοβερή φωνή ο τυπάς....

 

Πάντος σίγουρα το παιχνίδι είναι πολύ εξελιγμένο και δεν μου αρέσει τόσο αυτό.... Θα προτιμούσα μέχρι σημερινά όπλα όχι τώρα να γίνεσαι αόρατος κτλ σαν το ghost recon future soldier. Δεν μου αρέσουνε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα απο αυτο τη βλεπουμε? Θα σας πω εγω CALL OF DUTY: GALACTICAL WARFARE..

 

Απο το COD:AW αξιζει μονο αυτο:

http://prntscr.com/3ffq99

Πρώτα θα βγάλουν 3 μέρη Advanced Warfare και μετά Space/Galactic Warfare.

 

BTW, το ArmA 3 έχει ολόκληρο Ελληνικό νησί, γιατί όλοι έπαθαν πλάκα με μια ελληνική σημαία στο CoD..?

Α ναί, επειδή είναι CoD.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...