Προς το περιεχόμενο

Ερντογαν - Twitter σημειώσατε 1


Sapadak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που μπλοκάρει τη σελίδα δεν βασίζεται στην Τουρκική IP των χρηστών? Εάν αλλάξουν "εμφανισιακά" την IP τους σε μιας άλλης χώρας, δεν θα έχουν και πάλι πρόσβαση? Κάπου είχα δει ότι γίνεται αυτό... Καλά, αν απαγορεύσει Facebook και YouTube προβλέπω επανάσταση  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κάποιον που γνωρίζει 1-2 πράγματα αυτό είναι μια τρύπα στο νερό, αλλά ο περισσότερος κόσμος (σαν απλός χρήστης) δεν γνωρίζει πως μπορεί να το παρακάμψει αυτό...

 

Κρίμα! χούντα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα! χούντα!!!

 

 

Υπάρχουν πολλοί που την αναπολούν  ίσως πρέπει να τους στέλνουμε στην γείτονα χώρα στα ιαματικά λουτρά σπάλα-σπάλα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ωραιο ειναι πως η τοποθετηση σου για την υποστηριξη της απαγορευσης ενος νομιμοτατου site σε μια ολοκληρη χωρα, γινεται μεσω ενος αλλου νομιμοτατου site στο οποιο μπορει καλλιστα να απαγορευτει η προσβαση απο τη χωρα σου. Και παει λεγοντας.

Δεν ειναι απλα ενα site. Ειναι μια εταιρια με μετοχες στο χρηματιστηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις ιδεα τι συμβαινει στην τουρκια, ανοιξε την τηλεοραση σου

 

ΟΚ την τηλεόραση να την ανοίξει. Ιδέα τι συμβαίνει στην πραγματικότητα από που θα αποκτήσει;  :lol:

 

Αυτό που μπλοκάρει τη σελίδα δεν βασίζεται στην Τουρκική IP των χρηστών?

 

Όχι. Δεν έχει νόημα αυτό που λες. Θα είχε νόημα αν το twitter έκοβε τους Τούρκους, όχι οι Τούρκοι το twitter.

 

Δεν πειραζει Ταγιπ. θα μαθεις και συ για το streisand effect και μαλιστα the hard way

 

Το Streisand effect έχει να κάνει με το ότι σου γυρνάει μπούμερανγκ η προσπάθεια που κάνεις για να περάσει κάτι απαρατήρητο. Καμία σχέση με τον Ταγίπ που βγήκε και είπε δημοσίως "την έχω τόσο μεγάλη που σας το κλείνω στη μούρη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από ότι διάβασα πρέπει να έκοψαν και την πρόσβαση στους DNS servers της Google.

Yeap

Oχι ομως και ολους του υπολοιπους, πχ της Yandex. Αγαλι, αγαλι... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικά posts εδώ μέσα με τρομάζουν!

 

Αν γίνεται πάντως να μας το πείτε πριν αναλάβετε δράση και προς τα μέρη μας, για να φύγω όσο είναι καιρός.

 

Και θα σας κάνω και δώρο την Ελληνική μου ιθαγένεια, το "ιερό" DNA μου και ο,τι άλλο θέλετε. Δεν θα έχω καν τύψεις...

 

:)

Αγωνιστη μου εσυ! Με τετοιο μυαλο, στο τελος δεν θα υπαρχει μερος για να φυγεις.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγωνιστη μου εσυ! Με τετοιο μυαλο, στο τελος δεν θα υπαρχει μερος για να φυγεις.

Εισιτηριακι για Ισραηλ εχει βγαλει μην ανυσηχεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...