Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Advanced Warfare [από Sledgehammer Games]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε φορά που το τρέχω με ρωτάει αν θέλω να παίξω σε safe mode. Αν πατήσω yes με βάζει με low και με ξαναπετάει μετά το intro.Αν πατήσω yes με πετάει με τις δικές μου ρυθμίσεις. Δοκίμασα και nvidia optimizer και πάλι τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 664
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To game εχει αρκετα μικροπροβληματακια οπως ψιλοstuttering, hitching κτλ , αλλα εχει επισης και πολλες ρυθμισεις. Πειραξ΄τε λιγο τα Shaderpreload κτλ που εχει, και δεν θα εχετε θεματα. Μπορειτε να το κανετε playable.

 

Το πιο σοβαρο θεμα του,(δεν ξερω αν φτιαχτηκε με το latest patch) ειναι οτι χανεται ο συγχρονισμος ηχου-εικονας στα cutscenes, οταν δηλαδη αρχιζει το καθε level. Αν πας πισω στο μενου και κανεις continue διορθωνει. Το τερματισα και το πεταξα ουτως η αλλως, αλλα θεματα εκτος απο αυτο δεν ειχα. Οπως ειπα και παραπανω, πειραματιστειτε με τα settings του, ειναι πολλα. 

 

Δεν εχει να κανει με το αν το εφερε ο θειος ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα με call of duty advanced warfare sli

Καλημέρα,έχω ένα πρόβλημα πήρα και μια δεύτερη κάρτα γραφικών ASUS GTX 680 DC2T ώστε να μπορώ να παίξω το εν λόγω παιχνίδι με full τα γραφικά, το θέμα είναι ότι στο anti aliasing πάνω από 4Χ δε μπορεί να πάει αν το βάλω 16Χ κολλάει το παιχνίδι και σέρνεται. Μήπως έχει τύχει και σε κανένα άλλο να μου πει τι έκανε???

post-222903-0-57758800-1421995117_thumb.jpg

post-222903-0-30792600-1421995168_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δε φθανει η μνημη της καρτας σου για το παραπανω!!

θυμισε μου λιγο 2γιγα δε εχει η αυτη η 680 ανα καρτα ;;

οποτε παλι 2 γιγα εχεις δεν προστιθετε η μνημη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε παιδιά ή κάρτα που λέει είναι 760 4Gb είναι κατώτερη από τη δικιά μου γίνεται αυτό

Αν βάλω τη δικιά μου 680 που είναι 2 Gb και βρω άλλη μια 680 4Gb θα παίξουν μαζί sli και θα παίξει και το παιχνίδι στα full

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε παιδιά ή κάρτα που λέει είναι 760 4Gb είναι κατώτερη από τη δικιά μου γίνεται αυτό

Αν βάλω τη δικιά μου 680 που είναι 2 Gb και βρω άλλη μια 680 4Gb θα παίξουν μαζί sli και θα παίξει και το παιχνίδι στα full

αν δε κανω λαθος !!ας με διορθωσει καποιος οταν βαζεις 2 καρτες πχ μια 2 και μια 4 γιγα  παιρνει τη μνημη της μικροτερης δηλαδη 2 γιγα!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το ξέρω αλλά προτιμότερο θα ήταν να δώσεις τις δύο κάρτες και να πάρεις μια 970. 

 

Mε λίγο googlάρισμα αυτό είδα. Ότι θα έχεις μόνο 2 γίγα σύνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...