Προς το περιεχόμενο

Ερντογαν - Twitter σημειώσατε 1


Sapadak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το fb το εκλεισε;Αν οχι,του βγαζω κοκκινη καρτα.

Το Twitter τι τον πειραξε; :-(

 

Η Τουρκια παντως,σε κανα 10,000 ετη φωτος,την βλεπω στην ΕΕ με τα μπουνια. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο άνθρωπος αυτοκτόνησε πολιτικά με την διαφθορά και την αυταρχική αλαζονεία του..θα μπορούσε να μείνει στην Ιστορία της Τουρκίας ο μεγαλύτερος ηγέτης τους μετά τον Κεμάλ...από τα χρέη και την ανυπαρξία τους έβαλε στο G20...ύπουλο πράγμα η αλαζονεία...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ειρωνεία είναι ότι αναφέρουν παντού τη λέξη "δημοκρατία" με βάση αυτή τη κίνηση...
Ήδη σε μεγάλα ειδησεογραφικά κανάλια όπως το euronews έχει γίνει πρώτο θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ωραιο ειναι πως η τοποθετηση σου για την υποστηριξη της απαγορευσης ενος νομιμοτατου site σε μια ολοκληρη χωρα, γινεται μεσω ενος αλλου νομιμοτατου site στο οποιο μπορει καλλιστα να απαγορευτει η προσβαση απο τη χωρα σου. Και παει λεγοντας.

 

Δεν μ' αρέσει η έννοια της Νομιμότητας στο διαδίκτυο όπως τη χρησιμοποιείς γενικά. π.χ. "prono"κάναλα που είναι νομιμότατα... μόνο νόμιμα δεν είναι. Τι θέλω πω; Ότι σχεδόν όλα τα sites μπορεί μεν να είναι νόμιμα, αλλά ένα ποσοστό του υλικού που περιέχουν/παρουσιάζουν/διαφημίζουν, μπορεί να αποδειχθεί ψευδές, συκοφαντικό, κλεψίτυπο, προσβλητικό, ανήθικο, καταχρηστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μερικά posts εδώ μέσα με τρομάζουν!

 

Αν γίνεται πάντως να μας το πείτε πριν αναλάβετε δράση και προς τα μέρη μας, για να φύγω όσο είναι καιρός.

 

Και θα σας κάνω και δώρο την Ελληνική μου ιθαγένεια, το "ιερό" DNA μου και ο,τι άλλο θέλετε. Δεν θα έχω καν τύψεις...

 

:)

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι εφημερίδες και η τηλεόραση και το ράδιο μπορούν να παρουσιάζουν κάτι που μπορεί να αποδειχθεί ψευδές, συκοφαντικό, κλεψίτυπο, προσβλητικό, ανήθικο, καταχρηστικό πρέπει να τα καταργήσουμε και αυτά επειδή κάπου, κάποιος, κάποτε μπορεί να κάνει κακή χρήση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μ' αρέσει η έννοια της Νομιμότητας στο διαδίκτυο όπως τη χρησιμοποιείς γενικά. π.χ. "prono"κάναλα που είναι νομιμότατα... μόνο νόμιμα δεν είναι. Τι θέλω πω; Ότι σχεδόν όλα τα sites μπορεί μεν να είναι νόμιμα, αλλά ένα ποσοστό του υλικού που περιέχουν/παρουσιάζουν/διαφημίζουν, μπορεί να αποδειχθεί ψευδές, συκοφαντικό, κλεψίτυπο, προσβλητικό, ανήθικο, καταχρηστικό.

Άσε τα υπόλοιπα sites και τις αναλύσεις περί νομιμότητας...

Αυτές οι απαντήσεις μου θυμίζουν υπεκφυγές πολιτικών, που δεν τους βολεύουν αυτά που ακούσανε, ύστερα από δικές τους δηλώσεις.

Έγραψες πως "καλά έκανε και το έκλεισε"!

Ο λόγος? Δεν θέλεις να μας αναλύσεις σε ποια θεωρία βασίζεσαι και βρίσκεις σωστή τη συγκεκριμένη κίνηση?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλέπω περισσότερη σχεση με την επανάσταση του καναπέ !!!

 

για την διαρροη των σκανδαλων ομως κ τον δικτατορικο περιορισμο ελευθεριων ομως δεν εχεις να πεις τπτ

 

ερε τζαμπο που θελει ο κωλος μας τελικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την διαρροη των σκανδαλων ομως κ τον δικτατορικο περιορισμο ελευθεριων ομως δεν εχεις να πεις τπτ

 

ερε τζαμπο που θελει ο κωλος μας τελικα

 

Θελεις να αναλύσουμε εδω την πολιτική κατάσταση στην τουρκιά, προφανώς δεν ειναι ο κατάλληλος χώρος για πολιτικές συζητήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τα υπόλοιπα sites και τις αναλύσεις περί νομιμότητας...

Αυτές οι απαντήσεις μου θυμίζουν υπεκφυγές πολιτικών, που δεν τους βολεύουν αυτά που ακούσανε, ύστερα από δικές τους δηλώσεις.

Έγραψες πως "καλά έκανε και το έκλεισε"!

Ο λόγος? Δεν θέλεις να μας αναλύσεις σε ποια θεωρία βασίζεσαι και βρίσκεις σωστή τη συγκεκριμένη κίνηση?

 

Χωρίς να θέλω να προσβάλω απλά θα πετάξω μια υπόθεση...μπορεί πιθανών όλο αυτό το μίσος περί social network να πηγάζει από άτομα έχουν βαθύτερα προβλήματα με την κοινωνία, και επειδή βλέπουν ενα πάρτι συναναστροφών στο FB και Twitter, well....τους ενοχλεί...

 

TLDR+Troll Mode version: Φορεβερ αλονς αρ τζελι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...