Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Advanced Warfare [από Sledgehammer Games]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 664
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδες. Εχθεσ αγορασα το παιχνιδι το συστημα που εχω ειναι της υπογραφης μου γιατι λαγγαρη??? Τι ρυθμισεις να βαλω?

Σχεδον παρομοιο συστημα ειχα(τωρα εχω αλλαξει σε i7 αλλα βαριεμαι να αλλαξω την υπογραφη. :P) και λαγκαρε παρα πολυ και σε εμενα αν μιλας για multiplayer, εκανα οτι λεει εδω και εφτιαξε εκτος απο 2 πιστες στις οποιες παλι λαγκαρει αλλα ελαχιστα.

 

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3266470

 

Ειναι ολα στο low btw απλα για να παιζεις καλα multi, αν μιλας για single player η θες να δεις καλα γραφικα αγνοησε το post.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τωρα τα εβαλα στο max απλα εβγαλα το antialasing το ειχα x16 το εβαλα off και ειναι κομπλε!!!Παντως το BF4 εχει 10 φορες καλυτερα γραφικα και ουτε λαγγαρη ........Επισης παιδια επειδη ειμαι καινουργιος στο παιχνιδι ποιο απο τα Online mods ειναι ποιο δημοφιλες και ωραιο? επισης ποιο weapon ειναι καλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο απο ολα ειναι το lag στο multi.Επισης οι ηλιθιοι που κανουν τους pro σκοτωντας παικτες που παιζουν slow motion απο το lag.Ωραιο παιχνιδι αλλα το lag πραγματικα ειναι οτι χειροτερο παρεα με τα ασχημα spawns.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες αυτο που σκαει στην αρχη των ματς;το εχω και εγω συνεχεια ειδικα αν κανει join σε παιχνιδι που τρεχει ηδη...συνηθως περιμενω κανα λεπτο να ισιωσει πριν το πρωτο spawn!πραγματικα ελεεινο,εχει καταντησει αηδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 3-4 λεπτα απ τα 7-8 παει καρε καρε οπως περσι

 

απλα σε σκοτωνουν μεχρι να στρωσει,κανενα προβλημα

 

οσο υπαρχουν μλκες σαν εμενα που το πηραν να ναι καλα οι ανθρωποι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν διορθωθει το παιχνιδι δεν αξιζει να το παρετε.Χτυπας τον αλλο με 20 σφαιρες και δεν παθαινει τιποτα,αν και κατι μου θυμιζει αυτο.Δεν φταις εσυ φιλε kyro ουτε και οσοι εχουν παρει το game αν αυτοι δεν κρατανε το λογο τους.Τουλαχιστον εμεις αναφερουμε τα προβληματα του παιχνιδιου γιατι υπαρχει και η αλλη πλευρα.Ειναι μερικοι που δεν εχουν προβληματα μεσα στο game και εχουν πλεονεκτημα εναντι των αλλων.Το κακο οπως και σε αλλα games ειναι οτι εγωισμος δεν αφηνει περιθωριο να παραδεχτει καποιος οτι κερδισε επειδη οι αλλοι επαιζαν καρε καρε.Μακαρι να τα κανουν report ολο το community μηπως και κανουν κατι να μαζεψουν το παιχνιδι.Ειναι κριμα να μην μπορουν να χαρουν ολοι το παιχνιδι απο τις βλακειες της εταιριας.Καθε μερα μειωνονται οι παικτες και πολλες φορες δεν μπορει να βρει παιχνιδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιζα και εγώ σήμερα το συγκεκριμένο παιχνίδι και μια αποστολή ήταν στη Σαντορίνη. Όπως κοιτάζω γύρω γύρω τους τοίχους και τα τοπία βλέπω τα παρακάτω σε έναν τοίχο. Τα λόγια περιττά.

post-52783-0-94876800-1417984569_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιζα και εγώ σήμερα το συγκεκριμένο παιχνίδι και μια αποστολή ήταν στη Σαντορίνη. Όπως κοιτάζω γύρω γύρω τους τοίχους και τα τοπία βλέπω τα παρακάτω σε έναν τοίχο. Τα λόγια περιττά.

 

Θα σας φανε για υπο πειν και φοναδες των λαων!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧ τοχα δει και γω απίστευτοι είναι...και το level ήταν πολύ detailed! :-D

 

E oxi και τοσο, κανα "ρε μακακα, τι κανεις ρε μακακα, καλα ρε μακακα δεν ακουστηκε".. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας φανε για υπο πειν και φοναδες των λαων!!

 

 

E oxi και τοσο, κανα "ρε μακακα, τι κανεις ρε μακακα, καλα ρε μακακα δεν ακουστηκε".. :D

Εγώ πίστευα πως θα ακούσω κάποιον να φωνάζει: "όχι εμένα ρε μακάκα!", αλλά τελικά από ό,τι φαίνεται δεν το σχεδίασαν και τόσο καλά. χεχε!!! Πάντως έχει και κάτι κούτες που γράφουν "Ελληνικά Πλακάκια". Θα 'κάναν ανακαίνιση φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...