Προς το περιεχόμενο

Πρώτα επιβεβαιωμένα χαρακτηριστικά των Windows Phone 8.1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο WP8 εννοώ προφανώς.......

:/

Προφανως επρεπε να διαβαζες λιγο καλυτερα αυτο που εκανα quote και μετα την απαντηση μου!

 

 

 

•OneDrive (previously SkyDrive) with integrated file browser (just like Windows 8.1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω μια απορία ψιλο offtopic.Όλοι γκρινιάζουν για το market.Γιατί η Microsoft δεν φέρνει αποκλειστικότητες από παιχνίδια του XBOX ώστε να τραβήξει σιγά σιγά κόσμο όσον αφορά τα παιχνίδια??Και μετά θα αρχίσουν και οι άλλοι να φτιάχνουν αντίστοιχα app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μου φάνηκε ή στο 3:15 φαίνεται καθαρά πως το λειτουργικό υποστηρίζει πλέον και on-screen navigation buttons; Τα οποία μπορείς να αποκρύψεις, αν θες. Ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα windows phone τεινουν να γινουν η μοναδικη επιλογη καποιου που θελει ενα smartphone που να δουλευει καλα χωρις να χρειαζεται ενα deep blue μεσα κ εναν χακερ απο πανω κ να μην πουλιεται σε τιμες κοσμηματος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείδωμα περιστροφής της οθόνης;

Μου άρεσε το lumia 620 που είχα για 2 μέρες μονάχα & το επέστρεψα για αυτον τον λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείδωμα περιστροφής της οθόνης; Μου άρεσε το lumia 620 που είχα για 2 μέρες μονάχα & το επέστρεψα για αυτον τον λόγο.

Αυτό το χαρακτηριστικό υπάρχει ήδη απ'την GDR3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατή αναβάθμιση! Θα τα υπολογίσω ως επιλογή αγοράς στο άμεσο μέλλον, όταν πάρουν την αναβάθμιση αυτή που βελτιώνει πολλά αρχικές ελλείψεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια απορία ψιλο offtopic.Όλοι γκρινιάζουν για το market.Γιατί η Microsoft δεν φέρνει αποκλειστικότητες από παιχνίδια του XBOX ώστε να τραβήξει σιγά σιγά κόσμο όσον αφορά τα παιχνίδια??Και μετά θα αρχίσουν και οι άλλοι να φτιάχνουν αντίστοιχα app

Υπάρχουν πολλές αποκλειστικότητες όπως το Halo και άλλα xbox games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

forza motorsport,fable,halo......αν και δεν είχα ποτέ μου xbox τα ξέρω και είναι πολύ γνωστά,αν τα διανέμει με τα wp (σε ειδικές εκδόσεις)τότε μπορεί μέχρι και στο παιχνίδι του mobile gaming να χωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

forza motorsport,fable,halo......αν και δεν είχα ποτέ μου xbox τα ξέρω και είναι πολύ γνωστά,αν τα διανέμει με τα wp (σε ειδικές εκδόσεις)τότε μπορεί μέχρι και στο παιχνίδι του mobile gaming να χωθεί.

Γιατι αν τα δωσει στα wp με τη ενοποιηση θα μεταφερθουν και στα pc!Και μετα αντε να πεισει τον κοσμο να παρει την κονσολα της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...