Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή


podarilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα την παραγγελια την πεμτη για παραλαβη απο eshop θεσσαλονικης. Το laptop βρισκεται ηδη απο τη δευτερα στο καταστημα απλα τριτη θα περασω να το παρω καθως βρισκομαι επαρχια! Το ιδιο asus παιζει και στο pc1 στα 818 νομιζω απλα εγω επειδη ειμαι παλαιων αρχων αν αντιμετωπισω το οποιοδηποτε προβλημα θα το παω απο κει που το πηρα! Ενω το καταστημα που εχει χαμηλοτερη τιμη νομιζω βρισκεται αθηνα

Απο PC1 δεν το εκανες και συ παραγγελεια; Εγω εδωσα αντικαταβολη ως τροπο αποστολης αλλα το εκανα σημερα Κυριακη που ειναι κλειστα, λες να το εχω Τριτη;! Δεν ελεγε καπου αν το κανω παραγγελια απο Αθηνα ή Θεσσαλονικη αρα τωρα που το εκανα πρεπει να το παω Αθηνα αν εχω θεμα; Επισης δεν ανεφερε καν την μεταφορικη υπηρεσια. Και τελος, σου ειπαν για καποιο τυχον προβλημα στο αποθεμα του μοντελου; Στο σκρουτζ λεει 1-3 μερες αλλα στο site τους λεει "σε 1 μερα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο PC1 δεν το εκανες και συ παραγγελεια; Εγω εδωσα αντικαταβολη ως τροπο αποστολης αλλα το εκανα σημερα Κυριακη που ειναι κλειστα, λες να το εχω Τριτη;! Δεν ελεγε καπου αν το κανω παραγγελια απο Αθηνα ή Θεσσαλονικη αρα τωρα που το εκανα πρεπει να το παω Αθηνα αν εχω θεμα; Επισης δεν ανεφερε καν την μεταφορικη υπηρεσια. Και τελος, σου ειπαν για καποιο τυχον προβλημα στο αποθεμα του μοντελου; Στο σκρουτζ λεει 1-3 μερες αλλα στο site τους λεει "σε 1 μερα"

Εγω απο eshop το παρηγγειλα στα 909 ευρω επειδη μονο εκει ηταν διαθεσιμο. Απ´οτι λενε τα παιδια στο φορουμ αν εχεις προβλημα δε χρειαζεται να το πας στο μαγαζι που το αγορασες αλλα σε εξουσιοδοτημενο σερβις της εκαστοτε εταιριας. Το pc1 νομιζω στελνει με μια εταιρια κουριερ η οποια κανει παραδοση μονο θεσσαλονικη αθηνα και οχι επαρχια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αναμεσα σε αυτα κανονικη χρηση αντε κ κανν παιχνιδι 

γιατι μονο αυτα;

για παραδειγμα το asus στο pc1 γιατι το απορριπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μονο αυτα;

για παραδειγμα το asus στο pc1 γιατι το απορριπεις;

δεν γνωριζω κ πολλα αυτα μου τα προτεινε ενας γνωστος 

ειναι το πρωτο μου λαπτοπ που παιρνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γνωριζω κ πολλα αυτα μου τα προτεινε ενας γνωστος 

ειναι το πρωτο μου λαπτοπ που παιρνω

δειξε αυτο στον γνωστο σου

https://www.skroutz.gr/s/7988972/Asus-K550JX-XX164D-i7-4720HQ-6GB-1TB-Geforce-GTX-950M-No-OS.html

ρωτησε τον τη γνωμη του και πες μας τι θα σου πει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δειξε αυτο στον γνωστο σου

https://www.skroutz.gr/s/7988972/Asus-K550JX-XX164D-i7-4720HQ-6GB-1TB-Geforce-GTX-950M-No-OS.html

ρωτησε τον τη γνωμη του και πες μας τι θα σου πει.

ενταξει απο τα παραπανω κανενα αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει απο τα παραπανω κανενα αλλο?

ειναι πολυ ακριβα.

 

δεν ειναι ασχημα λαπτοπ απλα ειναι λαθος τιμολογημενα, και δυστυχως ειναι λαθος προς τα πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αναμεσα σε αυτα κανονικη χρηση αντε κ κανν παιχνιδι 

 

https://www.skroutz.gr/s/7988972/Asus-K550JX-XX164D-i7-4720HQ-6GB-1TB-Geforce-GTX-950M-No-OS.html

 

Εξαιρετικές επιδόσεις επεξεργαστή αλλά και αξιόλογες δυνατότητες gaming σε πολύ καλή τιμή (818€). Καλή ποιότητα κατασκευής

Η πιο ισορροπημένη και value for money πρόταση αυτή τη στιγμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο eshop το παρηγγειλα στα 909 ευρω επειδη μονο εκει ηταν διαθεσιμο. Απ´οτι λενε τα παιδια στο φορουμ αν εχεις προβλημα δε χρειαζεται να το πας στο μαγαζι που το αγορασες αλλα σε εξουσιοδοτημενο σερβις της εκαστοτε εταιριας. Το pc1 νομιζω στελνει με μια εταιρια κουριερ η οποια κανει παραδοση μονο θεσσαλονικη αθηνα και οχι επαρχια

ωχ δηλαδή θα ακυρωθεί η παραγγελία? Στα στοιχεία έγραψα κανονικά της επαρχίας μου και αντικαταβολή που είχε ως επιλογή αλλά δεν έλεγε πουθενά ότι υπάρχει αποκλειστικοτητα σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ δηλαδή θα ακυρωθεί η παραγγελία? Στα στοιχεία έγραψα κανονικά της επαρχίας μου και αντικαταβολή που είχε ως επιλογή αλλά δεν έλεγε πουθενά ότι υπάρχει αποκλειστικοτητα σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα..

πως προκυπτει οτι κανει διανομη μονο αθηνα θεσσαλονικη;

 

παρε ενα τηλ αυριο να εισαι σιγουρος γιατι μου ακουγεται πολυ περιεργο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο αλλα που βρηκες το συγκεκριμενο newsletter? Εχω ενα που ληγει 03/02 αλλα αυτο δεν το βρισκω πουθενα? Ποσα βγαζουν καθε φορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο αλλα που βρηκες το συγκεκριμενο newsletter? Εχω ενα που ληγει 03/02 αλλα αυτο δεν το βρισκω πουθενα? Ποσα βγαζουν καθε φορα?

δε τα στελνουν την ιδια μερα σε ολους.

θα σου ερθει και σενα τις επομενες ημερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...