Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχυει λοιπον για αυριο στις 6 Μοναστηρακι? Α και τελικα ισως να μην χρειαστει να κανω καμακι στα κορτισια που θα ερθουν  καθως προεκυψε σημερα θα βγω να γνωρισω μια κοντη και χοντρη απο τη διασημη σελιδα γνωριμιων lifo.gr οποτε αναλογως πως θα παει το ραντεβου αν ολα πανε καλα δεν θα κανω καμακι!!! ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΣΡΕΝΤΕΡ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΕΣ ΧΕΛΩΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΩΣΟΥΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΣΡΕΝΤΕΡ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΕΣ ΧΕΛΩΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΩΣΟΥΝ

θα φέρω το lightsaber μου για παν ενδεχόμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πλέον έχω γίνει τακτικός στο R&B και γενικότερα αυτήν πλατεία αγίας ειρήνης. Πάλι σήμερα με κάτι φιλαράκια θα πάμε εκεί, και τον τελευταίο μήνα έχω πάει 6-7 φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα φέρω το lightsaber μου για παν ενδεχόμενο...

ΜΟΥΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧ Κανεις δεν τα βαζει με τον Σρεντερ!!  Οτι οπλο και να παρεις εγω θα σε νικησω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα βάλω το star wars T-shirt σήμερα. Προβλέπεται να είναι κάπως κρύο το σημερινό απόγευμα, και δεν θέλω να περάσω τις γιορτές με πνευμονία :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή ντουλάπα έχει μόνο μαύρα t-shirts πλυμένα και η τσέπη μόνο 30 ευρώ μέχρι την πέμπτη. #fml θα πεθάνω της πείνας. Νεράκι σήμερα, τώρα μπαίνω σπίτι μετά το χθεσινοβραδινό. #justsayin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...