Προς το περιεχόμενο

Για να ακουσω... ή μαλλον να διαβασω τη γνωμη σας


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να ακουσω , ή μαλλον να διαβασω τη γνωμη σας για αυτο το dvdrw...Ειμαι βεβαια fun της Plextor.Ευχαριστω πολυ!!!!

 

 

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=904&Catalog_Id=5&Product_Id=119236&Merchant_Id=1&sts_cid=3

 

:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρεις "-"!

Φθηνότερα δισκάκια.

 

Δεν καταλαβα φιλε μου!!!!Ειναι και αργα τωρα!!!! :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη γεια σου.

Αναμφισβητητα τα προιοντα Plextor ειναι κορυφαια ποιοτικα χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχουν αλλα προιοντα που να αξιζουν προσοχης (Pioneer, Teac, LiteOn, Sony, Toshiba). Το συγκεκριμενο DVD-R γραφει μονο το φορμα +. Οπως θα γνωριζεις στα DVD υπαρχουν 2 φορμα. Το + και το -. Το - ειναι το επισημο και το εχει εφευρει η Pioneer. Το + το προωθει η Philips μαζι με αλλες εταιριες.

Ο,τι γραφεις σε δισκακια + μπορεις και στα -. Τα + (κυριως τα RW) παρουσιαζουν καποια πλεονεκτηματα τα οποια μπορες να δεις εδω.

Επειδη λοιπον δεν εχει επικρατησει κανενα φορμα και ισως δεν επικρατησει ποτε, με την εννοια οτι τα φορμα θα συνυπαρχουν, θα ηταν καλυτερο να αγορασεις ενα DVD dual format, ωστε να μπορεις να γραψεις + και -.

Αν θες να παραμεινεις σε Plextror τοτε πρεπει να κινηθεις για την αγορα του νεου 708. Αλλιως καλες αγορες και οικονομικοτερες ειναι το Pioneer 106, το TEAC 50D (ουσιαστικα ειναι το Pioneer 106), το NEC 1300A καθως επισης και τα Sony 500 και 510. Το dual format της LiteOn 411s, αναμενεται.

Ελπιζω να βοηθησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ παιδια.Θα κοιταξω για το 708 Plextor και μεσα στη βδομαδα δεν με βλεπω να αντεχω στον πειρασμο... :? :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τηλεφωνικη ερευνα σε 3-4 μαγαζια πουθενα plextor 708 ετοιμοπαραδοτο.Τιμη ενδεικτικα στα 320-325 ευρω τελικη.Αν δειτε κανενα στο δρομο σας ...σφυριξτε μου!!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιά δες εδώ Γιάννη.

 

Και το mgmanager.gr λέει ότι είναι ετοιμοπαράδοτο' date=' αλλά το έχει 330€[/quote']

 

Σε ευχαριστω.Θα τηλεφωνησω αυριο για επιβεβαιωση στο mgmanager. :D :D

10 πανω 10 κατω δεν εχει τοση σημασια!!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη παρε ενα τηλ αυριο στο http://www.hacshop.gr

το εχει 300€ τελικη προφανως ετοιμοπαραδοτο...!!

 

Ευχαριστω και σενα φιλε μου...Στελνω email στο pc της δουλειας και αυριο μετα τις 9 θα παρω τηλεφωνα!!!!! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...