Προς το περιεχόμενο

TitanFall 2


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Όχι, νεκρό παιχνίδι είναι.

 

49 λεπτά πριν, suffocater είπε

Αξιζει καθολου για αγορα τώρα?
Για multiplayer.

Νεκρό δεν το λες απλά έχει γεμίσει cheater και το ψιλό παράτησα να πω την αλήθεια , από την στιγμή που νέοι παίχτες πχ  level 10 έχουν τα ίδια kills με εμένα ....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 442
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 4/9/2018 στις 2:53 ΜΜ, bill987 είπε

Νεκρό δεν το λες απλά έχει γεμίσει cheater και το ψιλό παράτησα να πω την αλήθεια , από την στιγμή που νέοι παίχτες πχ  level 10 έχουν τα ίδια kills με εμένα ....

και εγώ αναρωτιόμουν αν αξίζει να το αγοράσω. Η απάντηση σου όμως δεν μου μοιάζει να σημαίνει κάτι, smurfs (γνωστά επίσης ως alt accounts ανώτερων σε skill ατόμων) υπάρχουν σε κάθε multiplayer competitive gaming περιβάλλον. Επίσης, υποθέτω, πως ένας νέος παίκτης που έχει πες 1k+ ώρες στο cs:go ή στο siege ή στο Overwatch ως dps player κλπ κλπ μπορεί να τύχει να σε φτάσει σε kills ...ή όχι;; Το aim skill (tracking, flicking κλπ) πόσο ρόλο παίζει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σου μιλάει κάποιος που τα μοναδικά παιχνίδια που έπαιξε  με πάθος στα 42 του χρόνια είναι τα tf1 και tf2 , στο πρώτο από την στιγμή που το πήρα και κόλλησα είχα κάπου 2000 ώρες και στο δεύτερο από 28/10/2016 που βγήκε μέχρι σήμερα έχω κάπου στις 1000 ώρες , με θεωρούν καλό παίχτη στα ανωτέρω παιχνίδια, ξέρω ποτε κάποιος είναι cheater ....

Δυστυχώς η ΕΑ το παράτησε στην μοίρα του , έχει γεμίσει ο τόπος από αυτούς !

Ο μοναδικός χαρούμενος από την όλη κατάσταση του παιχνιδιού είναι η γυναίκα μου :D

@Sanjuro μιλάω για παίχτες level 1-49 , με ώρες παιχνιδιού από 0-50 

Επεξ/σία από bill987
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bill987 είπε

Σου μιλάει κάποιος που τα μοναδικά παιχνίδια που έπαιξε  με πάθος στα 42 του χρόνια είναι τα tf1 και tf2 , στο πρώτο από την στιγμή που το πήρα και κόλλησα είχα κάπου 2000 ώρες και στο δεύτερο από 28/10/2016 που βγήκε μέχρι σήμερα έχω κάπου στις 1000 ώρες , με θεωρούν καλό παίχτη στα ανωτέρω παιχνίδια, ξέρω ποτε κάποιος είναι cheater ....

Δυστυχώς η ΕΑ το παράτησε στην μοίρα του , έχει γεμίσει ο τόπος από αυτούς !

Ο μοναδικός χαρούμενος από την όλη κατάσταση του παιχνιδιού είναι η γυναίκα μου :D

Και σκεφτόμουν να το πιάσω μετά από τον Δεκέμβριο του 16 που έπαιξα λίγο. Δεν με κέρδισε τότε και έλεγα να το ξανακατεβάσω μπας και ξεκινήσω από την αρχή. Αλλά μάλλον δεν... 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Πρόβλημα με full screen

Καλημέρα

Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί εγώ άκρη δεν βρήκα…

Μόνο στο Titanfall 2 δεν μου το εμφανίζει σε full screen, αλλά σε παράθυρο..

Δεν γνωρίζω αν πατήθηκε κάτι γιατί έπαιζε ο ανιψιός μου αλλά το κάνει μόνο στο συγκεκριμένο, από χτες..

Έχετε καμία ιδέα πως το επαναφέρουμε;

 

111.jpg

Μετά από 2 ώρες αναζήτησης, μόλις το βρήκα..

Είχε πειράξει ο μικρός μέσα από το παιχνίδι την ρύθμιση ώστε να το εμφανίζει σε παράθυρο!!!!

Πως κατάφερε και το έκανε ένας θεός ξέρει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά το single player μόνο του λέει τίποτα; Αξίζει τα λεφτά; Παίζει μια προσφορά και το σκεφτόμουν.

Δεν έχω επαφή με Titanfall και αντιλαμβάνομαι ότι είναι κατά βάση multiplayer μα δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το single player του είναι μικρό, θα μπορούσε να είναι παραπάνω ώρες, αλλά έχει γίνει με μεράκι.
Το τερμάτισα 2 φορές back-to-back επειδή μου άρεσε τόσο. :P

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Παιδιά το single player μόνο του λέει τίποτα; Αξίζει τα λεφτά; Παίζει μια προσφορά και το σκεφτόμουν.

Δεν έχω επαφή με Titanfall και αντιλαμβάνομαι ότι είναι κατά βάση multiplayer μα δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθώ.

Εγώ παιδιά έχω κολλήσει με το multiplayer… πάρα πολύ καλό στημένο…!

Έχει ακόμα αρκετό κόσμο (αυτή την στιγμή μου δείχνει ότι είναι 3400 άτομα online) αν και το παιχνίδι έχει αδικηθεί

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορά το full game μαζί με το BF1 στα 12 ευρώ.

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin/battlefield-1-titanfall-2-ultimate-bundle

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Άντε ρε παιδιά, έχετε εξαφανιστεί.... μπείτε και λίγο να παίξουμε.... Κάντε με add Όσοι δεν με εχετε: r3st_1n_piec3s στο origin. Είμαστε 4 άτομα, άντε να μεγαλώνουμε πάλι την παρέα! 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...