Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάγκες μου έδω είστε free-ebooks.gr/el/βιβλίο/κώδικας-γυναίκα-ατάκες-και-διάλογοι-για-να-σπάσετε-τον-πάγο

 

Ειλικρινά αν κάποιος βγάλει γκόμενα με μια από αυτές τις ατάκες εγώ θα τους κάνω δώρο ταξίδι στο Κιλκίς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

αφηστε βρε παιδια εγω που ειμουν χτες σε ενα καφε ειδα μια κοπελα ομορφουλα, και λεω δε μαμιεται παω να τη μιλησω
πλησιαζω και λεω Για και μου λεει Για.και την ξαναλεω Για και μου ξαναλεει Για και την ξαναλεω Για και μου λεει
καθυστερημενος εισαι; :confused: ;
δε μου βγαινε λεξη και εφυγα
πως θα ξεκολησω απ την <ΓΙΑΓΙΑ>; 

 

 

Καλά το ξεκίνησες, έπρεπε να συνεχίσεις λέγοντας ένα απ' τα ωραία σου ανέκδοτα. Μετά δε θα έβγαινε λέξη σε εκείνη και θα είχες το advantage. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αφηστε βρε παιδια εγω που ειμουν χτες σε ενα καφε ειδα μια κοπελα ομορφουλα, και λεω δε μαμιεται παω να τη μιλησω
πλησιαζω και λεω Για και μου λεει Για.και την ξαναλεω Για και μου ξαναλεει Για και την ξαναλεω Για και μου λεει
καθυστερημενος εισαι; :confused: ;
δε μου βγαινε λεξη και εφυγα
πως θα ξεκολησω απ την <ΓΙΑΓΙΑ>; 

 

Aμέσως μετά να της έλεγες ωραίος καιρός σήμερα.Τι όμορφο φεγγάρι,κάτι τέτοια.Θα σε ερωτευόταν κεραυνοβόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμέσως μετά να της έλεγες ωραίος καιρός σήμερα.Τι όμορφο φεγγάρι,κάτι τέτοια.Θα σε ερωτευόταν κεραυνοβόλα.

είχα μπανίσει μια μανάβισσα στην ηλικία μου και πάω ενα πρωί για μπανάνες και της λέω καλημέρα ,  μου βάζεις ενα κιλό μπανάνες ? μικρές μεγάλες? μου λέει 

εεεε όλες το ίδιο ειναι της λέω και γέλασα κάπως , πρέπει να μ έφυγε κ ένα /wink wink 

ΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ ΚΑΦΕ :mad:  :mad:  :mad:  :mad: 

 

πρέπει να με πέρασε για μπούστη γιατι έκανε ενα περίεργο γέλιο και κοιτάχτηκε με την άλλη 

 

:mellow:

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν είπα , κατάλαβα οτι άνοιξα το κουτί με τις μαλακίες κ έφυγα σα δαιμονισμένος 
καλα που πήρα και τα ρέστα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω κάθε 2ρη μέρα αλλα όλο κάτι τύποι ειναι :"(
μην απογοητεύεσαι δερφούλαμ, κάνω τέτοια στο καφέ που πάω να πάρω καφέ κάθε πρωί 
αν δεν έχω πιει καφέ πετάω τρελές μαλακίες , νομίζω με έχουν για κανα τρελό που προφανώς και δεν ειμαι μμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ξεκίνησες, έπρεπε να συνεχίσεις λέγοντας ένα απ' τα ωραία σου ανέκδοτα. Μετά δε θα έβγαινε λέξη σε εκείνη και θα είχες το advantage. 

και γω αυτο σκεφτηκα να σου πω την αληθεια να τη πω το αστειο
τι ναι μαυρο και πεταει;; αλλα φοβηθηκα μη τη ξεκανω τη κοπελα :whistle:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά οι γυναίκες που χώρισαν έχουν ήδη ετοιμο τον μελλοντα πρίν χωρίσουν.. Νενυ, περιγράφεις την ατυχή περίπτωση που η κοπέλιά γίνει τέως με πρωτοβουλία του εκάστοτε λεβέντη...

 

ισχύει ιδιαιτερα για ανασφαλείς γυναικες και χάλια να ειναι η σχέση δεν χωρίζουν γιατι φοβουνται να μεινουν μόνες, ότι δεν θα βρουν άλλο, κτλ. Αυτα τα ξεπερνάνε και χωρίζουν όταν ήδη έχουν κάποιον stand-by...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αδερφια μου επειδη σας παω ολους εδω μεσα κ με βοηθατε συχνα πυκνα θα σας πω τ νο1 μεθοδο που καμια φορα πιανει!

 

Σταμπαρεις την (τουρστριουλα) π σου αρεσει για 2-3 δευτερολεπτα κ πας κ της λες γειας μιλας ελληνικα? ( αν εχεις εμπνευση πες οτι αλλη μαλακια νανε στα ελληνικα)

 

Οι πιθανες απαντησεις ειναι: ναι (α γτ μ εμοιαζες ξενη κ βλα βλα βλα)

 

Και: what? (Oh u dont speak greek where do u come from bla bla bla) και ο στοχος σας δε ξερει τι τη ρωτησατε μπορει να ηταν η καλυτερη ατακα αλλα αυτη δε το καταλαβε επειδη δε μιλαει ελληνικα. Ελπιζουμε στο what και το παιχνιδι στα χερια σας.

 

Αν θελετε εξτρα μεγαλωμα ορχεων οταν σας πει η αλλη ναι και αναλογα το υφακι με το οποιο θα σας απαντησει αν κατι σας χαλασει την απαξιωνετε και της λετε α ελληνιδα εισαι αντε γεια κ φευγετε.

Επισης κατι το οποιο εγω σπανια καταφερνω: προσεχουμε να μην αποσυντομιζομαστε και απολαυσουμε την συζητιση και ανοιχτουμε και αρχισουμε να μιλαμε πολυ γιατι τοτε το χανουμε το παιχνιδι. Εχετε χρονο να απολαυσετε τις επομενς συζητισεις.. Μεχρι να μπειτε δειτε το σαν να ειστε πουτανα κ δεχεστε τον πελατη σας. Υποκρισια κ επαγγελματισμος κ μετρημενα χαμογελα

Κατι τελευταιο προεραιτικο αλλα σημαντικο κατα τη γνωμη μου: προσπαθουμε να της δειξουμε οτι εχουμε λεφτα (εκτως αν οντως δν εχουμε μια) αλλα κραταμε τα εξοδα μας μαζι της στο ελαχιστο (μεχρι να μπουμε). Αν την προσκαλεσουμε να πιουμε καφε και δεχτει τοτε της κερναμε ενα καφε αλλα γενικα δεν γινομαστε ο τυπος που θα τη βγαλει βραδυ εξω θα χαλασει 30 ευρω για παρτη του και αλλα 30 για αυτη (κ ισως κ αλλα τοσα γ τη φιλη της) γιατι τοτε θα τις πηδηξει ο μπαρμαν. Γενικα αν. ΠΟρουμε βρισκομαστε σε χωρους που κανουμε κουμαντο εμεις η κανενας δηλαδη στο σπιτι μας η σε κανενα οραιο παγκακι. Ενα χαλαρο καφε ειναι δεκτο αλλα προς θεου οχι σε καφετεριες "γαματες"/posh και ποτε μα ποτε σε club.

Ο μονος λογος που παμε σε club ειναι για να μας δουν οι φιλες τις/ οι υπολοιπες θαμωνισες μαζι της και να ανοιξουμε πορτες για καινουριες γνωριμιες. Δε παμε στο club να ξοδευτουμε επειδη θελει αυτη να "βγει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...