Προς το περιεχόμενο

Penny Dreadful (2014)


chaplin1981

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρεσιταλ ηθοποιιας στο τελευταιο επεισοδιο απο Eva Green και Rory Kinnear, θεατρικο επεισοδιο πολυ υψηλου επιπεδου,θα χαρακτηριζα το συγκεκριμενο. :)

Επεξ/σία από benign
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτη η stunt woman που διαλεξαν για την επικη σκηνη με τους gluteous maximus.....

Δεν παιζουνε με αυτα τα πραγματα κυριοι...βαλτε καμια γυμνασμενη και οχι απλα προθυμη...

Δεν μπορειτε να μας καταστρεφετε τις φαντασιωσεις.... (καλα οχι οτι με χαλασε κιολας η μανταμ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τρομερο review του επεισοδιου απο δικο μας Ελληνα τηλεθεατη και λατρη του κινηματογραφου/θεατρου στο imdb, σε εκπληκτικα Αγγλικα και πολυ ενθουσιασμο.Μπραβο του ομως.

 

 


Απαραδεκτη η stunt woman που διαλεξαν για την επικη σκηνη με τους gluteous maximus.....

Δεν παιζουνε με αυτα τα πραγματα κυριοι...βαλτε καμια γυμνασμενη και οχι απλα προθυμη...

Δεν μπορειτε να μας καταστρεφετε τις φαντασιωσεις.... (καλα οχι οτι με χαλασε κιολας η μανταμ)

Δεν νομιζω να ηταν αυτη η Eva γιατι ποιος τον ακουει τον Killik. :devil:

post-73690-0-87263900-1464105921_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διάβασα τίποτα, είδα χτες από σπόντα το πρώτο επεισόδιο και έφαγα μεγάλη φρίκη. Πως μου ξέφυγε αυτό; Γιατί δεν μου το είπε κανείς (όχι από εσάς); Ελπίζω να είναι καλό όπως φαίνεται από το πρώτο επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διάβασα τίποτα, είδα χτες από σπόντα το πρώτο επεισόδιο και έφαγα μεγάλη φρίκη. Πως μου ξέφυγε αυτό; Γιατί δεν μου το είπε κανείς (όχι από εσάς); Ελπίζω να είναι καλό όπως φαίνεται από το πρώτο επεισόδιο.

Αφου εξαφανιστηκες? Εχω να πετυχω ποστ σου κατι χρονια.Στρατιωτικη θητεια εκανες? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψεμματα να μην πω αλλα το βαρεθηκα αρκετα το τελευταιο επ. Το επομενο δειχνει καλυτερο. Οψόμεθα.

Λογικό.Ερμηνείες πολύ καλές αλλά από ένα σημείο και ύστερα άρχισε να ξεφουσκώνει.Θα μπορούσε να κρατήσει η όλη φάση ένα 20-30λεπτο και στο υπόλοιπο να έδειχνε τα άλλα μέτωπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεσιταλ ηθοποιιας στο τελευταιο επεισοδιο απο Eva Green και Rory Kinnear, θεατρικο επεισοδιο πολυ υψηλου επιπεδου,θα χαρακτηριζα το συγκεκριμενο. :)

Ετσι ακριβως σολαρε αγρια το Eυακι ,υποκριτικη για σεμιναριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα δεύτερο επεισόδιο χτες και δηλώνω επίσημα τρελός φαν της σειράς. Ολοι οι ηθοποιοί μέχρι στιγμής είναι εξαιρετικοί πραγματικά και ειδικά ο Timothy και η Eva.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...