Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα, αν κρινω απο οσα γραφονται εδω μεσα, οι μισοι δεν θα καταλαβουν καν τι σημαινει αυτο, αντε και κανα δυο που περνουν τους εαυτους τους για πονηρους να νομισουν οτι η φραση αναφερεται σε βρεξιμο που προερχεται απο ιδια μεσα, γιατι το actual βρεξιμο δεν ειναι ορατο στο "ο βιασμος της καλογριας νο.32" και λοιπη "βιβλιογραφια" απο οπου αντλουν την εμπειρια τους.

fair enough...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10468207_1603520786531719_80679144639897

Για αυτο της κλεινουμε την μυτουλα  , για να πανε ολα κατω ,  και μετα φιλακια !

αυτοι που φιλανε γιατι εγω ουτε καν , αυτα ειναι ανουσια πραγματα οταν εχεις να κανεις με σεξ μονο  ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετατρεψτε το thread σε poll για να μαθουμε ποσοι "καρφωσαν" διαβαζοντας κι εφαρμοζοντας τις συμβουλες εδω μεσα.

 

 

Και να μας πουν αν ειχαν "διχτακι" η οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά οι γυναίκες που χώρισαν έχουν ήδη ετοιμο τον μελλοντα πρίν χωρίσουν.. Νενυ, περιγράφεις την ατυχή περίπτωση που η κοπέλιά γίνει τέως με πρωτοβουλία του εκάστοτε λεβέντη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφηστε βρε παιδια εγω που ειμουν χτες σε ενα καφε ειδα μια κοπελα ομορφουλα, και λεω δε μαμιεται παω να τη μιλησω

πλησιαζω και λεω Για και μου λεει Για.και την ξαναλεω Για και μου ξαναλεει Για και την ξαναλεω Για και μου λεει

καθυστερημενος εισαι; :confused: ;

δε μου βγαινε λεξη και εφυγα

πως θα ξεκολησω απ την <ΓΙΑΓΙΑ>; 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...