Προς το περιεχόμενο

Borderlands: The Pre-Sequel!


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενω με ανυπομονησια τα αντικειμενικα review απο τους συμφορουμιτες. 

 

Οι προυποθεσεις για να τα διαβασω ειναι οι εξης:

 

1) Να μην εχουν ιδεα τι εστι Borderlands

2) Να ασχοληθουν μονο με το performance

3) Να μην το εχουν αγορασει

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κανα τριωρο στο campaign ειναι ιδια φαση με το 2 οποτε σε οποιον αρεσε τοτε θα του αρεσει και τωρα με την προσθηκη καποιων μηχανισμων ακομα.το θεμα με το οξυγονο μου την δινει λιγο γιατι περιοριζει το exploration σε πολυ χαμηλο μεν βαθμο αλλα το κανει δε.

προσωπικα μου αρεσει πολυ η χρωματικη παλετα του borderlands χρονια τωρα γιατι ειναι πολυ ξεκουραστη και σε συναρτηση με το gameplay κ τους διαλογους το θεωρω απο τα ποιο διασκεδαστικα games για την ωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω με ανυπομονησια τα αντικειμενικα review απο τους συμφορουμιτες. 

 

Οι προυποθεσεις για να τα διαβασω ειναι οι εξης:

 

1) Να μην εχουν ιδεα τι εστι Borderlands

2) Να ασχοληθουν μονο με το performance

3) Να μην το εχουν αγορασει

δεν είμαι μόνος!!Δεν είμαι μόνος!!!

----

 

 

prepare your ePENIS m8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένω πάντα μου άρεσαν τα borderlands και δεν αμφιβάλλω ότι και αυτό θα είναι εξίσου καλό με τα προηγούμενα, για κάποιο λόγο νιώθω ότι έχω πάθει overdose από τη σειρά και δε ξέρω αν έχω το κουράγιο να ξεκινήσω και νέο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι φαν της σειράς. Τα προηγούμενα τα τερμάτισα σε co-op playthrough 2 το καθένα.

 

Αλλά με κούρασαν πραγματικά τα τραγικά drop rates του 2 καθώς και το DLC άρμεγμα. Άσε που απ' ότι βλέπω δεν έχει κάποια ιδιαίτερη αλλαγή στο gameplay οπότε θα το προσπεράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ λόγω DLC νοοτροπίας θα το αφήσω. Στις πολύ χοντρές εκπτώσεις και αν.

 

Ένα Borderlands RPG θα ήθελα να δω, έχει πολύ ψωμί αυτός ο κόσμος, το μπαμ-μπουμ μοντέλο καλό, αλλά (με) κούρασε πλέον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λόγω DLC νοοτροπίας θα το αφήσω. Στις πολύ χοντρές εκπτώσεις και αν.

 

Ένα Borderlands RPG θα ήθελα να δω, έχει πολύ ψωμί αυτός ο κόσμος, το μπαμ-μπουμ μοντέλο καλό, αλλά (με) κούρασε πλέον.

 

Επαιζα borderlands 2 απο την 1η εβδομαδα που βγηκε μεχρι και οταν εβγαλαν το 1ο level cap. Εχουν περασει ποσοι μηνες και ακομα οταν βλεπω gameplay borderlands 2 gameplay, invites για να παιξω με αλλους κλπ τρεχω μακρυα. Ειχα κορεστει γιατι οι ωρες που εχω δικαιολογουνται μονο με αρκετες επαναληψεις. 

 

Οποτε αφου εμαθα πως κανει business η 2Κ, θα το αφησω και εγω να περασει για λιγο καιρο, να βγει κανα dlc απο το season pass, να πεσει και η τιμη και το τοτε θα το αγορασω. Συν οτι θα περασει και λιγο ακομα ο καιρος οποτε θα μου εχει λειψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 frames σταθερα εχω...δεν ξερω γιατι σου τρεχει ετσι αλλα απο αποδοση το παιχνιδι ειναι μια χαρα...βασικα και γενικα μια χαρα το βρησκω.για οποιον δεν εχει καει με τα προηγουμενα 2 τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηδεν εξελιξη απο οτι βλεπω απο τα βιντεο. Νεα ιστορια στην ιδια βαση με πινελιες gameplay?

 

τοσο μικρο franchise ειναι? το 2 ισως το μοναδικο fps ever που με κρατησε...αν ειναι δυνατον

 

δυσκολο για αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...