Προς το περιεχόμενο

που πηγε το αεροπλανο?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαντε μια χαρη στον εαυτο σας και σταματηστε να ενημερωνεστε απο τετοια sites...

Διάβασε λίγο πού ισχυρίζεται ο βλόκερ ότι έκρυψε ο επιβάτης το κινητό και θα δεις ότι έχεις πέσει πολύ πιο μέσα από όσο νομίζεις.

Το θλιβερο ειναι οτι υπαρχουν ατομα που τα πιστευουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν είναι πλάκα ενός blogger αλλά το σχεδόν σίγουρο είναι πως παραείναι μεγάλη η σύμπτωση να υπάρχει εκεί κοντά βάση των Αμερικάνων ,αρά δεν μου βγάζει κανένας από το μυαλό μου ότι είναι μια ακόμα βρωμοδουλειά των Αμερικάνων....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κανονικά αυτούς που γράφουν και διαδίδουν τέτοια σενάρια παίζοντας με την υπομονή και την θλίψη του κόσμου θα πρέπει να τους συλλαμβάνουν . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα, πρεπει να συλλαβουν ολη την Μαλαισιανη κυβερνηση για την παραπληροφορηση που επι ποσες εβδομαδες δινει στους συγγενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστών για τους Έλληνες , για όλα φταίνε οι Αμερικανοί. Ακολουθούν έπειτα οι Γερμανοί και οι Εβραίοι...

 

Και οι Γερμανοι τωρα τελευταια ανεβηκαν στις λιστες προτιμησης. Πιο πριν μονο Εβραιοι και Αμερικανοι.

 

sintalkas (και οπου να 'ναι θα σκασει και ο silverado): Εκει κοντα ηταν η βαση των Αμερικανων ειπες? Γιατι ως τωρα ηξερα οτι τα καυσιμα του Μποινγκ που υποτιθεται οτι ειχε, φτανανε οριακα ως εκει και αν.

 

Επισης, βασεις Αμερικανων εχει παντου στον πλανητη, αρα που την ειδες την συμπτωση που εχει κι εκει αλλη μια (που δεν ειναι μια, αλλα πολλες παραπανω, απλα αυτη στο νησι Ντιεγκο Γκαρσια ειναι που ευνοει τα σεναρια συνομωσιας των φαντασιοπληκτων).

Τωρα που το σκεφτομαι και στο ναυαγιο του Εξπρες Σαμινα, υπαρχει ολως τυχαιως αμερικανικη βαση κοντα (Σουδα). Συμπτωση? Κατι μας κρυβουν.

Οπως και η πτηση της helios, περασε πανω απο βρετανικες (=αμερικανικες) βασεις. Κι αυτο συμπτωση?

Οπως και το γιακοβλεφ το 1997, ηταν ρωσικης κατασκευης (=αντιπαλο των αμερικανων). Θελετε να μου πειτε οτι ΚΑΙ αυτο ειναι συμπτωση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν είναι πλάκα ενός blogger αλλά το σχεδόν σίγουρο είναι πως παραείναι μεγάλη η σύμπτωση να υπάρχει εκεί κοντά βάση των Αμερικάνων ,αρά δεν μου βγάζει κανένας από το μυαλό μου ότι είναι μια ακόμα βρωμοδουλειά των Αμερικάνων....

 

Ναι ρε παιδιά, εντάξει δεν είναι η μοναδική βάση των αμερικανών .... αλλά και τι να λέει ...

 

Αλλωστε οι συνομότες στις ΗΠΑ φτιάξανε τόσα και τόσα (9/11— προσελλέηνωση κλπ) αλλά φυσικά θα τους ήταν αδύνατο να φυτέψουν κανα φτερό απο αεροπλάνο στη θάλασσα για ξεκάρφωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει προσοχη με τις πηγες αν μη τι αλλο ...  B)

To θεμα ειναι ο τε-ρα-στ-ιο-ς χωρος ερευνας, μιλαμε για μια ασσυληπτα μεγαλη εκταση που πρεπει να ερευνηθει...  :mellow:

 

*Μην ξεχναμε την παλιοτερη πτηση της Αιρ Φρανς νομιζω, που ανακαλυφθηκε πολλους μηνες μετα...*  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Airfrance ομως βρηκαν καποια συντρημια 4-5 μερες μετα, με το Boeing εχει περασει ενας μηνας σχεδον και δεν εχουν βρει απολυτως τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστών για τους Έλληνες , για όλα φταίνε οι Αμερικανοί. Ακολουθούν έπειτα οι Γερμανοί και οι Εβραίοι...

To αριστερό μου αφεντικό πατίνι με έχει κάνει

Και ύστερα μου λεν' πως φταίνε οι Αμερικάνοι...

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλειεται! Αν και απ'οτι θυμαμαι υπαρχει ενα χρονικο οριο ως προς την δυνατοτητα του κουτιου να εκπεμπει σηματα, ή ακυρο?  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...