Προς το περιεχόμενο

Netmod ELEOS !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγνωμη που επαναφερω ενα χιλιοειπωμενο θεμα αλλα εχω απελπιστει...

λοιπον ειχα netmod για 1 χρονο περιπου και δουλευε οκ (!).

πριν μια εβδομαδα και λογω δικης μου ευθυνης καταστραφηκε και ζητησα να μου φερουν καινουργιο (usb και το καινουργιο οπως και το παλιο)

το τεραστιο προβλημα που αντιμετωπιζω ομως τωρα πια ειναι οτι ενω στο downloading ειναι μια χαρα οταν παω να κανω uploading (δηλαδη η παω να στειλω αρχεια η να συνδεθω σε server για online game) τοτε μετα απο ελαχιστα λεπτα η συνδεση παγωνει (δεν κοβεται ) και η γραμμη ειναι νεκρη και αναγκαzoμαι να βγω και να κανω επανασυνδεση ...

εχω δοκιμασει τα παντα εδω και μια εβδομαδα και τιποτα δεν αλλαζει ...πηρα και ενα tornado web jet και το συνδεσα αλλα τζιφος και παλι ...εστειλα και mail στην Intracom και μου ειπαν να "βεβαιωθω οτι το Modem ειναι συνδεδεμενο σωστα" δηλαδη αλλα λογια να αγαπιομαστε

οποιος γνωριζει κατι σχετικο με το θεμα ας με ενημερωσει παρακαλω

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παντα εχω δοκιμασει

μεχρι και ολα τα καλωδια και ολες τις θυρες usb και απλες μεχρι και παλιοτερους drivers ...

πλεον εχω καταλη3ει οτι ειναι ελατωματικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου "σταμάτάει" να δουλεύει, αν οποιοσδήποτε στο σπίτι ανοίγει μια συσκευή με μαγνητισμό (πιστολάκι, κάποιο μοτέρ - γενικά συσκευές με μοτέρ...)

 

Χάνω το netmod και χρειάζομαι ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ... Όχι επανεκίνηση, αλλά να κλείσει και για λίγα sec...

 

Καμια ιδέα; Κανένα φίλτρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

melody, Κι εγλω τα ίδια πάθαινα... Το έχεις συνδεδεμένο σε usb, το έβαλα σε μία άλλη, που δε θυμάμαι το όνομα της, αλλά έχει 11 ακίδες και λύθηκε το πρόβλημα αν και παρουσιάζεται μία μικρή καθυστλερηση σε σχέση με τη usb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το εχω USB κι εχω συνεχεια τα ιδια προβληματα (με το παγωμα της γραμμης)

Δεν ειναι δικιολογια να το βαλω στη σειριακη.

Εχω αγανακτησει πλεον και στο helpdesk τους να περιμενω.

Να κοψουν το λαιμο τους οι ανεπροκοποι γιατι εχουν σπασει τα νευρα εκατονταδων χρηστων πλεον

ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ HELPDESK ΤΟΥ ΠΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα στο site της intracom, ότι υπάρχει νέα version του Netmode V5.0.

 

Την έχει πάρει κανείς; Είναι δοκιμασμένη;

 

Να κάνω κανένα κόλπο να το αλλάξω (έστω και με παρακάλια!) ή να είναι και χειρότερο;

 

Πω πω, να βάλω πάλι το serial? :( Πάντως από τότε που έβαλα το USB ξεκίνησαν τα πολλά προβλήματα. Αν και σε σειριακό δεν ήταν και άγνωστα τα κολήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia kapste to me kapoio tropo kana braxikyklwma kana teoio kai peite pws to ekapse kserunos h kapoia metabolh sthn tash ths Deh. Tha sas feroun allo einai anagkasmenoi. Emena pou sthn pragmatikothta mou to exei kapsei 3 fores keraunos mou to exoun allaksei. Thn teleutaia fora mou ferane kainourgio to neo netmod me ta pola ledakia (lampakia). Kante kai eseis to idio mporei na sas erthei kapoio kalo auth thn fora apo kalh partida.

 

:)

 

PS. Egw to exw me to usb to kalwdio kai paizei pantws

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file jiannis antimetwpizw akribws to idio problima kai konteyw na trela8w! exw dokimasei ta panta... toys pira til kai mou ekana tilefwnikws anaba8misi sta firmware alla adikos kopos. stin synexeia moy eipan na tous steilw to problima moy me mail kai 8a doyn ti 8a kanoun... anyway egw dokimasa ta panta (mexri kai tous drivers apo to palio modem pou eixa kai douleye mia xara perasa...) alla mataia. an breis kati eite esy h an kserei opoiosdipote kati plz helppppppp!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To diko mou einai usb,kai xanetai h epikeinwnia me thn usb, otan anabw ta fwta tou dwmatiou.Einai lampes fthoriou.Gia na epanelthei prepei na bgalw to kalwdio apo thn thyra kai na to ksanabalw.Mou eferan allo kai pali ta idia.Ebala enos filou,pali ta idia.Symperasma:apo kataskeyhs einai to problhma.Kata ta alla paei kala.Download stathera 7.50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα με τους jiannis, stelpap14 και εχω το καινουργιο netmod με τα πολλα κουμπακια, θα δοκιμασω την συμβουλη να το βαλω σειριακο μπας και βρω τη υγεια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...