Προς το περιεχόμενο

''λαδωμα'' για πτυχιο αγγλικων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά λέει ότι τους έδωσε 1 θέμα και ήταν ακριβώς αυτό που έπεσε, όχι 10-20 πιθανά θέματα...

 

 

Έτυχε να διαλέξει το συγκεκριμένο. Δεν γίνεται αλλιώς, μην επιμένεις. Σου το λέω εγγυημένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

εχω ακουσει οτι μερικοι το εχουν κανει..αληθευει ? η ραδιο αρβυλα ? το εχει δοκιμασει κανεις απο εσας ?

 

Εγω εχω ακούσει οτι αμα διαβάσεις σοβαρά περνάς. Ισχυει αυτο ή ραδιο αρβύλα? μου ειπαν ψέμματα? 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καμία απολύτως περίπτωση να συμβεί αυτό. Κατηγορηματικά.

lol

 

και βέβαια μπορεί να γίνει αν είναι εξεταστής εκτός από καθηγητής αγγλικών 

 

αλλά αυτό δεν πρέπει να γίνεται ιδιαίτερα συχνά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω ακούσει οτι αμα διαβάσεις σοβαρά περνάς. Ισχυει αυτο ή ραδιο αρβύλα? μου ειπαν ψέμματα? 

η μαρμελαδα στα αυτια φταιει να την βγαλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol

 

και βέβαια μπορεί να γίνει αν είναι εξεταστής εκτός από καθηγητής αγγλικών 

 

αλλά αυτό δεν πρέπει να γίνεται ιδιαίτερα συχνά 

 

 

Εννοείται πως δεν θα επεκταθώ γιατί δεν επιτρέπεται, αλλά και πάλι σου λέω ότι ΔΕΝ γίνεται. Οι εξεταστές των προφορικών δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα θέματα των γραπτών, ούτε έχουν πρόσβαση σ' αυτά από πριν.

 

Αλλά και να είχαν, πληρώνονται πολύ καλά για τις λίγες ημέρες που εξετάζουν το χρόνο και αποκτούν τέτοια φήμη ως καθηγητές, που ειλικρινά δεν τους συμφέρει να μπλέξουν σε τέτοια ευκαιριακά κολπάκια.

 

Αυτό δεν έχει καμία σχέση με διαρροή θεμάτων. Αυτό που λέει το άρθρο είναι εντελώς διαφορετικό. Κάτι άλλο έχει συμβεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι ρε παιδιά και να λαδώσεις για πτυχιο αγγλικών... πόσο σκράπας να σαι λοιπόν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΑ λαδωνονται.τωρα δεν ξερω για συγκεκριμενα πτυχια αλλα οταν καποιος χρειαζεται ενα πτυχιο αγγλικων για να μπει καπου και εχει τις "ακρες" ολα γινονται.Εχω γνωστο που το χρειαστηκε και πηγε με φακελο με ολα τα θεματα κανονικα που επεσαν και στα προφορικα απαντουσε απο ηδη ετοιμη απαντηση που ειχε σε χαρτι αφου η συζητηση ηχογραφειτε κιολας υποτιθετε για να εχουν "πειστηρια" για καθε εξεταζομενο..Φυσικα οι εξεταστες ηταν μιλημενοι απο τον ιδιο τον διευθυντη/υπεθυνο δεν ξερω εγω τι ειναι αυτος εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΑ λαδωνονται.τωρα δεν ξερω για συγκεκριμενα πτυχια αλλα οταν καποιος χρειαζεται ενα πτυχιο αγγλικων για να μπει καπου και εχει τις "ακρες" ολα γινονται.Εχω γνωστο που το χρειαστηκε και πηγε με φακελο με ολα τα θεματα κανονικα που επεσαν και στα προφορικα απαντουσε απο ηδη ετοιμη απαντηση που ειχε σε χαρτι αφου η συζητηση ηχογραφειτε κιολας υποτιθετε για να εχουν "πειστηρια" για καθε εξεταζομενο..Φυσικα οι εξεταστες ηταν μιλημενοι απο τον ιδιο τον διευθυντη/υπεθυνο δεν ξερω εγω τι ειναι αυτος εκει.

 

Δεν ξέρω που τα άκουσες αυτά αλλά δεν ηχογραφείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...