Προς το περιεχόμενο

TitanFall 2


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενημέρωση (28/10/2016)
Το TitanFall 2 κυκλοφόρησε στις 28 Οκτωβρίου 2016 και είναι διαθέσιμο από την πλατφόρμα διανομής Origin της EA
https://www.origin.com/irl/en-us/store/titanfall/titanfall-2/standard-edition

Release trailer:


Επίσημο site: https://www.titanfall.com/en_gb/

 

Αρχικό post:
Report: EA secures rights to Titanfall 2
 
2451773-titanfall+screen+4.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφ'οσον το αρθρο ειναι αληθες, μπορουμε τελικα να περιμενουμε το titanfall ανα τρια χρονια, καθως θα μπει στον νεο "ετησιο κυκλο" της ΕΑ (battlefield, titanfall, star wars battlefront) αντικαθιστωντας το medal of honor, οπως αυτη ειχε δηλωσει απο περσι.

οποτε εχουμε: 2013 battlefield, 2014 titanfall, 2015 battlefront, 2016 battlefield, 2017 titanfall κ.ο.κ.

 

φορεστε τα κρανη σας!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

άντε τώρα θα είναι ίδιο το MP και θα χει πιο καλό SP...και μετά θα γκρινιάξουμε πάλι..και θα κάνουν secure το όνομα TF3 1 μήνα πριν βγει το παιχνίδι :P ...και μετά από 10 μήνες θα ανακοινώσουν το TF3 που θα έχει και καλύτερο MP και καλύτερο SP και θα έχει χάλια netcode ή θα έχει πιο λίγες πίστες!!

 

Όμως σε καθένα από αυτά θα υπάρχει και deluxe έκδοση με season pass :P ..

Απέξω τα χω μάθει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να σε διορθώσω... ότι το Titanfall δεν εχει SP....ειναι μόνο MP...και δεν καταλαβαινω γιατί το έχετε πάρει κάποιοι με στραβό ματι....γιατι???

χαίρω πολύ το ξέρω..το άρθρο το διάβασες;Με αυτά που λέει είναι σα να λένε θα βάλουν SP..οπότε έκανα πλάκα.

εμένα προσωπικά με άφησε αδιάφορο που δεν είχε MP και αδιάφορο με αφήνει που θα βάλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαίρω πολύ το ξέρω..το άρθρο το διάβασες;Με αυτά που λέει είναι σα να λένε θα βάλουν SP..οπότε έκανα πλάκα.

εμένα προσωπικά με άφησε αδιάφορο που δεν είχε MP και αδιάφορο με αφήνει που θα βάλουν.

...ναι ρε συ...αλλα το.... "We put some single-player elements in there though, and tried to mix it up"  απεχει πολύ από το SP..τυπου training θα είναι πιστευω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ναι ρε συ...αλλα το.... "We put some single-player elements in there though, and tried to mix it up"  απεχει πολύ από το SP..τυπου training θα είναι πιστευω..

ακριβώς γιαυτό το κοροϊδεύω! γιατί κάτι τετοιο θα γίνει,και θα νομίζουν ότι θα είναι κανά τρελό SP και θα μας το πετάνε στην μάπα :P .

Μου είχε αρέσει το TF1 πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως άμα σταματούσε ο κόσμος να δίνει τα precious λεφτά του σε evil ignorant self righteous corporation pricks να σταματούσε αυτό το ρεζιλίκι των sequels. Αλλά fuck it lets pre-order this shite and hope for the best... :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ομως κοστιζει τοσο http://www.skroutz.gr/s/4316002/Titanfall-PC.html?keyphrase=titanfall

τοτε χαλαλι το Single Player,γιατι και αλλα γνωστα παιχνιδια που εχουν SIngle Player,πχ BF και CoD παλι το 60ρι που ζητανε δεν το σωζει το Single player .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...