Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη σκατε ρε, ο καθενας μπλεκει με ανθρωπους σε παρομοια φαση με αυτον, ειτε σε γκομενικα, ειτε σε πιο ευρεις κυκλους. Τα ζωα καθαριζουνε τα αλλα ζωα, και συχναζουν σε αντιστοιχους σταβλους, οποτε ολα ειναι πιο ευκολα και καθαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καμαρωστε ΄μαγκια' και 'υφακι' απο την πρωτη σελιδα 'ελληνιδας' στο φατσοβιβλιο...

2s9f88l.jpg

 

Ελληνιδες γκαραντί παιδιά, don't even think about it!

 

Καλά δεν ξέρεις, μπορεί η συγκεκριμένη κοπέλα να έβαλε την φώτο για χαβαλέ/πλάκα και μόνο, πάντως αν παρακολουθείς το προφίλ της συχνά και τις φωτογραφίες που σηκώνει νομίζω καταλαβαίνεις κάποια στιγμή αν συμφωνεί και με αυτό που λέει το εξώφυλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν ξέρεις, μπορεί η συγκεκριμένη κοπέλα να έβαλε την φώτο για χαβαλέ/πλάκα και μόνο, πάντως αν παρακολουθείς το προφίλ της συχνά και τις φωτογραφίες που σηκώνει νομίζω καταλαβαίνεις κάποια στιγμή αν συμφωνεί και με αυτό που λέει το εξώφυλλο.

βασικά αν το εννοεί η γκόμενα καλά λέει γιατι αυτές που ειναι σκυλάκια ειναι για κλάματα , αλλα οι σκύλες με την έννοια οτι δε σηκώνουν μαλακίες έχουν αυτοσεβασμό όπως αντίστοιχα κ οι άντρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα ο καθενας λεει οτι θελει.Δεν θα μιλησω για τον εαυτο μου αλλα επειδη η δουλεια μου ειναι τετοια βλεπω καθε μερα τι γινεται.

Τωρα οποιος θελει μπορει να λεει δικαιολογιες στον εαυτο του οτι ολα ειναι καλα αλλα μονο η ψυχουλα του το ξερει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...