Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτεινω η συναντηση να γινει το Σαββατο κατα τις 6 σε καποιο απο τα εξης μερη:

Mall Αγιος Δημητριος η mall Μαρουσι

Αγια Παρασκευη στην πλατεια

Μοναστηρακι στην εισοδο του μετρο

 Γκαζι

Και αποφασιζουμε εκεινη την ωρα σε ποιο μαγαζι θα παμε να κατσουμε. Ας ερθουν οσοι θελουν ειτε ειμαστε 10 ειτε 5 ειτε λιγοτεροι δεν εχει σημασια! Θα κατσουν στις καλυτερες θεσεις οσοι πηραν προσφατα 1440p(2560x1440) οθονη οπως εγω που την πηρα πριν 4 μηνες! Και γενικα αυτοι θα εχουν ιδαιτερη προσοχη και μεταχειριση σε συγκριση με τους υπολοιπους!!!!   Λοιπον τι λετε? Να το κλεισουμε για Σαββατο? Πειτε το και σε φιλους και γνωστους σας ετσι ωστε να ερθουν ακομα περισσοτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Θα κατσουν στις καλυτερες θεσεις οσοι πηραν προσφατα 1440p(2560x1440) οθονη οπως εγω που την πηρα πριν 4 μηνες! Και γενικα αυτοι θα εχουν ιδαιτερη προσοχη και μεταχειριση σε συγκριση με τους υπολοιπους!!!!  

 

Δηλαδή εγώ που αγόρασα μετά απο κόπο μια απλή samsung 21'' , θα είμαι σε αυτούς που τρώνε παντεσπάνι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εγώ που αγόρασα μετά απο κόπο μια απλή samsung 21'' , θα είμαι σε αυτούς που τρώνε παντεσπάνι?

 

Όρθιος, στο ένα πόδι, στη γωνία, με πρόσωπο στον τοίχο και θα πεις κι ευχαριστώ! Ακούς εκεί «απλή 21"»...θρασύτατε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όρθιος, στο ένα πόδι, στη γωνία, με πρόσωπο στον τοίχο και θα πεις κι ευχαριστώ! Ακούς εκεί «απλή 21"»...θρασύτατε!

To καλό είναι πως η αξία nenya είναι ανεξίτηλη . Μας παραμονεύει με την θετική έννοια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω μεχρι να παρω την 24' 1440p ειχα την απλη 21'' 1080p 60 hz ips της LG την LG22MP55. Ειναι οτι χειροτερο υπαρχει απο οθονες. 4 μηνες προσπαθω να την πουλησω στα 70 ευρω  και κανεις δεν την παιρνει. Καταλαβαινεται γιατι χαλια οθονη μιλαμε. Αυτην εδω λεω

http://www.lg.com/africa/monitors/lg-22MP55HQ-P

 Την εχω βαλει σε μια γωνια στο σαλονι και περιμενω ποτε θα εμφανιστει καποιος που να τη θελει για να του την πουλησω. Αυτη πηρα

 

https://pcmonitors.info/reviews/dell-p2416d/

http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/periferiaka/othones.htm?DIAGONIAL_SIZE=24%20inches&RESOLUTION=2560%20x%201440

 

Συμφωνειτε να γινει η επομενη συναντηση μας το Σαββατο κατα τις 6 σε ενα απο τα μερη που προτεινω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...