Προς το περιεχόμενο

Το 69% των Ελλήνων και το 64% του συνόλου των Ευρωπαίων πιστεύει ότι τα μετρητά είναι βρώμικα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οτι δεν εχει φραγκο ο κοσμος και αναγκαζεται να χρησιμοποιει καρτες (καταναλωτικα δανεια) δεν το σκεφτηκαν ;

ως πότε θα συνδέουμε τις κάρτες με τα χρέη; στον έλληνα ο,τι δώσεις θα το χρησιμοποιήσει λάθος. τουλάχιστον ας μην έχει μικρόβια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειδικα το ευρω ! Μιλαμε για πολύ βρωμια...Συσσωρευμένη ολη η σαπιλα των διεφθαρμένων ευρωπαικων κυβερνήσεων σε ενα  χαρτι ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μας κάνουν να χρησιμοποιούμε κάρτες σε λίγο θα πουν ότι τα μετρητά είναι καρκινογόνα, παθαίνεις βλεννόρροια και MERS.

Ήμαρτον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι το «κάρτες», τα πήγαινες μια χαρά. Μετά όμως...

Ηδη στο America έχουν ξεκινήσει αν θες να ξέρεις και έχουν υπάρξει οι πρώτοι εθελοντές για το τσιπακι και το έχουν βάλει κιόλας ... Τι σε κάνει να το αποκλείεις αυτό που λέω παραπάνω ?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη στο America έχουν ξεκινήσει αν θες να ξέρεις και έχουν υπάρξει οι πρώτοι εθελοντές για το τσιπακι και το έχουν βάλει κιόλας ... Τι σε κάνει να το αποκλείεις αυτό που λέω παραπάνω ?

 

Έχουμε κάποιο link (εκτός από Λιακόπουλο, defencenet και σχετικά ...έγκυρα!) όπου μπορούμε να διασταυρώσουμε αυτή την ...αποκλειστικότητα; Sorry κιόλας που γίνομαι απαιτητικός, αλλά για να πω ότι «ξέρω» κάτι, χρειάζομαι κάπως περισσότερη τεκμηρίωση από το γεγονός ότι εσύ το πιστεύεις...

 

...κατά τ' άλλα, επεξεργάσου λίγο τη λέξη που έχω τονίσει και σκέψου αν έχει κάποια σημασία... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε κάποιο link (εκτός από Λιακόπουλο, defencenet και σχετικά ...έγκυρα!) όπου μπορούμε να διασταυρώσουμε αυτή την ...αποκλειστικότητα; Sorry κιόλας που γίνομαι απαιτητικός, αλλά για να πω ότι «ξέρω» κάτι, χρειάζομαι κάπως περισσότερη τεκμηρίωση από το γεγονός ότι εσύ το πιστεύεις...

 

...κατά τ' άλλα, επεξεργάσου λίγο τη λέξη που έχω τονίσει και σκέψου αν έχει κάποια σημασία... 

Φιλε δεν μου αρέσει η ειρωνια σου και το ότι χλεβαζεις και κόσμο...εχεις την γνώμη σου έχω την δική μου ... Πάρε και το λινκ που ζήτησες ... https://agathan.wordpress.com/2011/05/14/%CE%B4%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%B5%CE%B8%CE%AF%CE%B6%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%BC%CE%B2%CE%AC%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BD/
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν μου αρέσει η ειρωνια σου και το ότι χλεβαζεις και κόσμο...εχεις την γνώμη σου έχω την δική μου ... Πάρε και το λινκ που ζήτησες ... https://agathan.wordpress.com/2011/05/14/%CE%B4%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%B5%CE%B8%CE%AF%CE%B6%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%BC%CE%B2%CE%AC%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BD/

 

Ούτε εμένα μού αρέσει να διαβάζω βλακείες, αλλά δεν απαγορεύονται...δημοκρατία έχουμε κι ο καθένας γράφει ότι θέλει!

 

Όσο για το link...

 

...μ' αρέσει που ζήτησα και ...έγκυρο, ο έρμος:

 

...«Σύλλογος ...Ενοριτών Τάδε»

 

​Θα με πεθάνετε εδώ μέσα, ρεεε!!!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μού αρέσει να διαβάζω βλακείες, αλλά δεν απαγορεύονται...δημοκρατία έχουμε κι ο καθένας γράφει ότι θέλει!

 

Όσο για το link...

 

...μ' αρέσει που ζήτησα και ...έγκυρο, ο έρμος:

 

...«Σύλλογος ...Ενοριτών Τάδε»[/size]

 

​Θα με πεθάνετε εδώ μέσα, ρεεε!!!

Το,βίντεο αν πρόσεξες έχει το σήμα του national geographic όπως αναφέρεται αλλοστε και στη σελίδα του λινκ ... Η απλά εσύ άνοιξες στην σελίδα είδες τον τίτλο και έγραψες το σχόλιο σου ?? Τέλος πάντων γνώμη σου και γνώμη μου ...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, ίσως κάποια μετρητά είναι βρώμικα και βρωμάνε, ίσως όχι. Για αυτό που είμαι πεπεισμένος είναι ότι κάποιοι πολλοί μεγάλοι λογαριασμοί σε ξένες τράπεζες <<που κάποιοι είχαν ονόματα σε στικάκια και cd που δεν είχαν δει ή χάσανε>> είναι πενταβρώμικοι και βρωμοκοπάνε.

 

ΥΓ. Οι φήμες που λένε ότι αν πρόκειται να γκρεμιστεί η κυβέρνηση, και να χαθεί η πλειοψηφία των βουλευτών στην βουλή, είναι πεντακάθαροι και η μυρωδιά είναι ένα μίγμα αποστάγματος γαρυφάλων και τριανταφύλλων δεν έχουν επιβεβαιωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι το «κάρτες», τα πήγαινες μια χαρά. Μετά όμως...

 

 

αψογα το είπε με λίγα λόγια και απόλυτη αλήθεια .

 

οπος και να το κανουμε θελουν των ΑΠΟΛΥΤΟ ελεγχο για αρχη μεσο καρτας (καταργιση των χρηματων ) και μετα και ολα θα τα εχεις σε ενα id chip

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...