Προς το περιεχόμενο

Louie (Louis CK)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Δες κανένα απο τα κανονικά stand-up του. Αυτά που λέει στα κανονικά δεν φτάνουν το stand-up που κανει στην σειρά. 

Ξεκίνα απο το πρόσφατο Oh My God.

 

 

Σ ευχαριστω φιλε Sellers,ισως βιαστηκα λιγο να τον κρινω,θα δω αυτα που μου προτεινεις για να σχηματισω μια πιο ολοκληρωμενη αποψη και θα επανερθω για εντυπωσεις και σχολια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μου έχει λείψει ο άτιμος. Η σειρά μου έχει δώσει την αίσθηση ότι είμαστε φιλαράκια με τον Louis και παρακολουθώ την καθημερινότητα του. Δεν νομίζω να είμαι ο μόνος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι ρε. Οταν το βλέπω δεν αισθάνομαι ότι παρακολουθώ κωμική σειρά αλλά βιώματα και εμπειρία ζωής. Από την αρχή μου είχε αφήσει απίστευτα θετική εντύπωση αλλά στα σημεία που έκαναν καζούρα στον γκέι φίλο τους και εκεί που έκανε ερωτική εξομολόγηση με κέρδισε τέρμα για τέρμα η σειρά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αφοπλιστική η ειλικρίνεια του στις πιο πολλές περιπτώσεις και λέει πολλές αλήθειες που πονάνε!

 

Πολύ πλάκα επίσης οι αμήχανες στιγμές αμπαλοσύνης  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στην τελευταία σεζόν ξεπέρασε τον εαυτό του, 29 κατασκευστές πλυντηρίων, το 1+1, 7 νόμπελ λογοτεχνίας, την τηλεόραση  ως μέσο, τους ηθοποιούς ως εκφραστές των ιδεών που τους έβαλε στο στόμα κι ότι άλλο θέλετε. 

 

By far, η πιο ολοκληρωμένη και συνάμα αφαιρετική σειρά (αυτήν τη σεζόν) που μπορώ να σκεφτώ. Αγαπώ μοντυ πάιθονς, τους έφτασε και ξεπέρασε σε 14 εικοσάλεπτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι αυτό το εκνευριστικό τραγούδι (με ελληνικούς στίχους) που έχει στο επ. 501 αλλά και σε παλιότερα επεισόδια;

Δεν είδα το 501, αλλά μάλλον λες τη:

 

Μάγδα Γιαννίκου / Banda Magda

 

Δεν ξέρω τίτλο κομματιού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...